Nejlepší hlášky

<a> Vies co mi dneska zahlasil bracha? Ze: "Co robis online ked nejde net?"

Komentář: A to som hral len miny, neviem, ze by boli online, a tym online myslel vraj na kompe, to urcite ;c)

<David> Již tmavá nebesa zčernala jako Obamova tvář, jen blesky občas rozzáří je. I hromy duní nad příbytkem Davidovým. A bůh všemohoucí jasné znamení tak dává. Davide Davide. Když jsi ráno vstával, v tvých myšlenkách ses celý den na zítřejší dvě zkoušky učilvšejíc. A Davide Davide tys svůj závazek ctnostný ani zdaleka jsi nesplnil. A tak nechť celou noc bouře vzhůru tě drží a ty pod peřinou s plyšáčkem zachumlán, pod peřinou s baterkou v třesoucí se ruce taje ruské politiky poznáváš.
<David> David však na toto boží znamení pramálo dbáti hodlá, nový díl Family Guye si pustí a zítra bude spoléhat na další ze zásahů matky Štěsteny, která se ho bohudík často ujímá namísto matky Ireny.

<A> No nič, dosť som sa flákal, idem robiť.
<B> Čo ideš robiť?
<A> Večeru...

<jenik> Technik bez logaritmů, to je jako kurva bez kundy. To jsem asi na cviku používat neměl, ne...?
<Vandic> copak, cos zase dostal za exoty? :)
<jenik> L = 10 log(P / P_ref)
<jenik> P = (L P_ref) / (10 log)
<Vandic> :-D :-D
<jenik> Tak mu říkám: "Dosaďte." A jen na mě čuměl...

<a> Miluju spamy... jsem skoro dostal infarkt!
<b> Co se zase stalo?
<a> Přišel mi novej mail a tak koukám do přijatých a tam bylo v Od/Předmět/Datum doručení
<a> datumtvesmrti.cz/Datum vaší smrti/4.1.2012

<a> Dneska v troleji seděl takovej malej číňan nebo japonec.. no to je jedno, prostě to bylo šikmooký.. a četlo to nějakou knížku... Patrik se mě ptal co to čte.. a říkám, že recept jak uvařit psa... tak jsme se zasmáli.. když se pak zvednul tak jsem uviděl název té knihy, stálo tam "kuspsy" ... :DDDD

<A> Morče je v kuchyni :) ptž večer nemůžu kvůli němu spát :P
<B> áááh :) To znám v noci mě vždycky budil džungarák... věčně zahryzlej v mřížích... není divu že pak dostal raka z tý olovnatý barvy...

<a> nemam rada ked to chlapec skusa na viac dievcat naraz
<b> no to ani ja :D
<a> no nic pojdem sa uz balit rano vyrazame
<b> nešla by si zajtra niekam? so mnou ;)
<b> asi by bolo blbé keby som napísal "sorry, vedľa" však?

<a> Tak jak bylo na Orlíku?
<b> No tak klasická chlastačka, Kuba na to taky docela doplatil..
<a> Copak? :D
<b> No, tak jdeme si vesele z hospody, před kterou Kuba viděl zábradlí
<b> Prohlásil: ,,Pánové, čumte jakej udělám výmyk!"
<b> Tak se na tom zábradlí vzepřel a přetočil se dopředu..
<b> Akorát si, jak byl ožralej neuvedomil, že zábradlí není jako hrazda, hlavou se praštil do toho výpletu, pustil se a spadnul po držce na jedinej chomáč trávy široko daleko, tak jsme ho vzali na šití..
<b> Jen co se objevil doktor, začal se ptát: ,,A pane doktore, můžu pít, že jo?"

Komentář: Den na to si rozbil hlavu při fotbale, vezli jsme ho tam znovu..

<a> tak mi vysvětli tohle: v dějepise se zrovna učíme o starověkém egyptě. ptá se nás jaké postavení ve společnosti měly tehdy ženy. vzpoměl jsem si na Děsivé Dějiny. tak jsem vykřikl: byly méně než dobytek. pohledy celé třídy stály za to... já už na gympl nejdu...
<b> dyť to je ok :D pochválil tě aspoň ? :D
<a> kdo?
<b> profesor
<a> my máme Novakovou...
<b> tak profesorka :D
<a> ona mě akorát opravila. ale nejspíš jsem naštval všechny feministy a feministky... já už se bojím tam jít. určitě najdu pod lavicí minu.

Komentář: ono je to zrovna v Egyptě jinak: měly rovnocenné postavení

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.