Nejlepší hlášky
<a> cau us si v tom washingtone?
<b> :D ne som nastupil na zle lietadlo a som v chicagu
<a> :D ty si blb.. a co teraz?
<b> mam matkinu kreditku tak sa pojdem vyspat do HILTONA
<a> sa potesia vasi
<b> a potom rano my leti lietadlo do WSH
...na druhy den...
<a> no co stihol si to lietadlo?
<b> ne :D 2 som zmeskal ale na 3. us som nastupil a us som tu
<a> xD ty si moc
<a> a batozina?
<b> batozina dojde o 2 tyzdne postou
<b> mam Iphone a matkinu kreditku
<b> to my staci
<a> :D skapem s teba raz
<a> Ahoj, neznáš nějakej fakt dobrej film s Willem Smithem ?
<b> Nazdar, jasně, Černočerná tma.
<a> ?! To jsem viděla a tam teda nehraje
<b> Ale jo, hraje tam.
<a> A co tam teda hraje ?
<b> Tu tmu :)
<a> pico me se mota hlava hlava jak cip
<a> xDD proc sem napsal 2x hlava :D
<b> hej kdyby si nenapsal ze si to napsal 2x tak si toho normalne nevsimnu
Komentář: Kocovinka :)
<ona> proc na svete neexistuju enom tri barvy .. ://
<on> asis neslysela o RGB
<ona> no jo, já vím, ale na stěnu asi ty všecky 3 nehodím :D
<on> Hodíš, si tam dej bílou, ta má všechny tři hodnoty RGB na max - takže tam máš všechny tři základní barvy.... :D
<ONA> a co jinak? co děláš?
<ON> ale nic moc, jsem se skoušel dívat na nějakejch stránkách na holky přes webku, tam dělaji striptýz a tak. Ale je to na hovno, po pěti minutách mě to vykopne a che to registraci za prachy :(
<ONA> to je blbý no :D
<ON> tak mě napadá...
<ON> nemáš webku?
Komentář: neměla :(
<ramp> volala mi diana
<ramp> neumi pracovat s logaritmy
<ramp> :-D :-D
<ramp> chtela neco poradit
<pagep> a cos ji rek?
<ramp> rekl jsem ji ze strilim zombiky at zavola pozdeji
Komentář: Svatý týden
<healfy> ted neco ctu
<Kuty> ok
<healfy> este raz kdyz napisu at nerususis ze neco delam a ty pak napises OK tak okamzite vypinam icq.. uz sem ti to rikal nekolikrat... NIC NA TO NEPIS
<Kuty> ok :D
-!- <healfy> has quit
Komentář: Potvrdil jsem rozkaz nevím proc se naštval :D