Nejlepší hlášky

<a> Esence programovani je: - wtf? - ah yeah
<b> Kez by - te jsem 3 dny stravil s: To se dit proste nemuze, presto se to deje... nakonec jsme to nasli, ale chyby typu - muze se to stat jen 2. ctvrtek v mesici pri uplnku za jasneho pocasi... fakt miluju

Komentář: Temné Ritualy Programátorské.

<a> nechci teď vztah
<a> ty vole zas jsem si něco řekl a nedodržel jsem to
<b> Takže už je kocour v troubě? Ruka v rukávu? Vrabec v hrsti? Kdo jinému jámu kopá? Jak se do lesa volá? Nafouknutá pneumatika? Druhý bez dvou za dvacet? Jak na nový tak po celý?
<b> O čem mluvíme? :D

<a> matka prej: veru, nemas v kosi nejaky jidlo?
<a> a ja: ne
<a> a vona: tady neco totiz strasne smrdi
<a> a ja: hm... to je povzbudive
<a> a vona: spis odpudive

<ona> co ze si chvilu nepisal?
<on> oco tu bol a nieco o baterke dristal
<ona> lol :D
<on> co?
<ona> vy ma volate baterka? :D

Komentář: normalna rodinka :D

<a> jak se mááš? :D
<b> já? :D
<a> ne ta za tebou
<b> za mnou je ségra :D :D
<a> tak jak se má? :D
<b> nwm :D
<a> se zeptej ne?
<b> já se zeptala a začala zírat na tvou fotku :D :D
<a> a co na ni říká? :D
<b> prý že ji neznám,tak proč se ptá :D

Komentář: jednou večer na qipu

<a> ZDAR
<a> tak dik no
<b> šel sem srát
<a> ajo tobě to trvá vole
<b> si beru knihu pičo
<a> ajo já myslel že kytaru
<b> tyove to mě nenapadlo
<b> ale kurva, na hajzlu nemáme zásuvku
<b> a beztak by mi trsátko spadlo do hajzlu
<a> pak by bylo těžký ho lovit
<b> bych ho tam s klidným svědomím nechal

<a> půjdeš tam prosím se mnou? Je to pro mě důležité...
<b> kdy?
<a> včera
<b> ok, rád

Komentář: to už asi neklapne

<a> ja uz som abstinent
<a> no az na minuly piatok
<a> a buduci tyzden

<on> Telegram z ruska do slovenska: Gratulujeme k zavedení eura. Stop Plyn. Stop Ropa. Stop
<ona> jo super no... :) ale po pravdě mě to moc nezajímá :D :D :D jako víš jak... :D :D :D
<on> to je vtip... :D
<ona> ??? :DD
<on> ten telegram je vtip to neni doopravdy... :D
<ona> ježiš já sem dement :D :D :D už sem o pochopila :D :D :D

Komentář: A to ani neni blondatá xD

<a> mas stojaty ci lezaty
<b> no... když jsem s mladou, tak stojatý :-D
<a> HARDDISK!!!

Komentář: Kamarádka vybírala externí disk :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.