Nejlepší hlášky

<Marthy> deodorant má bejt osvěžující... tohle byla taková tlumená vůně... taková až dusná
<Marthy> to kdybych na sebe cákal, tak se asi udusím... takový těžký to je...
<Maki> já sem spíš na svěží vůně teda
<Marthy> chlapskej deodorant je svěží...
<Marthy> sem říkal, že to bych na sebe nedal, protože to smrdí jak spocená babská prdel :D
<Marthy> a to už sem jí takhle řekl :D
<Marthy> a ono to tak skoro je...
<Maki> :-D bože, chudák Iva
<Marthy> no chudák... tohle dejchat každej den, tak se nedivím, že nerostu :D

Komentář: Iva => 150 cm i s chůdama

<Cold January> chjo, jak já zbožňuju hlasitou hudbu
<Cold January> když sedím u počítače, dává mi zapomenou že existuje i reálný svět

Komentář: ...

<a> what are you doing?
<b> Kaslem na teba teraz nemam cas.
<a> Was machst du?
<b> NEMAM CAS!!!
<a> A co robis?
<b> kukam film

Komentář: Naco sa ucit cudzie jazyky...

<a> OMFG co to je za trapny prispevky na lameru???
<b> kde???
<a> 6-7 nechapu nejaka kravina!!!
<b> OMG to sou reklamy si kkt? :D
<a> a joo sem vuuul :D
<a> ale to tam nebylo driv ne?

Komentář: nebylo :)

<^]> nevim :)
<^]> ja jsem tu od layer2,3 :)
<MikZ> :)
<MikZ> a ja jsem ten delnik :)
<MikZ> krimpovaci stroj :D

Komentář: #czf@czfree.net

<a> tak ja se jdu obliknout a jdu pro to jidlo, dokud je svetlo, z bohnic utek nejakej deviant sexualni
<a> kdyby tam aspon napsali co ma za deviaci
<a> kdybych vedela, ze je pedofil homosexual, muzu bejt v klidu
<b> to je překvápko
<a> to teda...kinder surprise...

14:34 <Ondajsek> Ahoj, jak se máš?
14:35 <barunecicicka> auuu, teď jsem se píchla tužkou do oka

Komentář: ten den už pak neodepsala

<a svk> Viděli ste to letadlo, čo teraz letělo?
<b svk> Hej možno
<a svk> To boli Italové keď letěli domů :D
<Polly(cz)> A viděli jste tu velkou frontu na tom letišti?
<a svk> nie
<b svk> nie
<Polly(cz)> To byli Slováci, který čekali na další let

Komentář: Ventrilo posterus :D

<a> Chci si koupit 4jádrový procesor AMD, co k tomu potřebuju?
<b> Určitě desku s AM3
<c> Nemusí být AM3, spousta AM2+ desek je podporuje, stačí se podívat k výrobci
<d> K výrobci se těžko dostaneš, nemyslel jsi prodejce?
<c> Samozřejmě jsem myslel webové stránky výrobce, ne továrnu ;)

Komentář: Uspořádáme zájezd do Číny za výrobcem MB?

<a> točí se mi vana :D
<b> tak nehul
<a> co má společného vana s hulenim?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.