Nejlepší hlášky
<a> Vies co mi dneska zahlasil bracha? Ze: "Co robis online ked nejde net?"
Komentář: A to som hral len miny, neviem, ze by boli online, a tym online myslel vraj na kompe, to urcite ;c)
<David> Již tmavá nebesa zčernala jako Obamova tvář, jen blesky občas rozzáří je. I hromy duní nad příbytkem Davidovým. A bůh všemohoucí jasné znamení tak dává. Davide Davide. Když jsi ráno vstával, v tvých myšlenkách ses celý den na zítřejší dvě zkoušky učilvšejíc. A Davide Davide tys svůj závazek ctnostný ani zdaleka jsi nesplnil. A tak nechť celou noc bouře vzhůru tě drží a ty pod peřinou s plyšáčkem zachumlán, pod peřinou s baterkou v třesoucí se ruce taje ruské politiky poznáváš.
<David> David však na toto boží znamení pramálo dbáti hodlá, nový díl Family Guye si pustí a zítra bude spoléhat na další ze zásahů matky Štěsteny, která se ho bohudík často ujímá namísto matky Ireny.
<A> No nič, dosť som sa flákal, idem robiť.
<B> Čo ideš robiť?
<A> Večeru...
<jenik> Technik bez logaritmů, to je jako kurva bez kundy. To jsem asi na cviku používat neměl, ne...?
<Vandic> copak, cos zase dostal za exoty? :)
<jenik> L = 10 log(P / P_ref)
<jenik> P = (L P_ref) / (10 log)
<Vandic> :-D :-D
<jenik> Tak mu říkám: "Dosaďte." A jen na mě čuměl...
<a> Miluju spamy... jsem skoro dostal infarkt!
<b> Co se zase stalo?
<a> Přišel mi novej mail a tak koukám do přijatých a tam bylo v Od/Předmět/Datum doručení
<a> datumtvesmrti.cz/Datum vaší smrti/4.1.2012
<a> Dneska v troleji seděl takovej malej číňan nebo japonec.. no to je jedno, prostě to bylo šikmooký.. a četlo to nějakou knížku... Patrik se mě ptal co to čte.. a říkám, že recept jak uvařit psa... tak jsme se zasmáli.. když se pak zvednul tak jsem uviděl název té knihy, stálo tam "kuspsy" ... :DDDD
<A> Morče je v kuchyni :) ptž večer nemůžu kvůli němu spát :P
<B> áááh :) To znám v noci mě vždycky budil džungarák... věčně zahryzlej v mřížích... není divu že pak dostal raka z tý olovnatý barvy...
<a> nemam rada ked to chlapec skusa na viac dievcat naraz
<b> no to ani ja :D
<a> no nic pojdem sa uz balit rano vyrazame
<b> nešla by si zajtra niekam? so mnou ;)
<b> asi by bolo blbé keby som napísal "sorry, vedľa" však?
<a> Tak jak bylo na Orlíku?
<b> No tak klasická chlastačka, Kuba na to taky docela doplatil..
<a> Copak? :D
<b> No, tak jdeme si vesele z hospody, před kterou Kuba viděl zábradlí
<b> Prohlásil: ,,Pánové, čumte jakej udělám výmyk!"
<b> Tak se na tom zábradlí vzepřel a přetočil se dopředu..
<b> Akorát si, jak byl ožralej neuvedomil, že zábradlí není jako hrazda, hlavou se praštil do toho výpletu, pustil se a spadnul po držce na jedinej chomáč trávy široko daleko, tak jsme ho vzali na šití..
<b> Jen co se objevil doktor, začal se ptát: ,,A pane doktore, můžu pít, že jo?"
Komentář: Den na to si rozbil hlavu při fotbale, vezli jsme ho tam znovu..
<a> tak mi vysvětli tohle: v dějepise se zrovna učíme o starověkém egyptě. ptá se nás jaké postavení ve společnosti měly tehdy ženy. vzpoměl jsem si na Děsivé Dějiny. tak jsem vykřikl: byly méně než dobytek. pohledy celé třídy stály za to... já už na gympl nejdu...
<b> dyť to je ok :D pochválil tě aspoň ? :D
<a> kdo?
<b> profesor
<a> my máme Novakovou...
<b> tak profesorka :D
<a> ona mě akorát opravila. ale nejspíš jsem naštval všechny feministy a feministky... já už se bojím tam jít. určitě najdu pod lavicí minu.
Komentář: ono je to zrovna v Egyptě jinak: měly rovnocenné postavení