Nejlepší hlášky
<a> Hele <b> líbí se ti <c> ??
<b> Proboha ne ! Vždyť má xicht jak karburátor
<a> To si neměl...
<b> Proč ???
<a> Je tu se mnou !!!
Komentář: Dvakrát měř, jednou řež !
* a is now playing C&C: Tiberium wars
<b> Aby si se v té práci nesedřel :D
<a> Neboj, dávám si pozor ;)
<Marthy> LoL?
<Qwerty> hmm zrovna jsem chtěl masturbovat, ale ok. LoL mě uspokojí víc
<Marthy> to dohoníš pak...
Komentář: League of Legends
<a> Po několika letech snažení musím uznat,
<a> že nejlepší holka, co jsem kdy poznal,
<a> je moje ruka.
<b> Ahoj, mám problém.
<a> Lo siento. No entiendo. Yo no te conozco.
<b> Taky umím španělsky, ale vím že ty určitě ne.
<b> Nemusel jsi kvůli mě používat Google Translate, stačilo napsat že nemáš čas
<a> To ti do teď nestačilo
<b> A pomůžeš mi prosím?
<a> Opravdu nemám čas.
<b> Ale já to fakt potřebuju, prosím, prosím, prosím.
<a> Mám Vodafone, pokud si telefon koupím v Nokii (nechci tam mít to logo Vodafonu)... bude mi tam simka z Vodafonu normálně fungovat ne ? A budu mít i stejný číslo ?
<brat> Pocuj segra, ked prides nabuduce, tak mi dones z garaze, je tam taka zelena hadica na stene zavesena. Tak z nej odmoc a odrez zo tri metre.
<sestra> Zelena hadica? Myslis taku ako mame na satelite?
Komentář: coax vs hadica
<a> sak hovorim ti ze krupicovu kasu som robil
<b> jaaaaj, fuu to je jedlo ktore by sa mi nechcelo robit ...
<a> kokot sak ja som ho zvladol za 2 minuty
<a> ti povim recept ked chces
<b> to treba miesat asi sto rokov
<a> zohrejes liter mlieka jebnes tam polku sacku a mas a zjes 4 lyzice a zvysok hodis psovi
<a> zabite dve muchy jednou ranou
<a> to byla zase jednou ostuda
<a> v půl páté přišla do našeho **** hotelu u Karlova Mostu
<a> skupina turistů,že chtěj vědět cestu k Lennonově zdi.
<a> já,jako recepční z Prahy jsem si připadal jako idiot,
<a> protože jsem si musel vygooglit lennonovu zeď , zkopírovat souřadnice
<a> a vložit je do mapy.cz,deset minut jsem jim vysvětloval cestu
<a> a nakonec si říkám:,,seru na to." a tu mapu jsem jim vytisknul.
Komentář: rodilý Pražák
<lolerman> Dop*dele ku*va už je*at vym*dat se na to!
-!- mode/#Bill Gates [+b lolerman ] by Admin
<Admin> A jaký je váš názor na visty?
Komentář: Cenzurováníhodné