Nejlepší hlášky
<a> K ČEMU JE TEN KŘÍŽEK VPRAVO NAHOŘE?
<b> Lol, máš tam virus, klikni na to a zmizí
-!- <a> has quit
<c> Heh :D
<c> To je vůl :D
<c> Hele, tady čtu nějakou zkratku Alt+F4, co to je?
<b> Nwm, zkus to :D
-!- <c> has quit
<b> Buhehe
<d> Tyjo, nevim co tu dělaj, když ani pořádně neznaj Windows :D
<d> Hele, tady mi v procesech běží nějakej svchost.exe, to je virus?
Komentář: Znalci
<a> To si robila ty tu stranku?
<b> nie, to <c>, ja by som si taku hrozu nedovolila pustit von
<a> Aha ...
<b> vyzera to lacna reklama na verejny dom
<a> A ako inak nalakas ludi na nasu skolu ?
Komentář: alebo ako nalakat studentov na technicku skolu
<pozitivni.pesimista> Krásný, milý, bohatý, hledá holku na míru, tedy ošklivou, nepříjemnou a švorc :D
Komentář: Je to realista :D
<a> <g> strikes back! Semena a vrstevníci v BitTorrentu.
<a> [odkaz na překlad bittorentového klienta]
<b> WTF? To je zase ten prznič překladů? Kam se dostal tentokrát?
<b> Port jako přípojka, to se mu taky povedlo.
<c> Semena? Proti tomuhle by měl být nějaký zákon...
<b> Prej to tam ale nakonec nedal, má tam tušim "zdroje" a "úplné zdroje". Ale tracker jako rozdělovač je tam pořád.
<d> Na snímcích v zápisku je taky setí.
<d> Čas setí - první snímek okna
<d> Největší doba setí (m) - poslední snímek okna
<d> Největší míra výsevu torrentů - poslední snímek okna
<b> LOL, výsevu torrentů sem si ani nevšim. Měl by dostat nějakou medaili za zásluhy. Třeba IDIOT ROKU. :-D
<e> Tak tohle je hotové peklo. :-D
<e> "Karta s hutnými údaji" :-D K tomu aby člověk dostal dešifrovací tabulku.
<c> My se tomu smějeme, ale představte si ty chudáky, kteří to používají.
<c> Hutné údaje? To je proboha co?
<f> Panebožepanebože... všimněte si taky toho "otevřít příkaz" u gnome-open. Ten člověk evidentně neví, co překládá. No a tracker coby "rozdělovač" - no comment.
<a> No tak buď zítra na telefonu. Pošlu ti vyfocenej test a vyplníš mi to xD. Umíš třeba stanovit výpočtem nebo graficky minimální povrchovou teplotu obvodové konstrukce a teplotu na rozhraní mezi materiály?
<a> Jestli ne tak je to špatný, protože já taky ne sakra :D
<b> Jestli ty umíš reakci, při které se z enzymu pomocí van der Waalsových sil stane enzym-substrátový komplex, tak umim to tvoje :D
<a> No to je lehký ne?
<a> :D Třeba je to to samé, akorát jinak řečeno...
Komentář: Nepochybuji o tom, že naše testy dopadnou dobře...
<a> Paráda, tento rok som sa vyhol na Vianoce ponožkám a rôznym odevom,ale dostal som 700€
<a> Vtip je v tom,že len v 2€ minciach
<ona> Chcete mě..?
<a> když tě nabídne Srstka..
<ona> Jsem malá rostomilá fenečka.. :D
<a> A zrovna háráš =))))
Komentář: 17ti leta holka se nabizi na facebooku...
<a> VŠ je úplný spánkový ničitel!!!
<b> ano, to je :D a ve zkouškovém něco jako spánek vůbec neznáš :D
Komentář: Krutá pravda
<a> http://www.facebooooook.com/ ****Profile**bla bla **** ...
<a> co rikas?:D
<b> no ukaž co si zase objevil
<a> tu jsem dupal jak jsem byl na srot v Chorvatsku na soustredku :D
<b> datum narození 18. duben 1996
<b> fail :D
<a> delas si prdeL?
<b> ne
<b> ma to na profilu se podivej
<a> ta svině mi rekla ze ji je 16
<a> aaaa me zavrou do piceeee
<b> :D:D:D:D
Komentář: Můj divoký kamarád :D
<a> ale umírám uplně nehorýzně mě bolí hlava
<b> se neceho napij nebo neco sezer :D
<a> víš co se mik stalo?
<b> no ?:D
<a> sem si dal 3bit a já kousnu a to byl rumový 3bit
<a> hej málem sem se zas poblil
Komentář: po rumove party :)