Nejlepší hlášky
18:00 <a> ahoj, jdes zitra do kina ?
18:02 <b> jasne ze bych zasla :)
18:03 <a> dobry tak ja ti zitra jeste napisu
18:04 <b> okey :)
12:48 <a> dneska jdu do kina s tou nejkrásnější holkou ;)
12:50 <b> jéé děkuju :-*
12:52 <a> ehh.. ja ti musim neco rict
Komentář: holka ma asi smulu :D
<a> zdarec, tak jak plnis plan druheho roku prvni petiletky?
<b> výledky za třetí a čtvrtý kvartál letošního roku vypadají velmi slibně. Náš závod plní plán přesně podle harmonogramu a to na neuvěřitelných 111,11 %. Návrh výroční schůze byl stanoven na 19.1. nebo až po celkovém vyúčtování 23.1.
Komentář: Diskuze o průběhu zkouškového
<a> ty to chceš fakt pojmenovat 'HellSupp'?
<a> víš jak to skoro zní?
<a> jako "pekelná polívka".
<a> dobrej název pro metalovou kapelu, ale ne pro webovej komunikátor!
Komentář: v práci - výběr vhodného jména pro novou aplikaci
<a> já si teď čtu volitelný předměty.. a na církevní fakultě maj tam Člověk a slavení :-D to by mě i šlo :-D
<b> to je nauka o kalbě, že?
<a> jj, s křestankama :-D
<BliSx> Němčina neni zas tak těžkej jazyk.. navíc docela světoznámej. Snad se v něm naučim programovat.
<a> Hele prosímtě... jakej je nejlepší krám na programy, hry a tak někde ne netu?
<b> warforum.cz?
Komentář: Když levně tak levně :-D
<a> Ahoj lidičky, nevíte co proti aftu?
<b> zkus třeba borůvky
<c> naftu
<d> sperma
Komentář: facebook fail
<a> Učila jsi se biolu?
<b> Ehmmm
<a> A matiku?
<b> Ehmmm
<a> Zeměpis?
<b> Ehmmm
<a> Něco?
<b> Ehmmm
Komentář: Zkouškové období =D
<a> Ahoj, jak se máš?
<b> Čau, dobře...
<a> Jo.
<a> Emm..
<a> To se mě ani nezeptáš jak se mám já?
<b> ne, nezajímá mě to.
Komentář: Stay Z
<a> já teď hraju student life ale moc mi to nejde mám asi málo hp a škola dává šílenej damage
<b> hrozně přeceňovaná hra, žere to moc času, ale ty minigame jako picí večery sou fajn
<a> nebýt toho tak si nainstaluju real life
<a> hra student zatím jasně vede, ale nedávám to furt cheatuju a tak mě to přestává bavit
<b> tak ji odinstaluj a máš to :D
<a> tvl real life zatím nezvládnu moc vysoký HW nároky..
Komentář: začátek zápočtového aneb student life vs. real life