Nejlepší hlášky

18:00 <a> ahoj, jdes zitra do kina ?
18:02 <b> jasne ze bych zasla :)
18:03 <a> dobry tak ja ti zitra jeste napisu
18:04 <b> okey :)
12:48 <a> dneska jdu do kina s tou nejkrásnější holkou ;)
12:50 <b> jéé děkuju :-*
12:52 <a> ehh.. ja ti musim neco rict

Komentář: holka ma asi smulu :D

<a> zdarec, tak jak plnis plan druheho roku prvni petiletky?
<b> výledky za třetí a čtvrtý kvartál letošního roku vypadají velmi slibně. Náš závod plní plán přesně podle harmonogramu a to na neuvěřitelných 111,11 %. Návrh výroční schůze byl stanoven na 19.1. nebo až po celkovém vyúčtování 23.1.

Komentář: Diskuze o průběhu zkouškového

<a> ty to chceš fakt pojmenovat 'HellSupp'?
<a> víš jak to skoro zní?
<a> jako "pekelná polívka".
<a> dobrej název pro metalovou kapelu, ale ne pro webovej komunikátor!

Komentář: v práci - výběr vhodného jména pro novou aplikaci

<a> já si teď čtu volitelný předměty.. a na církevní fakultě maj tam Člověk a slavení :-D to by mě i šlo :-D
<b> to je nauka o kalbě, že?
<a> jj, s křestankama :-D

<BliSx> Němčina neni zas tak těžkej jazyk.. navíc docela světoznámej. Snad se v něm naučim programovat.

<a> Hele prosímtě... jakej je nejlepší krám na programy, hry a tak někde ne netu?
<b> warforum.cz?

Komentář: Když levně tak levně :-D

<a> Ahoj lidičky, nevíte co proti aftu?
<b> zkus třeba borůvky
<c> naftu
<d> sperma

Komentář: facebook fail

<a> Učila jsi se biolu?
<b> Ehmmm
<a> A matiku?
<b> Ehmmm
<a> Zeměpis?
<b> Ehmmm
<a> Něco?
<b> Ehmmm

Komentář: Zkouškové období =D

<a> Ahoj, jak se máš?
<b> Čau, dobře...
<a> Jo.
<a> Emm..
<a> To se mě ani nezeptáš jak se mám já?
<b> ne, nezajímá mě to.

Komentář: Stay Z

<a> já teď hraju student life ale moc mi to nejde mám asi málo hp a škola dává šílenej damage
<b> hrozně přeceňovaná hra, žere to moc času, ale ty minigame jako picí večery sou fajn
<a> nebýt toho tak si nainstaluju real life
<a> hra student zatím jasně vede, ale nedávám to furt cheatuju a tak mě to přestává bavit
<b> tak ji odinstaluj a máš to :D
<a> tvl real life zatím nezvládnu moc vysoký HW nároky..

Komentář: začátek zápočtového aneb student life vs. real life

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.