Nejlepší hlášky
<a> libis se ji... vidis kance
<a> ale to este nevi ze nemas ptaka :D
Komentář: dalsi
<UrbI> Heej,typek tady si lokl z bhongu, lol, prej myslel ze ma pivoo
Komentář: jo... ti zhulenci :)
<a> cau
<a> mam dulezitou otazku
<b> ha nazdar
<b> mluv
<a> kdyz sme byli mali... :D jak sme rikali tem vymyslenejm, na ktery sme furt delali pasti? jak se zivili nasima plysackama...
<b> heeej zaludna otazka
<b> protovníci I think
<b> jak si na to přišla?
<a> protovnici jo
<b> 99% hlavne se neptej kdo a jak to vymyslel
<a> :D :D proc se nemam ptat? :D
<b> protože dotyčnej musel bejt asi uplně zkouřenej když to vymejšlel
<b> jak si na tu otazku přišla?
<a> sem dala prát svoje plyšáčky a vzpomněla sem si
<b> moje plyšáčky sou na pudě :D :D
<a> aby je protovnici nesežrali :D :D
<b> jak se menoval ten tvuj oblibenej medvěd?
<a> jmenuje a ne jmenoval :D
<a> nemluv o něm v minulym čase :D :D
<a> chlupáček
<b> jáááá čtu chudáček :D :D :D dopredele měl bych to přestat kouřit
Komentář: heh :D vzpomínka na starý časy :D
<a> dpčččč
<a> kuaaneeeeeeeeeeee
<a> PŮL STRÁNKYYY
<a> jestli mi teď spadne word
<a> jestli mi SPADNE
<a> kuaaaaaaaaaaaaa
<a> dnes neumírej
<a> chtěla jsem to uložit
<a> měj slitování
<b> doufej v bezpečnostní zálohu.
<a> no to doufam...
...
<a> neeeeeeeeeeeeee
<a> on se ještě neprobral
<a> ten WORD SE JEŠTĚ NEPROBRAL
<a> PŮL STRÁNKYYYYY
<a> těžce prodřené
<a> vykoupené vlastní krví
<a> takhle mě zatratit, bastarde...
<a> Budu si to pamatovat, Brute!
<a> hej ty vole, on se probral :D
Komentář: Word ví, co je pro něj dobré
<a> sex jsou vlastně živočišné pudy, tomu nezabráníš...
<b> hmm, to je jak když jdeš na velkou... tomu taky nezabráníš :D :D :D
<a> pak jí budu šukat a ona mě bude chválit :-D
<b> ty si kar sedi tu bratr a piise za me :-D ja se ucim :-D
<a> :D :D :D
<a> ať to nikomu neřiká :D :D :D
<b> :-D rikam precti mi to a on budu ji sukat a ona me bude chvalit :-D
<a> :-D
<b> :-D a ja vybuch
<a> no tak to mrdám :D
<a> a na jaky strance sledujes filmy?
<b> na www.dvdvdvdromcevole.com
<a> fakt?
<a> me to nic nenalezlo
<a> Hele, nevis kde stahnout linuxy?
<b> co treba Linux.com =)
Komentář: Njn...
<ona> hm... vam to takto znamkuju?
<on> jj :D
<on> vy to mate ako?
<ona> to len podla jedneho testu nas posunu dalej abo ne...
<on> a ty teraz budes dalsi level, abo co? :D
<ona> napisem test a som v dalsom leveli... to jak keby som zabila nejaku obludu abo tak...
Komentář: a potom ze kto je zavisly na wow xD
<MonushQua> have... zapnu net... a jako se mi tam objevi tahle stránka http://runonce.msn.com/runonce3.aspx jak to udelam aby tam při otevřeníí byl seznam?
<Fix> cky, jdu to zjistit z nejakyho tatovyho compa :-D
<Fix> hele, zkusim to naslepo
<MonushQua> jj... dik...
<Fix> zmackni levcej alt
<Fix> obevi se ti nabidka
<Fix> nahore bude Nastavení
<Fix> na to kliknes a tam jsou uplne dole (tusim) moznosti internetu
<MonushQua> sakra kde je levo mam vokno
<Fix> na to kliknes
<Fix> smerem k lampe
<MonushQua> jj dik... pocky
Komentář: Silvestr... :)