Nejlepší hlášky
<a> no ty vole švédi vedou 2:1
<b> a s kym hrajou?
<a> kanada
<b> ale, a kolikata je minuta?
<a> chvílu po začátku 2. 1/3
<b> doufam, ze svedi vyhraji zampionat
<b> kdyz uz nas vyradili
<a> no teď vyrovnali 2:2
<b> hmm, stejnak to kanada vyhraje
<b> ze bych se dival?
<a> možná se přesunu k TV, zdá se že je to pěkný fotbal
<a> kurva hokej
<ona> v čem to pišeš?
<on> ve wordu
<ona> to je to modrý?
Komentář: blondýna co dodat
<a> tohle se mi stalo dneska po druhy už... mi zatuhne komp... restartuje se monitor, pc ne a pak vše jede dal...
<b> buď rád že ne comp... :-D
<a> taky jsem
<a> ale co to jsou za fígle... kdo kdy videl, aby se restartoval monitor :-D
Komentář: že by nadpřirozené síly?
<a> co děláš když tě bolí hlava?
<b> uriznu si prst na noze...
<b> a prestane me bolet hlava!
<a> jo? a není to tak že tě spíš víc začne bolet noha? :-D
<b> no... ale to uz je vedlejsi...
Komentář: alternativni medicina... ;D
<a> jo láska to je tak krásná věc... člověk se vznáší v oblacích... =D
<b> a pak z těch oblaků spadne... =)
<a> a rozbije si hubu =D
Komentář: pěkně jsme se doplnily :D
<juro> cau
<juro> cuj, nemas po ruke nejaku dobru travu?
<majo> fuha... ja uz dlho nehulim
<juro> myslel sem 3D model :-D
<majo> jaaaj :D
<majo> tak to kuknem :)
<a> musim pro máti do prahy tak zatim zdárec ale v těch 8 u mě platí :)
<b> jj tak ji protahni komin :-D
<a> mámě?
<b> ne corse :-D
Komentář: :-D ICQ
<saninka> to je pěkné... ale mě poslední dobou připadá, že mě každý má jenom na to, aby po mě mohl něco chtít... jako já ráda pomůžu, ale už mě začíná štvát, že hodně lidí mě má jenom na pomoc
<honziK> jo?
<honziK> a nechtela bys mi neco najit na netu?
Komentář: hold ma slecna smulu :-)
<saucepan> tak co jak je? a nejak podrobnejc pls
<Verca-MK> s
<Verca-MK> q
<Verca-MK> ě
<Verca-MK> l
<Verca-MK> e