Nejlepší hlášky
<a> a co spolu máte?
<b> no zatím nic ale atmosféra je napjatá :D
<a> :D :D :D... aby Ti tam ozon necákl
<b> ty už seš normálně deformovaná :D
<a> vrásněním no :D
Komentář: maturujem ze zemáku :)
<on> Jinak jsem teda musel zašít běhat i z toho důvodu, protože jsem se rozhlížel v krámu po nějaký pěkný podprsence pro sebe a zjistil jsem, že je to docela drahý :D
<já> :D Takže už máš větší kozy než já??
<on> To jsem měl vždycky, zlato. :* :D
Komentář: konverzace s milencem...
<a> mluvila jsem s přítelem o prdění
<b> cože? :D
<a> v noci jsem se totiž vyznamenala, budily mě vlastní prdy..na oběd doma byly i fazole
<b> :D:D:D:D:D:D
<a> a ráno jsem se cítila hrozně trapně, tak jsem si s ním o tom promluvila...znělo to nějak takhle:"víš, v noci mě bolelo břicho a byla jsem nějaká nafouklá a tak jsem asi prděla a teď se cítím trapně"
<b> ne a co on?
<a> smál se mi a řekl, že jsem trdlo
<b> to jsi!! :D
<a> hej, ale to byly takové rány, že mě to budilo ze spaní
<b> fazole jsou svině :D
<a> bych se nedivila, kdyby měl sen, že je pod palbou
<b> ty si fakt koza
<ona> Kdo nebo co je Sauron ?
<on> Ty jsi neviděla Pána Prstenů ?
<ona> jo viděla, ale pamatuju si jen tu scénu jak po sobě házeli těma šípama...
<on> hmmm... od Roku 2011 se šípy házej :D
<U> čus lidi hele od jakyho lvlu je prvni mount ?
<S> 20
<U> a nie od 15 ??
<X> :D zas si niekto pletie WoW z realom :D
<a> POKEC8 N2KDO PROS9M?
<admin> Caps off, nebo spíš... Pusť ten shift! :D
Komentář: lide.cz
<a> mami spadl mi internet
<b> to už jsi tak líný se ohnout pro tu bílou krabičku ?
<a> achjo mami !
Komentář: SMS záznam