Nejlepší hlášky

<a> jak by se policajti a STK tvářili na sériovej nárazník s nalaminátovanejma patkama na stranách?
<b> asi takto :-/

<a> odkud je?
<b> světlá
<a> celkem kus aji
<b> je
<b> a je tam za co chytnout:-D
<a> heh sem myslel jako ze je to daleko no :-D
<b> ajo:-D
<b> to taky

Komentář: ale taky pravda no..:-D

<a> Zdar, neuvěříš! Jsem si pujčil od <c> skripta na češtinu, že se z nich naučim.
<a> Tak si tak čtu a najdu tam tenhle článek: Ne vždy se takové glosy musely vztahovat k vlastnímu textu a už vůbec nemusely mít teologický ráz. Například ve svatojiřské chorální knize si jakási řeholnice nakreslila drobné portréty mnichů a doprovodila je i českým hodnocením (tzv. Svatojiřské přípisky, 13. století). A tak můžeme číst, že Aldík je "krásen jako anjelík, jenž se u blátě válé" nebo že "lektor Vituz je krásný kurvy syn".
<a> Ale to neni všechno.
<a> Ten idiot tam má propiskou nakreslenou hlavu (jméno učitelky) a pod tim nápis: (Učitelka) je piča. :D

Komentář: inu, když se povede. :-)

<a> čau ne :)
<b> ne!

Komentář: kdyz nekdo nema naladu

<a> kurva kamoska popisovala nejake dilo u matury
<a> ze prej tam dve zenske utekly do hor pred vojaky ale ti je nasli a znasilnili... a pak to zakoncila no proste to nevychytaly
<b> lol :-D
<b> dobře ona
<a> jako to je hlaska jak cyp
<b> tak tohle je myslim hlaška maturit 09
<a> jo ta za chvilku zlidovi
<b> a co dostala?
<a> maturovala za 5 ale na integrovce
<b> cooooooooo?
<a> jo taky tam maj maturity...

<a> dam ti hadanku, chces?
<b> davaj...
<a> z jakeho filmu je toto: “tu, tururu, tururu, tu, tu, tururu tururu tururu, tu, tu” :))
<b> kristova noha, to je co?
<a> to je od M. :)) nebudes mi verit ale zistil som to... je to z filmu Profesional s Belmondom :)) mrkni na youtube...
...
<b> a fakt!

Komentář: .mp3 vo formate .txt

<statusFb> Hej děcka, dáme pětset lajků?
<komentář> Máš 189 přátel ty blbko :D
<jejíkámoška> Hleď si svýho! Určitě dáme!
<komentář> Má 189 přátel!!
<ona> A máš problém?

Komentář: Ne, vůbec žádnej! :D

<a> Ahoj, jak máš?
<b> Ahoj, naľavo dole.

<a> jak je?
<b> nic moc
<a> jakto?
<b> mladá mi jede na 2 měsíce do Brna
<a> jak to přežiješ?
<b> v lihu holka, v lihu

<a> cus hraješ bo pudeš hrat?
<b> cs ted sem dojedl pod TS!
<a> ne-e tys měl určitě fazole ja stebou v jedný místnosti nebudu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.