Nejlepší hlášky
<a> v Liverpoole by Hamšíkovi bolo skvelo,Rafa by ho staval urcite lebo jedneho Slovaka tam uz ma, s ktorym je spokojny. a hlavne Manchester zo srdca neznasam
<b> ty neznasas Manchester? To si moj clovek, City som vzdy nemusel
<c> Ty čo tu točíš o citoch, si myslíš, že to je romantický film, či čo?
Komentář: sport.sk:)
<Blond14> aoii sme tu s luci a resime jeden priklad pomuzes nam pls?
<Me> zdravím, a myslíš že to zvládnu?
<Blond14> urcite jo:jaky obvod a obsah ma obdelnik , jehoz jedna strana meri K cm a druha je o 1 cm delsi?
<Blond14> a napis pls aj postup
<Me> S = k * ( k - 1 )
<Blond14> coe ta *?
<Me> O = 2*k + 2 * (k - 1)
<Me> výsledek ne
<Me> jej delsi, tak dej tam misto -1 +1
<Blond14> ta hvezdicka coe jako
<Me> nasobeni
<Blond14> dekujeme a dal?
Komentář: No more
<a> ...si myslí že je veľký čávo keď chodí do školy na bavoráku :-/
<b> tak to ja si ho mozem strcit do vrecka - s jednym prestupom pridem do skoly s vozidlami za vyse pol miliona eur :)
Komentář: o tom, kto je väčší frajer na VŠ
<a> Tak sem si poridil tu lesticku oken
<b> coto?
<a> No, vypada to jako rucni mafl, jen je na tom takove kolecko, na nem rotuje hadrik a ten das na okno a to se tim vylesti
<b> Aha, jako ta lesticka co mam na auto?
<a> Jo presne tak. No, vlastne jsem nechtel utracet predcasne a tak si rikam - nekupuj zajice v pytli a vyzkousel jsem tu lesticku na auto...
<b> Eh, tak je na docela silne pritlaceni a hrozne vybruje
<a> Mno jo. ten hadrik byl od lestidla na auto, takze jsem ho sundal a nechal tam jen ten molitanek :)
<b> Zacinam mit neblahe tuseni... ??
<a> No, ozkousel sjem to nejdrive nanecisto na dverich a tam to bylo ok. Potom jsem to prilozil na okno, ale hrozne to vibrovalo, takze jsem navlhcil ten molitanek, aby se to prilnulo k tomu sklu a zapl to. Pak bohuzel zmizela okeni tabulka rotacnim pohybem smerem ven :(
<b> Jezis ty si kolik, to neni na lesteni oken a uz vubec ne na lesteni mokreho povrchu, nebo teda tak ze namocis to, na cem je ten lestici hadr. To se nediv, ze ti to odpalilo okno nekam dopryc na zahradu :D
Komentář: Stejne jako pouzit pluh z traktoru na okopani male zahradky :)
<Já> <Já> Dobrý den, díky za to, že již platba dorazila, ovšem potřebuju přesměrovat u domény http://www.***.eu NSSET :).
<ZAJAC> dd, seru na vas.. jest esem rikal ze pokud chcete mit hosting jinde tak at si to zaregistrujete sam jinde.. takle nabizime freehosting s domenou a ne jen samotnou registraci nove domeny, prodavame to skoro za nakupni cenu, nechci mit s tim srani,takze smula
Komentář: Tech. podpora u pipni.cz
<a> stahl by mi nekdo torrent (...) a poslal mi to na DVD postou? nemam na to dost velkej harddisk :(
Komentář: tos uhod...
<on> uz budu muset jit
<ona> a budes tady o pul 9?
<on> to uz ne
<ona> jakto?
<on> vi no...
<on> *vis no
Komentář: alkolohik...
<a> spravis mi teda ten web?
<b> aj jaj, ja som uplne zabudol... jasne spravim ti navrh, ty to skritizujes, ja zmenim, ty to zas skritizujes a ked sa dohodneme, poslem to kamaratovi, ten z toho spravi web stranku, posle mi to na ukazku, ja to poslem tebe, ty skritizujes, ja preposlem, on to zmeni alebo to zavesi na net... a je to, nic komplikovane :))
<a> ale ja neviem, co by som tam chcela :( co navrhujes?
<b> ale ja netusim o com chces mat stranku... si to nakresli na papier (aspon priblizne), oskenuj a posli mi to... ja sa s tym uz nejak pohram
<a> a jak ti asi oskenujem Freddyho?
Komentář: tolko starosti pre stranku o Freddym - mys bielu domacu...
<a> Já mám v sobě zabudovaný nějaký hodiny
<a> Když ráno dospávám ve vlaku tak přesně na sekundu vím kdy se vzbudit
<a> Aký je toto typ mačky? reaguje vôbec mačka na meno?
<b> typ-vodeodolný a zaleži na čie meno..
<c> naša áno, teda aj na meno... tiež na kocúr, mačka, ch.uj smradľavý a pod.
Komentář: diskusia na obrázok mačky pod tečúcou vodou