Nejlepší hlášky

<A> Někdo kdo mí uzdravovat třeba dotekem ? =D Nutné
<B> Já umím uzdravovat slovem :)) Doteky mám až v prémiové verzi :-D

<a> No tu som prosim dopi*e...
<b> Ale ale všechno je z pi*e...
<a> Všichni savci minimálně.
<a> I když, já ne...
<b> Ty snad nejsi savec?
<a> Ne, šel jsem císařem .)

<a> stejně halda, jak doktoři v nemocnici naříděj dietu, dostáváš tam k jídlu přesnídavky a pak přijedou babičky a už to lítá ...štrůdl,hranolky,gyros,koláčky,mekáš,kfc :D

<crazy8> Kamo dneska doma byla prdel
<staley> Povídej...
<crazy8> sedím u kompu a hraju wowko, na skypu mám <c> a jdeme do BGčka. Já hraju za fire mage a když hrajem, tak já prej: jo, zapálil jsem mu palacha! :-D
<crazy8> a otec jde okolo se slovy: co to kurva hraješ za hru?! :-D :-D

Komentář: Palach=paladin

<ona> a co u vas?
<ona> same stesti a pohoda?
<on> jj, jak jinak
<on> uz alespon probehl prvni audit
<on> takze je to dobry - sme normalni
<ona> prvni audit?
<ona> co to znamena??
<on> uz sem si rikal, ze by po roce neprislo zadny inferno :-D
<on> jaj? no ja nejsem zas tolik hasterivej, takze to vetsinou znamena, ze dostanu od sve drahe ctvrtky cocku, je mi vycteno, ze sem udelal co sem nemel a neudelal co mel - takovej seznam se vystavi za uplynule obdobi, ja kyvaje prislibim napravu a jede se dal
<on> do dalsiho auditu
<ona> :-D aha
<ona> to zni dobre...
<on> to k tomu tak nejak asi patri
<ona> to mas pravdu :-)
<on> kocka ti zrusi zaclony, psa zas musis vencit - vsechno ma svoje.
<ona> ;)

Komentář: uskali partnerskeho souziti

<a> teda ako ste na tom teraz?
<b> aa tak zdravime sa ked sa stretneme niekde :)
<a> to fakt? po tom co sa stalo??
<b> no.. v pripade ze sa jeden z nas nestihne uz skryt tak ano.

<a> ta?
<b> cau, zase v praci?
<a> jo a ty jak
<b> dobe aj net mi pustili dobri to ludze, v pondelok idem na kontolu, takze do konca buduceho tyzdna budem domka
<a> ja som ti to pustal vecer vcera
<a> napis to <c>
<b> neni zapaty
<a> na icq je
<a> ******** jeho cislo
<b> to ma na mobil ci co
<a> ICQ
<b> sak ho mam, len je teraz nepritomny he?
<a> a
<a> sak napisat mu mozes
<b> ete som stale vypaty az na vyplatu
<a> k**** sak cez ICQ mu napis!!!
<a> co furt meles s telefonom
<b> jáááááááj hi
<b> v sucastnosti sa neda sprava poslat asi je vypaty
<a> ja ho vidim
<a> hh
<b> ale nie na icq ale na mobile uff
<a> zahod ten kram
<a> a pouzivaj hlavu, napis mu cez ICQ
<a> tu mas jeho cislo ********
<b> ale ved ho mam, nema nahodou druhe cislo na mobil? ja mam ********* hmmm?
<a> roman bud si naje**** alebo neviem
<a> ESTE RAZ zabudni na MOBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<a> pis mu cezs ICQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<a> tak ako mne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<b> sak som neni vcerajsi, ved musis napisat jeho cislo na mobil, neda sa mi ju poslat
<a> co ches kam posielat
<a> a co zas meles z mobilom
<b> jezis sak sms eee
<a> a si nafetovany
<b> preco
<a> pisal som asi 15 krat, zabudni na mobil a napis mu cez ICQ
<a> toto je jeho cislo: ********
<b> he
<b> mehe, ved mam jeho v zozname uz dlhsi cas, prvykrat som chcel poslat sms zdarma, ale potom som mu napisal rychlu spravu
<a> moje nervyyyy
<b> uz som mu napisal, co sa deje? hiiii
<a> nic skoro som umrel od smiechu
<b> aj ja co sme z kozmu iiii
<a> ja ta zabijem
<b> prave mi odpisal ze hhh, to mam tiez ako chapat, no pomoooc
<b> ee

<a> idem s projektom z firmy
<a> a osere mi to vtak
<a> kokot maly
<a> este ze sa mi na hlavu nevysral

<a> bobe tobě nedovalí ten nápadník?
<b> nene, zitra má chcat
<a> on???

Komentář: Nojo, to jsou ty výlety na kole

<palicka> nevis o nekom kdo by koupil notas? za 15t... C2D 2,4Ghz, 2GB RAM, 17" Monitor, 3470XT grafika, 3 hodiny vydrz baterka.
<sysel> 17" je strasna krava to si nech
<palicka> starej 9 mesicu este ma zaruku
<sysel> dobre ale ja beru max 14" :-)
<palicka> jj
<sysel> doufam ze si o mne nikdo nebude myslet ze jsem IT pedofil kdyz mam slabost pro maly notebooky :-D
<palicka> :-)

Komentář: žeby netbookofílie?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.