Nejlepší hlášky
<a> Sesife tz mrkoe zvedni Vň
<b> S nakity jaj jrokodxl ald ted ticgo
<a> Zvefej mi to tymrhdjo prosim
<b> Ticho phca
...
<a> Kurva, moje hlava...
Komentář: dva se potkali... :)
<Matt> pocuvaj odkial si ty stahoval ten windows movie maker
<Matt> hmm?
<Matt> pls povies mi to?
Komentář: co víc než... lol :D
<a> to je neuveritelny... co se mi dneska jeste stane... ted se kocour vysral, a prebeh mi pred ksichtem, skocil na skrin vlevo ode me... a mel na prdeli kus hovna ktery ted pomalu tece po monitoru dolu fuj
Komentář: bad day...
<a> hm.. co uděláme abychom byli v people are awesome 2015?
<b> Něco vymysli. :D
<b> Rád se přidám.
<a> volný pád od Macochy.. ty skáčeš já to pak sestříhám.. jestli GoPro přežije
<b> Hm
<b> Tam je tma, to bude na kokot. :D
Komentář: Je vidět jaké má priority..
<a> tak co, už jsi prodal ten telefon?
<b> prodal
<b> včera mi babička kupce vyprávěla že hlídá děti, že se do plzně dostane až o víkendu
<b> dneska odpoledne mi sestra kupce vyprávěla že babička hlídá děti, že se do plzně dostane až o víkendu
<b> teď mi volal táta kupce, že babička hlídá děti a do plzně se nedostane, tak že to vyzvedne on
<a> Můj had se za chvíli svlíká..
<b> Jak to poznáš?
<a> má modré oči..
<b> Jakou máš barvu očí..?
Komentář: Owned:D
<a> Jak se máš?
<b> Nic moc, z mojí herní myši je mrzák :(
<a> Cože?
<b> Praskla osička kolečka
<a> Cos s ní vyváděl?
<b> Skoro nic, položil jsem jí na podložku...
<b> trochu rychle...
<b> možná o něco rychleji, než je zdrávo
<a> Aha, takže samo... to je nejčastější případ :D
Komentář: Microsoft Habu, nejdražší myš, co jsem si koupil :(
<a> hmm.. a třeba Poláček, Bylo nás pět.
<a> Tyhle otázky mají výhodu, můžeš vyprávět 5 min o tom jak je to ovlivněno dobou.
<a> Jak byli všeci v prdeli.
<a> chudoba atd..
<b> tak vykládej o tom 5 min když tady jsi to shrnul do 5 sekund
<a> taky pravda xD
Komentář: vybírání témat k maturitě