Nejlepší hlášky

<ona> Ahoyk
<on> cus
<ona> jak je, co delas? :o)
<on> nic moc
<on> ale mohla bys mi pomoct
<on> se sparovanim ;)
<on> dvou pocitacu pres bluetooth

<a> tak bys pri nejhorsim dojela na zastavku Jugoslavska :) jezdi tam 5, 11, 3 salina
<a> ale ja ho varoval, takze spis on vyzvedne Tebe
<b> pockej takze na jugoslavskou a 5, 11 nebo 3
<b> a na jakou to zastavku
<a> Jugoslavska :)
<b> a jak se to zastavka jmenuje kde mam vystoupit?
<a> zastávka Jugoslávská

Komentář: Orientace po Brne

<a> ok, a nevíš z jakýho materiálu sou ty pedály Shadow Plastic?

<a> akos ainac vola jozova lasokova zena?
<b> myslim ze katka
<a> jj to myslim ze aj aj ale priezvisko?
<b> neviem
<a> nevadi zapisal som ju do kontaktov takto:
<a> <lasok>Katka</lasok>

Komentář: html coding... :D

<a> zitra se predavkuju tema drogama na pamet... bud me bude tak blbe ze me nake uceni vubec nebude trapit, nebo si to budu pamatovat po jednom precteni... =)

<on> no to bude problém... mám tady stranu 16 a pak 32 ale nezdá se že by tu něco chybělo

Komentář: chytří klidé se poznají snadno :-)

<Vafel> ma se prej zdrazit pivo o 4%
<smoker> těch 20 haliřu nás nezabije
<Vafel> jen aby ses nedivil...
<smoker> 20:100=0,2.4=0,8
<smoker> takže nepodraži ani o korunu
<Vafel> ja nevim... ale prej sem slysel ze mozna o 1/4
<Vafel> to uz je 5 korun
<smoker> o jednu čtvrtinu z ceny danyho piva?
<smoker> tak u měšťana to je o 2 koruny

<Xpaine> btw... nemáš ještě Transport tycoon deluxe?
<Caesar> ‎jenže ne jednu ze stabilních verzí, ale tušim, že revizi 12836 ještě navíc do toho přidaný dva patche - na cestující a na rychlost
<Xpaine> nevadí... ta stará co mam je nějaká jeblá...
<Xpaine‎> páč nemůžu stavit železnice a vlaky... a najímat vozidla...
<Caesar> v jakym to máš roce?
<Xpaine> 1850

Komentář: Chlapec chtěl krapet předběhnout dobu

<a> Pod von :)
<b> este chvilocku
...
<a> uz?
<b> daj mi este 20 minut
<a> mas soft porno? abo kde je problem?

Komentář: Poznam svojich ludi

<MihaL> okej a wes urobit screenshot?
<MihaL> aby si sfotil obrazovku a poslal mi to?
<wattie> co? ci viem?
<wattie> ne neviem a sak nemam fotak omg

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.