Nejlepší hlášky
<on> co si robila v Zubří?
<ona> byla s kámošem za jeho tetou :-D a od které dostal 5kilo :-D a šli sme se ožrat
<on> :-D aha... takže jen tak ste si urobili výlet do Zubří kůli pětistovce, abyste se ožrali? :-D
<ona> :-D :-D :-D jooo... a to sem kvuli toho musela vstávat už o půl 7... a jelo to v 8 a už po cestě tam jsme pili víno :-D... u te tety čaj s rumem... :-Da nakonec byli v hospodě... na vodce
<on> z tebe bude alkoholička ;)
<ona> :-D a včera téš... upe... s beatou.. sme nevěděli jesi sme tam byli včera nebo předevčírem :-D a upe sme byli domotane :-D
<on> a kdy ste tam byli? :D
<ona> :-D to jsme nezjístili :-D radši sme si řekli že už nebudeme pít :-D a neřešili jsme to :-D
<on> omg :-D
<on> nechlastejte :-D... pač budete pak mít cedulku s adresou :-D
<ona> :-D ae hovno
<on> prý... "Simona XXX, ulice, Ostrava Hrabuvka, CZE"... a teď na vás cajti... "Sprechen sie Deutsch?" :-D... "Kurva, co děláme v německu?" :-D... beáta "Proč stojím na ceste jak kurva?" :-D *ROFL*
Komentář: I takhle dopadají alkoholičky xD
<§!Kolyn!§> jenom krabicak
<§!Kolyn!§> jo co mas za sampus
<Daneki> jj klidne
<§!Kolyn!§> ?
<Daneki> ja nvm... nejakej j
<§!Kolyn!§> koukni ja mam docela hustej
<§!Kolyn!§> rychly sipy
<§!Kolyn!§> spunty*
<§!Kolyn!§> xD
<Pat1337> mozes si kusnut do riti?
<Pito> mozem
<Pat1337> tak davaj
Komentář: takto to vyzerá, keďsa dajú upraviť správy napísané v Skype :D
<a> ja myslim na veci co keby? a totalne ma to sere...
<b> tak tj
<a> a chyba mi...
<b> se clovek uci
<a> potrebuju zitra do Tesca
<a> koupit 2 balicky kondomu
<b> tak tam zajed, ne? :D
<a> nechces se mnou?
<b> proc? vzdyt ty se nebojis nakupovat kondomky sam, ne?
<b> takovy ty za 13 korunek?
<a> nn, durex
<b> Ty a Durex? tak drahy?! To snad ne?! :D
<a> nn, jenom jedny
<a> a dam do nich ty levny
<a> a bude to vypadat jako durex :-)
<b> looool
<b> Takze ty budes davat levny do krabicky od durexu, abys vypadal jak vatar? :D
<a> jj :(
Komentář: Levne kondomky, draha krabicka :)
<a> co kdybysme spolu teda nakonec zkusili spolu chodit?
<b> takze by to teda byl takovy ten maniokrustivni neomarxisticky freedomialni arnarchisticky vztah?
<a> VÁŽENÍÁ A MILÍ SOUDRUZI!!!
<a> Dneska mi přišel dopis od taneční školy, kde mě žádají abych zaplatil v prvních dvou týdnech školy.
<a> Jak však víte, 2.9. odjíždím do chorvatska, takže to doneste do školy 1.9.08.
<a> Neučini-li te tak, pak musím najít někoho kdo vybere peníze a odevzdá termínu 8.9.08 ve 13:30.
<a> Tento termín nám byl přidělen taneční školou, a byl uveden v dopise. Předem děkuji za kladné vyřízení této záležitosti a těším se na další spolupráci.
<a> s pozdravem Petr
<a> Jednoduše řečeno kurva doneste ty prachy, dopiče, nebo nikdo nikam chodit nebude...
<a> a závěrem třikrát PIČA PIČA PIČA!!!
<b> A na závěr třikrát piča piča piča já na to zapomenu!!!
Komentář: :D
<a> jsem byl vožralej v pátek a něco mi o Tereze ujelo
<b> neudelas nic
<a> dpc, to mě štve, no každopádně Hugo ani zdaleka neví všechno, snad to neprovalí...
<b> ja rek ozralej doma ze uctivam satana a taky bylo halo .-))
Komentář: opilecky priznani :)
<a> pico, mlada mi to vcera delala pusou, wow tomu rikam rozkos =)
<b> lol a to ti je 14...
<b> ja to poprvy rozjel teda taky ve 14 ale ja taky nejsem normal
<a> me je 15
<b> to je detail :D
<a> detail asi 4 centimetru
Komentář: =)