Nejlepší hlášky
<já> Zdar, z čeho píšem v té chemii?
<spolužačka> COŽEE!? My píšem!!?
<já> Jo...
<spolužačka> A z čeho?
<a> Hádej co se mi stalo
<b> ses zase říznul?
<a> Neboj tak levej nejsem
<a> dneska sem si pro změnu usek kousek prstu
<ona> A nechceš to nahodit třeba na uloz.to ?
<ja> 25GB? Co myslíš že mám za net?
<ona> No zazipovat by jsi to mohl...
<mama> se mi zdálo, že sis domu pořídila páva a řeklas nám, že ho máš místo vánočního stromečku...
<a> Velikonoce: Jediný den v roce, kdy můžeš legálně fyzicky napadnout svou citově spřízněnou osobu.
Komentář: Chce to někdo popřít?
<a> a spát...
<b> okey
<b> hey sem neviditelnej aby <a> neviděl, že sem na kompu
<b> jo a ten tweety server je plnej asi
<a> co??
<b> do prčic :D
Komentář: Takhle to dopadá, když si zapomenu přepnout okno s konverzací když chcem se spolužákem pařit a můj starší bratr dohlíží na to, aby sem chodil spát brzo...
<PESnaVYCVIK> all: NAJDE SA TU VOJAK ALEBO SKINHEAD, KTORY BY MA VYCVICIL K DISCIPLINE AKO POSLUSNEHO PSA? DIKY ZA RP!
Komentář: pokec.sk
<a> hej maj v alfě takovou tu píčovinku kde si vybereš součástky a ono ti to vypíše seznam a také kraviny?
<a> v ceskepocitace to myslim maj
<a> konfigurátor nebo tak něco
<b> jo, říká se tomu nákupní košík
<a> hej co se dělo včera?
<a> ztratil sem mobil
<a> nejedeš ho s náma hledat?
<b> no byl si ůplně na šrot, si mě prosil aby jsme si šli zamrdat :-D
<a> omg, jedeš?
<b> nemůžu, naši sou nasraný tak musím s nima na vejlet za trest
<a> rofl xDDDD
Komentář: každej praktikuje jinej druh trestu :D
<brooks> ahoj, nevíš jestli je na zítřek nějaká písemka nebo úkol?
<vitus> 404