Nejlepší hlášky

<a> Hele <b> líbí se ti <c> ??
<b> Proboha ne ! Vždyť má xicht jak karburátor
<a> To si neměl...
<b> Proč ???
<a> Je tu se mnou !!!

Komentář: Dvakrát měř, jednou řež !

* a is now playing C&C: Tiberium wars
<b> Aby si se v té práci nesedřel :D
<a> Neboj, dávám si pozor ;)

<Marthy> LoL?
<Qwerty> hmm zrovna jsem chtěl masturbovat, ale ok. LoL mě uspokojí víc
<Marthy> to dohoníš pak...

Komentář: League of Legends

<a> Po několika letech snažení musím uznat,
<a> že nejlepší holka, co jsem kdy poznal,
<a> je moje ruka.

<b> Ahoj, mám problém.
<a> Lo siento. No entiendo. Yo no te conozco.
<b> Taky umím španělsky, ale vím že ty určitě ne.
<b> Nemusel jsi kvůli mě používat Google Translate, stačilo napsat že nemáš čas
<a> To ti do teď nestačilo
<b> A pomůžeš mi prosím?
<a> Opravdu nemám čas.
<b> Ale já to fakt potřebuju, prosím, prosím, prosím.

<a> Mám Vodafone, pokud si telefon koupím v Nokii (nechci tam mít to logo Vodafonu)... bude mi tam simka z Vodafonu normálně fungovat ne ? A budu mít i stejný číslo ?

<brat> Pocuj segra, ked prides nabuduce, tak mi dones z garaze, je tam taka zelena hadica na stene zavesena. Tak z nej odmoc a odrez zo tri metre.
<sestra> Zelena hadica? Myslis taku ako mame na satelite?

Komentář: coax vs hadica

<a> sak hovorim ti ze krupicovu kasu som robil
<b> jaaaaj, fuu to je jedlo ktore by sa mi nechcelo robit ...
<a> kokot sak ja som ho zvladol za 2 minuty
<a> ti povim recept ked chces
<b> to treba miesat asi sto rokov
<a> zohrejes liter mlieka jebnes tam polku sacku a mas a zjes 4 lyzice a zvysok hodis psovi
<a> zabite dve muchy jednou ranou

<a> to byla zase jednou ostuda
<a> v půl páté přišla do našeho **** hotelu u Karlova Mostu
<a> skupina turistů,že chtěj vědět cestu k Lennonově zdi.
<a> já,jako recepční z Prahy jsem si připadal jako idiot,
<a> protože jsem si musel vygooglit lennonovu zeď , zkopírovat souřadnice
<a> a vložit je do mapy.cz,deset minut jsem jim vysvětloval cestu
<a> a nakonec si říkám:,,seru na to." a tu mapu jsem jim vytisknul.

Komentář: rodilý Pražák

<lolerman> Dop*dele ku*va už je*at vym*dat se na to!
-!- mode/#Bill Gates [+b lolerman ] by Admin
<Admin> A jaký je váš názor na visty?

Komentář: Cenzurováníhodné

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.