Nejlepší hlášky
<ona> Ahoyk
<on> cus
<ona> jak je, co delas? :o)
<on> nic moc
<on> ale mohla bys mi pomoct
<on> se sparovanim ;)
<on> dvou pocitacu pres bluetooth
<a> tak bys pri nejhorsim dojela na zastavku Jugoslavska :) jezdi tam 5, 11, 3 salina
<a> ale ja ho varoval, takze spis on vyzvedne Tebe
<b> pockej takze na jugoslavskou a 5, 11 nebo 3
<b> a na jakou to zastavku
<a> Jugoslavska :)
<b> a jak se to zastavka jmenuje kde mam vystoupit?
<a> zastávka Jugoslávská
Komentář: Orientace po Brne
<a> akos ainac vola jozova lasokova zena?
<b> myslim ze katka
<a> jj to myslim ze aj aj ale priezvisko?
<b> neviem
<a> nevadi zapisal som ju do kontaktov takto:
<a> <lasok>Katka</lasok>
Komentář: html coding... :D
<a> zitra se predavkuju tema drogama na pamet... bud me bude tak blbe ze me nake uceni vubec nebude trapit, nebo si to budu pamatovat po jednom precteni... =)
<on> no to bude problém... mám tady stranu 16 a pak 32 ale nezdá se že by tu něco chybělo
Komentář: chytří klidé se poznají snadno :-)
<Vafel> ma se prej zdrazit pivo o 4%
<smoker> těch 20 haliřu nás nezabije
<Vafel> jen aby ses nedivil...
<smoker> 20:100=0,2.4=0,8
<smoker> takže nepodraži ani o korunu
<Vafel> ja nevim... ale prej sem slysel ze mozna o 1/4
<Vafel> to uz je 5 korun
<smoker> o jednu čtvrtinu z ceny danyho piva?
<smoker> tak u měšťana to je o 2 koruny
<Xpaine> btw... nemáš ještě Transport tycoon deluxe?
<Caesar> jenže ne jednu ze stabilních verzí, ale tušim, že revizi 12836 ještě navíc do toho přidaný dva patche - na cestující a na rychlost
<Xpaine> nevadí... ta stará co mam je nějaká jeblá...
<Xpaine> páč nemůžu stavit železnice a vlaky... a najímat vozidla...
<Caesar> v jakym to máš roce?
<Xpaine> 1850
Komentář: Chlapec chtěl krapet předběhnout dobu
<a> Pod von :)
<b> este chvilocku
...
<a> uz?
<b> daj mi este 20 minut
<a> mas soft porno? abo kde je problem?
Komentář: Poznam svojich ludi
<MihaL> okej a wes urobit screenshot?
<MihaL> aby si sfotil obrazovku a poslal mi to?
<wattie> co? ci viem?
<wattie> ne neviem a sak nemam fotak omg