Nejlepší hlášky

<a> to je dyskrymynace černejch!
<b> a to je zase diskriminace měkkých i...

<a> co sa mi minule stalo. Som pozeral na bmw, ze mi svieti kontrolka bezpečnostného pásu počas jazdy,skúsil som odpojiť pripojiť pásy na obsadených miestach v aute,nič sa nestalo,tak som to odstavil na krajnicu a vypol motor,vytiahol kľúčik,zasunul a naštartoval a všetko išlo :D
<b> :-D bug

Komentář: som programátor a prvé čo ma napadlo bol reštart :)

<a> jsem ti říkal, že jsem včera dělal mikuláše? fail jak kráva.
<b> ne :D
<a> hlavně je strašnej fail tahle vesnice. Ze čtyř baráků kam jsme měli jít nám otevřeli ve dvou a to v jednom bydlel anděl.

<a> ľudia ja mam pod posteľou sklo, čo ak mi ho matka najde?!
<b> tak povedz že je moje...
<a> to nemožem, to už som povedala keď mi našla tehotensky test

<a> yeeeea, už jsem přišel na to, proč mi není vůbec dobře
<a> včera jsem se strašně vožral
<b> ajo, tak to by mě asi nikdy nenapadlo

<a> Zdarec, nepůjdem ven pokecat?
<b> Sorry, nejdu..
<a> Já vím..
<a> Ptam se už jenom ze zvyku ;)

Komentář: O_o

-!- <a> has joined #4story.cz
<a> cs vsem :)
<b> cs je counter strike?
<c> j dik kde je :D
<d> counter strike vsem! :D davej! xD

<a> kdybych neměl slevy na daně, tak pudu na Cejl a umlátím nějakýho flákače výplatní páskou

<a> ahooj
<džony lúčny> ahoj
<a> preco si sa premenoval?
<džony lúčny> nick som pouzival viac-menej len kvoli propagacii
<a> a preco ta teraz napadla zrovna takato volovina?? :D
<džony lúčny> to je moje oficialne meno v obcianskom...
<a> jeeej, krasne meno :)))

Komentář: (ex-džony deathcore) džony je zlaty, on to pochopil.. :)

<a> Prosimte co jsi mi to psal?
<a> Mě to nepřišlo.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.