Nejlepší hlášky

<a> a co spolu máte?
<b> no zatím nic ale atmosféra je napjatá :D
<a> :D :D :D... aby Ti tam ozon necákl
<b> ty už seš normálně deformovaná :D
<a> vrásněním no :D

Komentář: maturujem ze zemáku :)

<a‎> nejde net
<b> ale pises mi na icq?
<a‎> tak asi uz jde

<on> Jinak jsem teda musel zašít běhat i z toho důvodu, protože jsem se rozhlížel v krámu po nějaký pěkný podprsence pro sebe a zjistil jsem, že je to docela drahý :D
<> :D Takže už máš větší kozy než já??
<on> To jsem měl vždycky, zlato. :* :D

Komentář: konverzace s milencem...

<a> mluvila jsem s přítelem o prdění
<b> cože? :D
<a> v noci jsem se totiž vyznamenala, budily mě vlastní prdy..na oběd doma byly i fazole
<b> :D:D:D:D:D:D
<a> a ráno jsem se cítila hrozně trapně, tak jsem si s ním o tom promluvila...znělo to nějak takhle:"víš, v noci mě bolelo břicho a byla jsem nějaká nafouklá a tak jsem asi prděla a teď se cítím trapně"
<b> ne a co on?
<a> smál se mi a řekl, že jsem trdlo
<b> to jsi!! :D
<a> hej, ale to byly takové rány, že mě to budilo ze spaní
<b> fazole jsou svině :D
<a> bych se nedivila, kdyby měl sen, že je pod palbou
<b> ty si fakt koza

<ona> Kdo nebo co je Sauron ?
<on> Ty jsi neviděla Pána Prstenů ?
<ona> jo viděla, ale pamatuju si jen tu scénu jak po sobě házeli těma šípama...
<on> hmmm... od Roku 2011 se šípy házej :D

<U> čus lidi hele od jakyho lvlu je prvni mount ?
<S> 20
<U> a nie od 15 ??
<X> :D zas si niekto pletie WoW z realom :D

<a> zdravim nevíš kdo objevil Čr?

Komentář: to mi opravdu prislo :D

<a> POKEC8 N2KDO PROS9M?
<admin> Caps off, nebo spíš... Pusť ten shift! :D

Komentář: lide.cz

<a> mami spadl mi internet
<b> to už jsi tak líný se ohnout pro tu bílou krabičku ?
<a> achjo mami !

Komentář: SMS záznam

<a> Holku do postele bez chlastu nedostaneš......to mi říkal tatínek

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.