Nejlepší hlášky
<a> dnes na testy si sam sebe vravim: predstavme si 10 vektorov v 7 dimenzionalnom priestore
<a> po 10sec sa tak strehnem, FCK toto je zleeeeee
<b> preco je to zle .... ?
Komentář: a tak sa stretli dvaja studenti MatFYZ-u
<a> tohles podelal, to si vyridime
<a> face to face
<b> ok, http://www.facebook.com/home.php?#/*****?ref=nf
Komentář: face to facebook
<budoucí medička> Ahoj, nemáte někdo prosím modelové otázky k přijímačkám v pdf?
<medička> Pedagogická fakulta=TSP. Více informací http://www.muni.cz/tsp/. Jsou tam nějaké odkazy na cvičný testy, modelové otázky asi jako takový neseženeš.
<budoucí medička> díky, ale já myslela modelovky na LF v souboru pdf, jako formát dokumentu :D
<Mišší Žužuška Kotábová> ahoj
<Já> Ahoj, známe se vubec?
<Mišší Žužuška Kotábová> nwm jak tak koukam na tvy fotky ty mas kazdy oko jiny?:O:O
<Já> Já mam jedno skleněný
<Mišší Žužuška Kotábová> jak to
<Já> Jsem byla ve škole a kamarád mi zapíchl omylem kružítko do oka
<Mišší Žužuška Kotábová> ]moje mamka ma kamose ten ma taky skleneny oko a muze si ho vyndat.. jej kruzitkem to muselo boleta muzes si ho vyndat??
<Já> já ho tam mam přišitý
<Mišší Žužuška Kotábová> bolelo to kdyz ti tam zabot ........
<Já> jojo hodně
<Mišší Žužuška Kotábová> a co udelal kdyz to videl
<Já> začal utíkat
<Mišší Žužuška Kotábová> proč
<Já> No utek ze školy, protže se bál, že umřu
<Mišší Žužuška Kotábová> a zavolal pomoc??
<Já> Ne,.. pak přijela zíáchranka
<Mišší Žužuška Kotábová> a on ti to kruzitko vyndal jako z oka
<Já> Né až v nemocnici mě operovali
<Mišší Žužuška Kotábová> a to oko ti tam zustalo???kdyz ti ho zapichhalo jsi tu?
<Já> Né vyndali mi ho i s kružítkem
<Mišší Žužuška Kotábová> a ty jsi mela hnedy oci??
<Já> nn žlutýtrpím jednou nemocí
<Mišší Žužuška Kotábová> aha a dali ti modry??
<Já> jj a jedno hnědý
<Mišší Žužuška Kotábová> ceky vzdyt si rikala ze mas zluty oci
<Já> jj ale jedno mi dali modrý a už neměli stejný.. a navíc to modrý bylo dražší tak mam druhý hnědý,já vidim pomocí čípku kterej mam zaoperpovanej v hlavě
<Mišší Žužuška Kotábová> takze mas opravdovy 1oko a skleneny mas 2???
<Já> Jj
<Mišší Žužuška Kotábová> a nty to stridas?
<Já> No mam 2 skleněný a ty si vyměnuju a jedno svoje
<Mišší Žužuška Kotábová> kolik ti jjeeeee???????
<Já> 15
<Mišší Žužuška Kotábová> a vypichl ti to v kolika ??
<Já> v červnu tohodle roku
<Já> musim jít si vyměnit oko, mmnt
Komentář: CHUDÁK NEVÍ, ŽE EXISTUJÍ KONTAKTNÍ ČOČKY
<A> Hej, <B>, jak se ti teda hrajou ty arénky proti volantu?
<C> ???
<B> Ale jo, je to o hubu ale docela to jde... :D
<C> Jaký volant??? WTF O.o
<A> no areny proti resto druidovi, ten nepoužívá klávesnici, ale volant... na pedálech má reju a lifebloom, šajtrpákou mění formy...
<B> a když mu dojde benzín, tak hodí innervate...
Komentář: Ta představa hráče resto drooda, kterak řádí v aréně s pomocí volantu mě dostala :D
<Mama> Už klídek
<Ja> Jak už klídek, kdy bude už jídlo :-)
<Ja> Vyměním už jídlo za už klídek
<a> "citace #46357"
<b> co to znamena?
<a> vtip
<b> ehm... a kde?
<a> ach... poposedni si b :) asi si sedis na vedeni
<b> nic se nestalo :-/
<a> hmmm tak to mohu jen podotknout, ze diky bohu uz za chvili budes mit zrzavy vlasy :D
<b> :-p tak mi to vysvětli...
<a> jezis to se vysvetlit neda, premyslej co ti tak automaticky opravy muzou udelat z jmena Kitler??
<b> killer?
<Kámoš> No, máme to teď doma na hajzlu trochu plesnivý..někdo tam navrtal trubku
<Já> A trubku s čím? Beztak tu s hovnama a teď se doma brodíte po kotníky v lidskejch výkalech..
<Kámoš> Ne, neblázni. My bydlíme až uplně nahoře..
<Já> No to je právě na tom to smutný..
<Bite me!> hej my tu s kocourem nacvičujem zemetreseni :D:D
<Bite me!> a ten zmrd furt sedí!
<Smajlík> lol :D
<Smajlík> coze?? :D
<Bite me!> tresu se stolem a ten kokot čumí dolu :D
<Smajlík> lol xD
Komentář: kamarádka se asi hodně nudí :D
<a> notas slape dobre?
<a> uz ti hodil aspon nekdy BSOD?
<b> slape dobre
<b> bsod neznam
<a> myslim modrou obrazuvku jestli ti to uz hodilo? :P
<b> no tak modry pozadi mam ted normalne nastaveny