Nejlepší hlášky

<a> kamo, muj kod je jak rozkvetla zahrada... kde neni zelena, tam je cervena

Komentář: spousta komentářů a sem tam nějaká chyba

<b> lol skoro som uz nenastartoval PC
<a> preco ?
<b> nwm z nicoho nic modra obrazovka a uz neslo nabootovat nic
<b> ani obraz neukazalo :D
<b> 15 reset to uz islo
<b> tomuto kompu uz nechyba vela, je celkom bezne ze mi po 5 min cinnosti napise nasiel sa novy hardver AMD Athlon(tm) 64 X2 ???????+

<a> Weather Control ---> login ---> Username : God (Aštar Šeran, Alah, whoever) Password : ******** ----> Region : Malacky ----> Air temperature : 36 ----> decrease : 11 ----> Air temperature : 25 ----> Clouds : none ---> increase : 1 ----> Clouds : Little cloudy ------> Wind : none ---> Increase : 15 ---> Wind : 15 km/h ----> settings change interval : 7 days ---> increase : 63 ---> setting change interval : 80 days ---> save settings ----> logout

<a> hele slysel sem dobrej vtip
<b> jo jakej
<a> ze se povida furt o skodlivosti z alkoholu ale vsechny epidemie sou z vody
<b> lol

<Kočička> heleď máš prostě jen obyčejnou depku... a to je umocněný tvým pesimismem a počasím jakbysmet!
<Tučňáčice> hm, nejsnazší by bylo udělat něco s tím počasím

Komentář: Pravá depka!

<a> dnes som skoro skolaboval...
<b> preco?
<a> no <c> mala prist zajtra kumne ale otec bude doma takze vies boli sme obaja sklamany :D ale to nieje vsetko...
<b> ?
<a> no tak som jej to teda zatelefonoval a neskor ked sme boli na icq som si chcel spravit srandu a ked som odchadzal napisal som jej: ahooj :* povedal som jej ze oco je doma takze mozes zajtra prist.
<a> nato sa pekne nasrala odhlasila sa, prestala mi brat telefon a ked som jej volal od kamosa tak ma zrusila.
<b> neverim :D
<a> a ked konecne nezlozila tak som jej pol hodiny vysvetloval ze som srandoval. Bol som cely vyklepany a fajcil jednu za druhou
<b> tak to si si pekne pokaslal :D
<a> nj, hlavne ked z toho vysvitlo ze si za cely ten cas robila srandu ona zomna... Som myslel ze ju zabijem...

Komentář: Toto uz v zivote neskusim...

<a> coz mi pripomina ze je cas na pecko.
<b> taky bych si dal
<b> ale musim se učit -)
<b> a to jednou rukou dost dobře nejde -)
<a> hh
<a> ty si ho honis jenom jednou? lol
<b> nechapes me. pisu jednou rukou, ale honit jen jednou dost dobre nejde
<a> -)
<b> nehlede na to, ze jednu potrebuju na klikani -D
<a> :-D
<b> takze stejne dycky musim jen napul kdyz klikam
<b> tak až nebudeš mít plnou ruku tak napiš -)
<b> plný ruce*
<a> to asi tezko vid
<b> tyvole ja se nemuzu soustredit kdyz vim co u toho kompu delas..
<b> propriste me nekterych veci usetri...
<a> no ja sem doufal, ze te to natolik zarazi, ze mi nebudes psat, abych to mel co nejrychleji za sebou a ono h****.
<b> jak co nejrychleji za sebou? to jako ze si to neuzivas a mas to jako povinnost? lol -) ale ok, odted mlcim
<b> fajn du sr*t, uzij si masturbaci zatimco na to budes myslet, brb

Komentář: Dva puberťáci na icq -)

<kurucezetka> Hoj, jak se přes mirandu posílaj soubory? xD
<John Beak> Když klikneš pravym uchem na můj nick
<John Beak> tak tam máš položku File
<kurucezetka> Ách jo, jak mám jako vědět, co je to pravý ucho?

Komentář: pravý ucho je dost divnej pojem

<a> Až dostanu výplatu za brigádu tak půjdu nakupovat.
<b> Já až dostanu výplatu tak budu brečet.
<a> Proč?To dostaneš tak málo?
<b> Ne.Ale budou ji posílat mamě na účet a jak ji znám tak si je všechny nechá.

<a> za chvílu je první máj...
<b> kdy? čtrnáctýho že ?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.