Nejlepší hlášky
<a> kamo, muj kod je jak rozkvetla zahrada... kde neni zelena, tam je cervena
Komentář: spousta komentářů a sem tam nějaká chyba
<b> lol skoro som uz nenastartoval PC
<a> preco ?
<b> nwm z nicoho nic modra obrazovka a uz neslo nabootovat nic
<b> ani obraz neukazalo :D
<b> 15 reset to uz islo
<b> tomuto kompu uz nechyba vela, je celkom bezne ze mi po 5 min cinnosti napise nasiel sa novy hardver AMD Athlon(tm) 64 X2 ???????+
<a> Weather Control ---> login ---> Username : God (Aštar Šeran, Alah, whoever) Password : ******** ----> Region : Malacky ----> Air temperature : 36 ----> decrease : 11 ----> Air temperature : 25 ----> Clouds : none ---> increase : 1 ----> Clouds : Little cloudy ------> Wind : none ---> Increase : 15 ---> Wind : 15 km/h ----> settings change interval : 7 days ---> increase : 63 ---> setting change interval : 80 days ---> save settings ----> logout
<a> hele slysel sem dobrej vtip
<b> jo jakej
<a> ze se povida furt o skodlivosti z alkoholu ale vsechny epidemie sou z vody
<b> lol
<Kočička> heleď máš prostě jen obyčejnou depku... a to je umocněný tvým pesimismem a počasím jakbysmet!
<Tučňáčice> hm, nejsnazší by bylo udělat něco s tím počasím
Komentář: Pravá depka!
<a> dnes som skoro skolaboval...
<b> preco?
<a> no <c> mala prist zajtra kumne ale otec bude doma takze vies boli sme obaja sklamany :D ale to nieje vsetko...
<b> ?
<a> no tak som jej to teda zatelefonoval a neskor ked sme boli na icq som si chcel spravit srandu a ked som odchadzal napisal som jej: ahooj :* povedal som jej ze oco je doma takze mozes zajtra prist.
<a> nato sa pekne nasrala odhlasila sa, prestala mi brat telefon a ked som jej volal od kamosa tak ma zrusila.
<b> neverim :D
<a> a ked konecne nezlozila tak som jej pol hodiny vysvetloval ze som srandoval. Bol som cely vyklepany a fajcil jednu za druhou
<b> tak to si si pekne pokaslal :D
<a> nj, hlavne ked z toho vysvitlo ze si za cely ten cas robila srandu ona zomna... Som myslel ze ju zabijem...
Komentář: Toto uz v zivote neskusim...
<a> coz mi pripomina ze je cas na pecko.
<b> taky bych si dal
<b> ale musim se učit -)
<b> a to jednou rukou dost dobře nejde -)
<a> hh
<a> ty si ho honis jenom jednou? lol
<b> nechapes me. pisu jednou rukou, ale honit jen jednou dost dobre nejde
<a> -)
<b> nehlede na to, ze jednu potrebuju na klikani -D
<a> :-D
<b> takze stejne dycky musim jen napul kdyz klikam
<b> tak až nebudeš mít plnou ruku tak napiš -)
<b> plný ruce*
<a> to asi tezko vid
<b> tyvole ja se nemuzu soustredit kdyz vim co u toho kompu delas..
<b> propriste me nekterych veci usetri...
<a> no ja sem doufal, ze te to natolik zarazi, ze mi nebudes psat, abych to mel co nejrychleji za sebou a ono h****.
<b> jak co nejrychleji za sebou? to jako ze si to neuzivas a mas to jako povinnost? lol -) ale ok, odted mlcim
<b> fajn du sr*t, uzij si masturbaci zatimco na to budes myslet, brb
Komentář: Dva puberťáci na icq -)
<kurucezetka> Hoj, jak se přes mirandu posílaj soubory? xD
<John Beak> Když klikneš pravym uchem na můj nick
<John Beak> tak tam máš položku File
<kurucezetka> Ách jo, jak mám jako vědět, co je to pravý ucho?
Komentář: pravý ucho je dost divnej pojem
<a> Až dostanu výplatu za brigádu tak půjdu nakupovat.
<b> Já až dostanu výplatu tak budu brečet.
<a> Proč?To dostaneš tak málo?
<b> Ne.Ale budou ji posílat mamě na účet a jak ji znám tak si je všechny nechá.