Nejlepší hlášky
<Marthy> deodorant má bejt osvěžující... tohle byla taková tlumená vůně... taková až dusná
<Marthy> to kdybych na sebe cákal, tak se asi udusím... takový těžký to je...
<Maki> já sem spíš na svěží vůně teda
<Marthy> chlapskej deodorant je svěží...
<Marthy> sem říkal, že to bych na sebe nedal, protože to smrdí jak spocená babská prdel :D
<Marthy> a to už sem jí takhle řekl :D
<Marthy> a ono to tak skoro je...
<Maki> :-D bože, chudák Iva
<Marthy> no chudák... tohle dejchat každej den, tak se nedivím, že nerostu :D
Komentář: Iva => 150 cm i s chůdama
<Cold January> chjo, jak já zbožňuju hlasitou hudbu
<Cold January> když sedím u počítače, dává mi zapomenou že existuje i reálný svět
Komentář: ...
<a> what are you doing?
<b> Kaslem na teba teraz nemam cas.
<a> Was machst du?
<b> NEMAM CAS!!!
<a> A co robis?
<b> kukam film
Komentář: Naco sa ucit cudzie jazyky...
<a> OMFG co to je za trapny prispevky na lameru???
<b> kde???
<a> 6-7 nechapu nejaka kravina!!!
<b> OMG to sou reklamy si kkt? :D
<a> a joo sem vuuul :D
<a> ale to tam nebylo driv ne?
Komentář: nebylo :)
<^]> nevim :)
<^]> ja jsem tu od layer2,3 :)
<MikZ> :)
<MikZ> a ja jsem ten delnik :)
<MikZ> krimpovaci stroj :D
Komentář: #czf@czfree.net
<a> tak ja se jdu obliknout a jdu pro to jidlo, dokud je svetlo, z bohnic utek nejakej deviant sexualni
<a> kdyby tam aspon napsali co ma za deviaci
<a> kdybych vedela, ze je pedofil homosexual, muzu bejt v klidu
<b> to je překvápko
<a> to teda...kinder surprise...
14:34 <Ondajsek> Ahoj, jak se máš?
14:35 <barunecicicka> auuu, teď jsem se píchla tužkou do oka
Komentář: ten den už pak neodepsala
<a svk> Viděli ste to letadlo, čo teraz letělo?
<b svk> Hej možno
<a svk> To boli Italové keď letěli domů :D
<Polly(cz)> A viděli jste tu velkou frontu na tom letišti?
<a svk> nie
<b svk> nie
<Polly(cz)> To byli Slováci, který čekali na další let
Komentář: Ventrilo posterus :D
<a> Chci si koupit 4jádrový procesor AMD, co k tomu potřebuju?
<b> Určitě desku s AM3
<c> Nemusí být AM3, spousta AM2+ desek je podporuje, stačí se podívat k výrobci
<d> K výrobci se těžko dostaneš, nemyslel jsi prodejce?
<c> Samozřejmě jsem myslel webové stránky výrobce, ne továrnu ;)
Komentář: Uspořádáme zájezd do Číny za výrobcem MB?
<a> točí se mi vana :D
<b> tak nehul
<a> co má společného vana s hulenim?