Nejlepší hlášky

<a> nejde mi spustit cmd
<b> v com?
<a> slax

<a> co mas za prohlizec?
<b> seznam?

<a> Sesife tz mrkoe zvedni Vň
<b> S nakity jaj jrokodxl ald ted ticgo
<a> Zvefej mi to tymrhdjo prosim
<b> Ticho phca
...
<a> Kurva, moje hlava...

Komentář: dva se potkali... :)

<Matt> pocuvaj odkial si ty stahoval ten windows movie maker
<Matt> hmm?
<Matt> pls povies mi to?

Komentář: co víc než... lol :D

<a> to je neuveritelny... co se mi dneska jeste stane... ted se kocour vysral, a prebeh mi pred ksichtem, skocil na skrin vlevo ode me... a mel na prdeli kus hovna ktery ted pomalu tece po monitoru dolu fuj

Komentář: bad day...

<a> hm.. co uděláme abychom byli v people are awesome 2015?
<b> Něco vymysli. :D
<b> Rád se přidám.
<a> volný pád od Macochy.. ty skáčeš já to pak sestříhám.. jestli GoPro přežije
<b> Hm
<b> Tam je tma, to bude na kokot. :D

Komentář: Je vidět jaké má priority..

<a> tak co, už jsi prodal ten telefon?
<b> prodal
<b> včera mi babička kupce vyprávěla že hlídá děti, že se do plzně dostane až o víkendu
<b> dneska odpoledne mi sestra kupce vyprávěla že babička hlídá děti, že se do plzně dostane až o víkendu
<b> teď mi volal táta kupce, že babička hlídá děti a do plzně se nedostane, tak že to vyzvedne on

<a> Můj had se za chvíli svlíká..
<b> Jak to poznáš?
<a> má modré oči..
<b> Jakou máš barvu očí..?

Komentář: Owned:D

<a> Jak se máš?
<b> Nic moc, z mojí herní myši je mrzák :(
<a> Cože?
<b> Praskla osička kolečka
<a> Cos s ní vyváděl?
<b> Skoro nic, položil jsem jí na podložku...
<b> trochu rychle...
<b> možná o něco rychleji, než je zdrávo
<a> Aha, takže samo... to je nejčastější případ :D

Komentář: Microsoft Habu, nejdražší myš, co jsem si koupil :(

<a> hmm.. a třeba Poláček, Bylo nás pět.
<a> Tyhle otázky mají výhodu, můžeš vyprávět 5 min o tom jak je to ovlivněno dobou.
<a> Jak byli všeci v prdeli.
<a> chudoba atd..
<b> tak vykládej o tom 5 min když tady jsi to shrnul do 5 sekund
<a> taky pravda xD

Komentář: vybírání témat k maturitě

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.