Nejlepší hlášky
<a> zdarec, co děláme zítra ve škole ?
<b> Nevím. asi píšeme matiku, ale něco ti zítra ukážu.
<a> a co ?
<b> tááákhle ti ju vylížu :-*
<a> co sakra !!
<b> sorry, nabaluju mařku a splet sem si okno :D
Komentář: Dva spolužáci večer na ICQ..
<a> jsem ted koukal na ocko a bezel tam meric lasky a pytlik s frndou meli jen 40%
<b> jde videt, ze bez kokota to neklape :D
<Švandovo divadlo> ahoj
<Švandovo divadlo> copak potřebuješ?
<Švandovo divadlo> máme vyprodáno
Komentář: zkusil jsem objednat lístek do divadla po skypu a takhle to dopadlo :-D
<a> SPARTA DO TOHO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
<b> to je výkřik do tmy
<c> Do husty tmy....:-)))
<ona> ahoj, uklidni mě prosím tě
<on> copak se děje?
<ona> kamarád dneska dělá závěrečky do autoškoly a tak se hrozně bojím :/
<on> no to je snadný, tak se rozhlížej víc na přechodech a nemusíš mít strach, že tě srazí :-*
<ona> vůbec si nepochopil co sem tím myslela :-D
<on> co?
<ona> že ještě nevím jestli ty závěrečky zvládl nebo ne, tak sem nervozní.
Komentář: zmatenost
<sva> u me to jde ale nechce se my do prace
<tb> ty pracuješ? :D
<sva> jj
<tb> a co děláš simtě?
<sva> nudim se
Komentář: prej elektrotechnik =D
<a> víš proč se dává po hlavně lidem s lepenkovou helmou ?
<a> aby věděli, že si to pak nemaj kupovat
<b> :D :D :D
<b> btw
<b> co je lepenka?
<a> :D :D :D
Komentář: LARP a lamy :D
<a> no vidíš a bez slovníku :)
<b> :)
<a> ved ty si jeden velky slovnik, nie? ;)
<b> ale hovien
<b> kámo jak urazit ženo do pěti sekund, tak na to mám slovník aj v 5 jazycích, ale jak psát slohovky v angličtine, tak tam mám ještě mezery
<a> ROFL!!!
<a> tak to by ma zaujimalo
<a> skus v slovencine!
<b> posraut ťi ruce a nepustit tě týden k vodě ty slepico čudná, chď do piči
<b> od ťalto
Komentář: a potom, ze cesi nehovoria dobre po slovensky...
<a> Čus <b> tak <c> se prý rozhodne mezi mnou a <d> :-D
<a> vole víš jak si připadám?
<a> Jak balonek co skaže, jak se losuje ta sportka
<a> jen jich tam není 60 ale 2 :D
Komentář: zatím stejně nikdo neví, jaké čislo se vylosovalo :D