Nejlepší hlášky

<a> no ty vole švédi vedou 2:1
<b> a s kym hrajou?
<a> kanada
<b> ale, a kolikata je minuta?
<a> chvílu po začátku 2. 1/3
<b> doufam, ze svedi vyhraji zampionat
<b> kdyz uz nas vyradili
<a> no teď vyrovnali 2:2
<b> hmm, stejnak to kanada vyhraje
<b> ze bych se dival?
<a> možná se přesunu k TV, zdá se že je to pěkný fotbal
<a> kurva hokej

<ona> v čem to pišeš?
<on> ve wordu
<ona> to je to modrý?

Komentář: blondýna co dodat

<a> tohle se mi stalo dneska po druhy už... mi zatuhne komp... restartuje se monitor, pc ne a pak vše jede dal...
<b> buď rád že ne comp... :-D
<a> taky jsem
<a> ale co to jsou za fígle... kdo kdy videl, aby se restartoval monitor :-D

Komentář: že by nadpřirozené síly?

<a> ty vole, co já budu zejtra srát?­

Komentář: :D

<a> co děláš když tě bolí hlava?
<b> uriznu si prst na noze...
<b> a prestane me bolet hlava!
<a> jo? a není to tak že tě spíš víc začne bolet noha? :-D
<b> no... ale to uz je vedlejsi...

Komentář: alternativni medicina... ;D

<a> jo láska to je tak krásná věc... člověk se vznáší v oblacích... =D
<b> a pak z těch oblaků spadne... =)
<a> a rozbije si hubu =D

Komentář: pěkně jsme se doplnily :D

<juro> cau
<juro> cuj, nemas po ruke nejaku dobru travu?
<majo> fuha... ja uz dlho nehulim
<juro> myslel sem 3D model :-D
<majo> jaaaj :D
<majo> tak to kuknem :)

<a> musim pro máti do prahy tak zatim zdárec ale v těch 8 u mě platí :)
<b> jj tak ji protahni komin :-D
<a> mámě?
<b> ne corse :-D

Komentář: :-D ICQ

<saninka> to je pěkné... ale mě poslední dobou připadá, že mě každý má jenom na to, aby po mě mohl něco chtít... jako já ráda pomůžu, ale už mě začíná štvát, že hodně lidí mě má jenom na pomoc
<honziK> jo?
<honziK> a nechtela bys mi neco najit na netu?

Komentář: hold ma slecna smulu :-)

<saucepan> tak co jak je? a nejak podrobnejc pls
<Verca-MK> s
<Verca-MK> q
<Verca-MK> ě
<Verca-MK> l
<Verca-MK> e

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.