Nejlepší hlášky

<> Zdar, z čeho píšem v té chemii?
<spolužačka> COŽEE!? My píšem!!?
<> Jo...
<spolužačka> A z čeho?

<a> Hádej co se mi stalo
<b> ses zase říznul?
<a> Neboj tak levej nejsem
<a> dneska sem si pro změnu usek kousek prstu

<ona> A nechceš to nahodit třeba na uloz.to ?
<ja> 25GB? Co myslíš že mám za net?
<ona> No zazipovat by jsi to mohl...

<mama> se mi zdálo, že sis domu pořídila páva a řeklas nám, že ho máš místo vánočního stromečku...

<a> Velikonoce: Jediný den v roce, kdy můžeš legálně fyzicky napadnout svou citově spřízněnou osobu.

Komentář: Chce to někdo popřít?

<a> a spát...
<b>‎ okey
<b> ‎hey sem neviditelnej aby <a> neviděl, že sem na kompu
<b> ‎jo a ten tweety server je plnej asi
<a>‎ co??
<b>‎ do prčic :D

Komentář: Takhle to dopadá, když si zapomenu přepnout okno s konverzací když chcem se spolužákem pařit a můj starší bratr dohlíží na to, aby sem chodil spát brzo...

<PESnaVYCVIK> all: NAJDE SA TU VOJAK ALEBO SKINHEAD, KTORY BY MA VYCVICIL K DISCIPLINE AKO POSLUSNEHO PSA? DIKY ZA RP!

Komentář: pokec.sk

<a> hej maj v alfě takovou tu píčovinku kde si vybereš součástky a ono ti to vypíše seznam a také kraviny?
<a> v ceskepocitace to myslim maj
<a> konfigurátor nebo tak něco
<b> jo, říká se tomu nákupní košík

<a> hej co se dělo včera?
<a> ztratil sem mobil
<a> nejedeš ho s náma hledat?
<b> no byl si ůplně na šrot, si mě prosil aby jsme si šli zamrdat :-D
<a> omg, jedeš?
<b> nemůžu, naši sou nasraný tak musím s nima na vejlet za trest
<a> rofl xDDDD

Komentář: každej praktikuje jinej druh trestu :D

<brooks> ahoj, nevíš jestli je na zítřek nějaká písemka nebo úkol?
<vitus> 404

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.