Nejlepší hlášky

<a> uč se do angliny :D
<a> předseda poroty je angličtinář :D
<b> poroty :-D
<b> "takže ode mě dostáváte 8 bodů z 10..."

Komentář: Maturitní porota :-D

<a> ahoj
<b> čau
<a> pošleš mi tu laborku
<b> nemám ještě
<a> ani zadání
<b> ještě jí nemám chápeš ?
<a> to chápu
<a> chtěl jsem jí udělat taky
<b> Sending file
<a> radši na a@seznam.cz
<b> mas to tam
<a> jj
<a> snad to dorazí
<b> no zadny jj ale rika se dekuju
<a> zaco děkuješ
<a> "c" si to už taky poslal?

Komentář: Tak se pozná kamarád :) slovíčko děkuju zřejmě neexistuje

<a> Hi, včera <c> zas perlil
<b> No povídej
<a> jsme byli břinklí a šli jsme se tak projít po čerstvě zoraném poli a <c> "Život je jak zorané pole, jednou jsi dole jednou nahoře"

Komentář: břinklí = opilí

<a> Neuhodneš co se včera stalo v hospodě.
<b> ?
<a> Chtěli jsme něco vyzkoušet a tak jsme si chtěli přiobjednat ještě jedno malé pivko. Patrik zavolal na Petru že má návrh. Petra přišla ke stolu a prej "na stížnosti, připomínky a návrhy tam je kaslík". V tom Martin "Ale já to neumím dělat s kaslíkem!... Všichni výbuch smíchu
<b> :DD

Komentář: Petra - mooooc pěkná holčina

<a> pls najdi mi tu mp3ku
<b> utfg
<a> co to je utfg?
<b> use the fucking google
<a> cesky
<b> pouzi zasranej google
<a> ja se te ptam co to je utfg, tak proc by sem mela pouzivat nakej google?
<b> lol
<a> co to je lol?
<b> neres.pouzi google na vyhledani te mp3
<a> co to je ten google?
<b> ROFL :D :D :D :D
<a> ?

<on> I love you. Maybe.
<ona> Jak možná?!

<a> Shift happens!!1

<On> Ale pravda..nemůžeš být dokonalá
<On> stačí že umíš na klavír to vady vyrovná :DD
<Ona> hmm
<On> a proto! Nechceš zajít na kafe?!:D
<Ona> ehm.. ráda bych, ale nemám poslední dobou čas ani na svého přítele

<> : Už mám tři snímky v prezentaci!
<brácha> : Za tu dobu co ty děláš tři snímky, já bych hacknul banku ve švýcarsku! :

<a> Ahoj, máš tam seru?
<a> *segru
<b> jo právě si s ní píču
<b> *píšu :D:D:D

Komentář: ach ty překlepy :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.