Nejlepší hlášky
02:23 <Antilles> Seš noční? To je v háji - já nemůžu vůbec spát, zkoušim počítat ovečky a nějak se jich nemůžu dopočítat (viz Eels)
02:25 <Rimmer> Možná by jsi měl ty ovečky začít střílet, pak by ti žádný nechyběly
02:26 <Antilles> Kašlu na ovečky, jdu počítat vektory.
02:26 <Rimmer> Tak to seš dobrej šílenec. To bych neusnul ani já!
Komentář: noc před zkouškou z algebry - usnul jsem!
<a> rika ti neco pub sebezachovy ??
<b> pub jako hospoda?
<b> sakra :D
<b> tak tam me nekdy musis zavest:D
<a> aha takže v příkladu 5 používáš heronův vzorec
<b> a co to je?
<a> ta dlouhá pičovina pod odmocninou
<b> jo to je ono asi
Komentář: Rozhovor dvou studentů jedné prestižní technické školy
<Richi> odpoledne tu byla pohledna dospela zakaznice a neco chtela tak jsem to zrobil a s usmevem jsem se ji zeptal jestli jeste neco nechce a ona : ja se omlouvam , mela jsem na obed cibuli ..
Komentář: Zážitek z práce..
<a> Počet lidí na IRC je přímo úměrný výšce nudy v hodině IVT.
Komentář: Heh :)
<on> Tak od Olbrachta jsem to nečetl :-D ... Já jsem četl pořadně snad jenom dvě knížky ... Harryho Pottera a vězeň z Azkabanu a jednu knížku, kterou ti nemůžu jmenovat :-)
<ona> :-D Zapomněl jsi název?
<on> Ne nezapomněl.....ale když napíšu název této knihy, tak ti to napíše hvězdičky *** ** **** ...... vidíš??
<ona> :-D wow
<ona> Tak to jsem nevěděla.
<ona> Super knížka.
Komentář: Důvěřivá žena na ICQ
<a> Perseidy - padání hvězd ve 22 hod
<b> to jako budou padat hveždy?
<c> ne asi,kdyz to je padání hvězd tak budou padat asi bombony:D
Komentář: udalost na FB
<on> tak jsem ti stahuju ty gilmorovi děvčata..už mám první řadu
<ona> jo super chtěla bych se dívat
<on> ok zítra ti to přinesu
<ona> to ne..pošli mi to přes skype
Komentář: myslela to vážně....
<a> tak skus to na ní je hodná
<a> ale jak jí ublížíš zlomím ti vaz
<b> Jo.. takže jdu o dům dál
Komentář: děvkař :D