Nejlepší hlášky

<a> ale nechce se mi na to divat samotnymu... :-D
<b> se bojíš? :-D
<a> to primo ne... ale budu mit takovej divnej pocit... :-D
<b> strach, vid? :-D

Komentář: Chudák, jsem se na ten horo nakonec musela dívat s ním. :-D

<Niky> Ten můj mladý krásný soused mi psal že se za pět minut staví.
<Jana> A?
<Niky> Říkal, že za pět minut je tady.
<Jana> Se di chystat už ne?
<Niky> Je to už deset minut, třeba jen chtěl napsat 15 a zapoměl na jedničku
<Jana> Nebo taky 51 a zapoměl na jedničku :-D

<bobo> nasel jsem prvni dil naruta :P
<ona> tojo na youtube?
<bobo> nene u sebe na kompu :D
<bobo> mel jsem ho na plose...
<bobo> tak jsem ho ted nasel... delam si poradek na plose
<bobo> verila bys tomu? mel jsem to asi dva mesice na plose a nemohl jsem to najit

Komentář: ukladani stahovaniych souboru na plochu

<ona> pocuj otvor si moj post a pozri ci ti ide zobrazit to preskenovane lebo mne nie a ak ano tak mi to pjosim vytlac
<ona> je to posledny e-mail od pepky
<on> okii
<on> padol mi firefox :)
<ona> tak ho zdvihni a vytlac mi to

<a> koupil jsem si Amilo Mini
<a> http://.../mini1.jpg - srovnani s krabkou cigar
<a> http://.../mini2.jpg - srovnani s 30" monitorem
<b> ještě vyfoť svýho lofasa a pošli srovnání, aby se z toho nakonec nevyklubal pořádnej stroj :D

Komentář: ocas :)

<a> jaka je stranka abych si to mohl stahnout
<b> google.com
<a> .com?
<b> jojo
<a> me to presmeruje na .cz
<a> jak to mám udelat

<a> mam to nainsatlovany
<a> co dal?
<b> treba to zkus pustit :)

Komentář: Kámoš stahoval hru

<DJ Killer> Je mi nějak blbě... jsem doktorce říkal, že ACC (je to kyselé) není na antibiotika dobrý nápad :-D
<TlukanCs> :D ACC? Není to zvukovej formát? :D

<a> se mrknu na tu salmonelu
<b> jo to bych mel taky
<a> ty vole... ted ctu ze je doprovazena 20 až 30x sranim za den
<b> :D
<a> si vem ze ja na zachode travim tak 15 minut, tedka 30 za den, to mas 30*15 = 450 min coz je 7,5 hodiny za den proseres!!!
<b> to je teoreticky
<b> Srani teoreticke = St
<a> jj sem odvodil vzorec... pocet srani za den (Sd) * pocet minut na wc (t) a vysledek je St [hodin/den]... profesor na kontrolu a měření by nestíhal

<a> vy kokoti ste ma uplne dojebali, pocuvame nirvanu furt
<b> nevermind

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.