Nejlepší hlášky

<on> co si robila v Zubří?
<ona> byla s kámošem za jeho tetou :-D a od které dostal 5kilo :-D a šli sme se ožrat
<on> :-D aha... takže jen tak ste si urobili výlet do Zubří kůli pětistovce, abyste se ožrali? :-D
<ona> :-D :-D :-D jooo... a to sem kvuli toho musela vstávat už o půl 7... a jelo to v 8 a už po cestě tam jsme pili víno :-D... u te tety čaj s rumem... :-Da nakonec byli v hospodě... na vodce
<on> z tebe bude alkoholička ;)
<ona> :-D a včera téš... upe... s beatou.. sme nevěděli jesi sme tam byli včera nebo předevčírem :-D a upe sme byli domotane :-D
<on> a kdy ste tam byli? :D
<ona> :-D to jsme nezjístili :-D radši sme si řekli že už nebudeme pít :-D a neřešili jsme to :-D
<on> omg :-D
<on> nechlastejte :-D... pač budete pak mít cedulku s adresou :-D
<ona> :-D ae hovno
<on> prý... "Simona XXX, ulice, Ostrava Hrabuvka, CZE"... a teď na vás cajti... "Sprechen sie Deutsch?" :-D... "Kurva, co děláme v německu?" :-D... beáta "Proč stojím na ceste jak kurva?" :-D *ROFL*

Komentář: I takhle dopadají alkoholičky xD

<§!Kolyn!§> jenom krabicak
<§!Kolyn!§> jo co mas za sampus
<Daneki> jj klidne
<§!Kolyn!§> ?
<Daneki> ja nvm... nejakej j
<§!Kolyn!§> koukni ja mam docela hustej
<§!Kolyn!§> rychly sipy
<§!Kolyn!§> spunty*
<§!Kolyn!§> xD

<Pat1337> mozes si kusnut do riti?
<Pito> mozem
<Pat1337> tak davaj

Komentář: takto to vyzerá, keďsa dajú upraviť správy napísané v Skype :D

<a> Toho retarda děláš?
<b> co jakeho?
<a> ...takže ne...

<a> ja myslim na veci co keby? a totalne ma to sere...
<b> tak tj
<a> a chyba mi...
<b> se clovek uci

<a> potrebuju zitra do Tesca
<a> koupit 2 balicky kondomu
<b> tak tam zajed, ne? :D
<a> nechces se mnou?
<b> proc? vzdyt ty se nebojis nakupovat kondomky sam, ne?
<b> takovy ty za 13 korunek?
<a> nn, durex
<b> Ty a Durex? tak drahy?! To snad ne?! :D
<a> nn, jenom jedny
<a> a dam do nich ty levny
<a> a bude to vypadat jako durex :-)
<b> looool
<b> Takze ty budes davat levny do krabicky od durexu, abys vypadal jak vatar? :D
<a> jj :(

Komentář: Levne kondomky, draha krabicka :)

<a> co kdybysme spolu teda nakonec zkusili spolu chodit?
<b> takze by to teda byl takovy ten maniokrustivni neomarxisticky freedomialni arnarchisticky vztah?

<a> VÁŽENÍÁ A MILÍ SOUDRUZI!!!
<a> Dneska mi přišel dopis od taneční školy, kde mě žádají abych zaplatil v prvních dvou týdnech školy.
<a> Jak však víte, 2.9. odjíždím do chorvatska, takže to doneste do školy 1.9.08.
<a> Neučini-li te tak, pak musím najít někoho kdo vybere peníze a odevzdá termínu 8.9.08 ve 13:30.
<a> Tento termín nám byl přidělen taneční školou, a byl uveden v dopise. Předem děkuji za kladné vyřízení této záležitosti a těším se na další spolupráci.
<a> s pozdravem Petr
<a> Jednoduše řečeno kurva doneste ty prachy, dopiče, nebo nikdo nikam chodit nebude...
<a> a závěrem třikrát PIČA PIČA PIČA!!!
<b> A na závěr třikrát piča piča piča já na to zapomenu!!!

Komentář: :D

<a> jsem byl vožralej v pátek a něco mi o Tereze ujelo
<b> neudelas nic
<a> dpc, to mě štve, no každopádně Hugo ani zdaleka neví všechno, snad to neprovalí...
<b> ja rek ozralej doma ze uctivam satana a taky bylo halo .-))

Komentář: opilecky priznani :)

<a> pico, mlada mi to vcera delala pusou, wow tomu rikam rozkos =)
<b> lol a to ti je 14...
<b> ja to poprvy rozjel teda taky ve 14 ale ja taky nejsem normal
<a> me je 15
<b> to je detail :D
<a> detail asi 4 centimetru

Komentář: =)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.