Nejlepší hlášky

02:23 <Antilles> Seš noční? To je v háji - já nemůžu vůbec spát, zkoušim počítat ovečky a nějak se jich nemůžu dopočítat (viz Eels)
02:25 <Rimmer> Možná by jsi měl ty ovečky začít střílet, pak by ti žádný nechyběly
02:26 <Antilles> Kašlu na ovečky, jdu počítat vektory.
02:26 <Rimmer> Tak to seš dobrej šílenec. To bych neusnul ani já!

Komentář: noc před zkouškou z algebry - usnul jsem!

<a> rika ti neco pub sebezachovy ??
<b> pub jako hospoda?
<b> sakra :D
<b> tak tam me nekdy musis zavest:D

<a> si tu
<a> či nejsi tu
<b> či si tu
<b> teda čtu si

<a> aha takže v příkladu 5 používáš heronův vzorec
<b> a co to je?
<a> ta dlouhá pičovina pod odmocninou
<b> jo to je ono asi

Komentář: Rozhovor dvou studentů jedné prestižní technické školy

<Richi> odpoledne tu byla pohledna dospela zakaznice a neco chtela tak jsem to zrobil a s usmevem jsem se ji zeptal jestli jeste neco nechce a ona : ja se omlouvam , mela jsem na obed cibuli ..

Komentář: Zážitek z práce..

<a> Počet lidí na IRC je přímo úměrný výšce nudy v hodině IVT.

Komentář: Heh :)

<on> Tak od Olbrachta jsem to nečetl :-D ... Já jsem četl pořadně snad jenom dvě knížky ... Harryho Pottera a vězeň z Azkabanu a jednu knížku, kterou ti nemůžu jmenovat :-)
<ona> :-D Zapomněl jsi název?
<on> Ne nezapomněl.....ale když napíšu název této knihy, tak ti to napíše hvězdičky *** ** **** ...... vidíš??
<ona> :-D wow
<ona> Tak to jsem nevěděla.
<ona> Super knížka.

Komentář: Důvěřivá žena na ICQ

<a> Perseidy - padání hvězd ve 22 hod
<b> to jako budou padat hveždy?
<c> ne asi,kdyz to je padání hvězd tak budou padat asi bombony:D

Komentář: udalost na FB

<on> tak jsem ti stahuju ty gilmorovi děvčata..už mám první řadu
<ona> jo super chtěla bych se dívat
<on> ok zítra ti to přinesu
<ona> to ne..pošli mi to přes skype

Komentář: myslela to vážně....

<a> tak skus to na ní je hodná
<a> ale jak jí ublížíš zlomím ti vaz
<b> Jo.. takže jdu o dům dál

Komentář: děvkař :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.