Nejlepší hlášky
<a> to je dyskrymynace černejch!
<b> a to je zase diskriminace měkkých i...
<a> co sa mi minule stalo. Som pozeral na bmw, ze mi svieti kontrolka bezpečnostného pásu počas jazdy,skúsil som odpojiť pripojiť pásy na obsadených miestach v aute,nič sa nestalo,tak som to odstavil na krajnicu a vypol motor,vytiahol kľúčik,zasunul a naštartoval a všetko išlo :D
<b> :-D bug
Komentář: som programátor a prvé čo ma napadlo bol reštart :)
<a> jsem ti říkal, že jsem včera dělal mikuláše? fail jak kráva.
<b> ne :D
<a> hlavně je strašnej fail tahle vesnice. Ze čtyř baráků kam jsme měli jít nám otevřeli ve dvou a to v jednom bydlel anděl.
<a> ľudia ja mam pod posteľou sklo, čo ak mi ho matka najde?!
<b> tak povedz že je moje...
<a> to nemožem, to už som povedala keď mi našla tehotensky test
<a> yeeeea, už jsem přišel na to, proč mi není vůbec dobře
<a> včera jsem se strašně vožral
<b> ajo, tak to by mě asi nikdy nenapadlo
<a> Zdarec, nepůjdem ven pokecat?
<b> Sorry, nejdu..
<a> Já vím..
<a> Ptam se už jenom ze zvyku ;)
Komentář: O_o
-!- <a> has joined #4story.cz
<a> cs vsem :)
<b> cs je counter strike?
<c> j dik kde je :D
<d> counter strike vsem! :D davej! xD
<a> kdybych neměl slevy na daně, tak pudu na Cejl a umlátím nějakýho flákače výplatní páskou
<a> ahooj
<džony lúčny> ahoj
<a> preco si sa premenoval?
<džony lúčny> nick som pouzival viac-menej len kvoli propagacii
<a> a preco ta teraz napadla zrovna takato volovina?? :D
<džony lúčny> to je moje oficialne meno v obcianskom...
<a> jeeej, krasne meno :)))
Komentář: (ex-džony deathcore) džony je zlaty, on to pochopil.. :)