Nejlepší hlášky

<a> jak ti jde studium na přijímačky? btw dneska jsem byl přijat...
<b> rozkopat ti držku, vzít kousíčky co ti upadnou a ty rozmixovat, narvat ti je do recta, pak do colon sigmoideum, descendens, transversum, ascendens, skrzileum a jejunum, protáhnout ventriculuem, nebo po staru gastrem, a nakonec skrz oesophagus do cavitas oris, neboli dutiny ústní, kde ti ty rozmixovaný kousíčky vteřiňákem nalepim zpátky

Komentář: soustava trávicího traktu v opačném pořadí

<a> Zdar brachu, jedeš tedy s námi do Litoměřic a uděláš nám ty porno fotky kapely?
<a> Krucinál! PROMO fotky. :D

<[CZST]Dramatikz> has joined to server.
<[CZST]Dramatikz> has kicked from this server.
<Admin> nesnášim Hip-hop

<a> Ahoj, hele mám pro Tebe špatnou a dobrou zprávu
<b> no ani na jednu se moc netěšim
<a> Tak ta první je špatná a zní tak: že jsem Ti omylem polil ty výpisky, co jsi mi půjčila...
<b> A ta druhá, dobrá, že to můžeš zkusit prodat jako pravýho Pollocka...

<a> tvl to byla zas jednou debata s otcem o sexu..:-D
<b> :-D povídej, to zas bude... :-D
<a> prej: "stejně šukaj jen ti, co si jsou líný honit lofase".. :-D

Komentář: bez komentáře :-D

<A> díky
<B> Máš to v ředitelně,neni zač ;);)
<A> jak se na to tvářili?
<B> ředitelka se smála :):)
<B> jak můžeš odejít ze školy bez tašky prosim tě?
<A> ja si ji dycky položim na topení když se oblíkám a sem tam si na ni nevzpomenu obvykle mi to dojde hned za dveřma
<B> si jako nevšimneš že na zádech tě nic netáhne? to je zajimavý
<A> jak se človek bez ty tíhy na zádech hned cití lehký a svobodný tak se nechá unést a nedocvakne mu to
<B> to se může stát jenom tobě :):)

<Edy> Kazdopadne jej to dam tak, ze ho strcim pod vankus (ak sa bude dat) a rano ako sa zobudi ho hned na nu vytasim s tym ze "prekvapenie" :D:D
<Dave> Keby som nevedel ze ide o plysaka tak ta veta vyznie dost perverzne :D:D

Komentář: Ako obdarovat priatelku...

<sabolo> chcel by som vediet ako vedia, ako vyzera mliecna sustava z dialky 10 mil. svetelnych rokov. to by ma fakt zaujimalo.
<monca> tak sondy poslu a odfotia ne? ale kym tam dojdu... aj 30 rokov
<elek> ako mozu za 30 rokov prejst 10 mil svetelnych rokov? na to aby si presiel 10 mil svetelnych rokov musis ist 10 000 000 rokov rychlostou 300 000 km/s a to je 1 080 000 000 km/h. este stale si tak veris? :D
<monca> tak to som si len typla no... ale tak zalezi podla rychlosti tej sondy.

<a> sakra!!
<a> jsem si spletl prikaz v javascriptu
<a> a na vsech 2500 elementu jsem spustil funkci print
<a> ja myslel, ze je to vypsani na obrazovku
<a> a ono je to vytisknuti!

<a> Dobrý den, kabelová televize. Přejete si něco?
<b> Dobrý den tady zákaznik čislo 20453.
<b> Chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo něco udělat s moji ip adresou, aby byla dynamicka.
<a> Jistě. Skuste vyndat modem z elektřiny a za deset minut zapojit.

Komentář: kabelová televize - upc:)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.