Nejlepší hlášky
<a> jak ti jde studium na přijímačky? btw dneska jsem byl přijat...
<b> rozkopat ti držku, vzít kousíčky co ti upadnou a ty rozmixovat, narvat ti je do recta, pak do colon sigmoideum, descendens, transversum, ascendens, skrzileum a jejunum, protáhnout ventriculuem, nebo po staru gastrem, a nakonec skrz oesophagus do cavitas oris, neboli dutiny ústní, kde ti ty rozmixovaný kousíčky vteřiňákem nalepim zpátky
Komentář: soustava trávicího traktu v opačném pořadí
<a> Zdar brachu, jedeš tedy s námi do Litoměřic a uděláš nám ty porno fotky kapely?
<a> Krucinál! PROMO fotky. :D
<[CZST]Dramatikz> has joined to server.
<[CZST]Dramatikz> has kicked from this server.
<Admin> nesnášim Hip-hop
<a> Ahoj, hele mám pro Tebe špatnou a dobrou zprávu
<b> no ani na jednu se moc netěšim
<a> Tak ta první je špatná a zní tak: že jsem Ti omylem polil ty výpisky, co jsi mi půjčila...
<b> A ta druhá, dobrá, že to můžeš zkusit prodat jako pravýho Pollocka...
<a> tvl to byla zas jednou debata s otcem o sexu..:-D
<b> :-D povídej, to zas bude... :-D
<a> prej: "stejně šukaj jen ti, co si jsou líný honit lofase".. :-D
Komentář: bez komentáře :-D
<A> díky
<B> Máš to v ředitelně,neni zač ;);)
<A> jak se na to tvářili?
<B> ředitelka se smála :):)
<B> jak můžeš odejít ze školy bez tašky prosim tě?
<A> ja si ji dycky položim na topení když se oblíkám a sem tam si na ni nevzpomenu obvykle mi to dojde hned za dveřma
<B> si jako nevšimneš že na zádech tě nic netáhne? to je zajimavý
<A> jak se človek bez ty tíhy na zádech hned cití lehký a svobodný tak se nechá unést a nedocvakne mu to
<B> to se může stát jenom tobě :):)
<Edy> Kazdopadne jej to dam tak, ze ho strcim pod vankus (ak sa bude dat) a rano ako sa zobudi ho hned na nu vytasim s tym ze "prekvapenie" :D:D
<Dave> Keby som nevedel ze ide o plysaka tak ta veta vyznie dost perverzne :D:D
Komentář: Ako obdarovat priatelku...
<sabolo> chcel by som vediet ako vedia, ako vyzera mliecna sustava z dialky 10 mil. svetelnych rokov. to by ma fakt zaujimalo.
<monca> tak sondy poslu a odfotia ne? ale kym tam dojdu... aj 30 rokov
<elek> ako mozu za 30 rokov prejst 10 mil svetelnych rokov? na to aby si presiel 10 mil svetelnych rokov musis ist 10 000 000 rokov rychlostou 300 000 km/s a to je 1 080 000 000 km/h. este stale si tak veris? :D
<monca> tak to som si len typla no... ale tak zalezi podla rychlosti tej sondy.
<a> sakra!!
<a> jsem si spletl prikaz v javascriptu
<a> a na vsech 2500 elementu jsem spustil funkci print
<a> ja myslel, ze je to vypsani na obrazovku
<a> a ono je to vytisknuti!
<a> Dobrý den, kabelová televize. Přejete si něco?
<b> Dobrý den tady zákaznik čislo 20453.
<b> Chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo něco udělat s moji ip adresou, aby byla dynamicka.
<a> Jistě. Skuste vyndat modem z elektřiny a za deset minut zapojit.
Komentář: kabelová televize - upc:)