Nejlepší hlášky
<a> to je takový houpavý? :-)
<b> tak posud sam
<a> sorry za spisovnost už jsem zblblej z toho překladu :-D
<b> pohoda
<b> coze?! :D
<b> pockej :D
<b> ty se mi omlouvas za SPISOVNOST?! :D
Komentář: kam to ten svět spěje...za chvíli se budeme omlouvat za "děkuju" a "prosím"
<a> dnes hodně štěstí s lingebrou
<b> :-) uz som to mal vcera a nedal som, ale dakujem
<a> aha, jiný prostoročas..
Komentář: matfyzáci..
<Ann> Kdo nic nezkusí, nic nezažije!
<Jabba> Kdo nic nezkusí, nic neposere
<Ann> Kdo nic neposral, nic nezažil..
<Jabba> Kdo zažil všechno, tak je v base!
<a> tak co ty a mlada?
<b> asi nic... nechce se mi s ni do vytahu...
<a> a tomu rikas problem? Sem netusil ze si takovej klaustrofobik
<a> nebo te tam nejak necudne osmatlava???
<b> sem si vzgooglig co je to klaustrofobik... to bz docela odpovidalo...
<a> asi vidim chybu v Matrixu
<a> moh bys nekdy cist veci driv nez je odesles?
<b> sorrz obedvam
Komentář: Bydlí v osmým patře.
<a> pamätám si ako ma riaditelka vyhodila za dvere
<b> jžš prečo zas
<a> len tak som pozerala na muchu na stene ked na mna zakričala že mám čumieť do knihy, že na stene svojho frajera nenájdem
<b> no a?
<a> to ma tak rozzúrilo že som jej povedala že: v knihe ho tiež nenájdem ty krava, teraz ma dokonca nezdraví a to ešte nevie že chodím s jej synom
Komentář: no hej gympel
<a> Zdravím
<b> Que?
<a> Tu parle Francais?
<b> Ani trochu :D koukám, že u tebe s tím nepochodím!
Komentář: zkusil to :-)
<ona> fhnzcuů
<ona> ¨ůl
<ona> j
<on> co???
<ona> promin..drobecek v klavesnici :-D
<a> Ajťáci, co používáte za program na hromadné rozesílání mailů?
<b> mailchimp
<c> troyan horse
<a> Měl by jsi odkaz? Našel jsem jen ten první tip
Komentář: facebook
<Sorata> Megabajt, to je koľko pollitrákov??
<Kubco> pol litrák buď neni, alebo je, to znamená, že je to jeden bit, taaakže to bude 8192 pollitrákov na jeden megabyte ;-)
<Sorata> ak uvažuješ o pollitráku ako o celku, tak určite hej. Ale čo ak elementárna častica je minimálne 0.5 dcl... ak sa v pohári nachádza aspoň toľko... pollitrák už existuje... len ho nieje pol litra... alebo keď si z čerstvo načapovaného polku odpiješ... pollitrák stále existuje.... ale nejaké bajty/bity si už stratil...
<Kubco> ty si asi dlho nepil, čo? :D pollitrák je buď plný alebo prázdny, hotovo... keď je prázdny, ako keby ani nebol. A keď je plný, treba ho rýchlo vyprázdniť... nič také ako napoly vypité pivo neexistuje :-P napíš do Plzne, čo je podľa nich elementárna častica piva ;-)
<Kubco> a keby si veľmo moc chcel, tak napoly vypité pivo je bit v štádiu dátového prenosu :-P
<Sorata> takže mi chceš povedať, že megabajt je rovnako 8192 plných pollitrákov, ako takých 8192 pollitrákov, z ktorých som už odpil??? kvantová fyzika dnes dostáva zabrať... :))
<Kubco> ono to nemá s kvantovkou moc čo do činenia... ;-) ver mi, mám z nej dve jednotky a dvojku :)) každopádne, ak odpiješ z 8192 pollitrákov, tak budeš dobre naliaty ;-)
<Sorata> takže v tej chvíli mi bude v podstate jedno koľko kilobajtov mám v sebe... :))
Komentář: keď sa stretnú matfyzák a informatik...