Nejlepší hlášky
<a> máš neštovice?
<b> ne, brácha
<a> brácha má neštovice?
<b> má novou elektriku s točákem na 600 kulí :(
<a> auuuu....
<a> podle nějakého výzkumu, když vypiješ 27 piv za den, tak máš denní dávku vitaminů
<b> to máš jedno pivko na hodinu a tři čtvrtě, to je v pohodě
<a> nemáš náhodou někde u sebe bráchu?
<b> je tu, kouká na Red Dwarfa, co potřebuješ?
<a> mu řekni, ať si pak na fb přečte tu zprávu a laskavě mi odpoví :D a že ho moc 'mile' pozdravuju
<a> děkuju
<b> ok
<a> to bylo rychlý!
<a> dík
<b> Notebook: 18,000 kč; internet: 500 kč za měsíc; nakopnout bratra, aby si sundal sluchátka: k nezaplacení
<a> Zdar
<b> zdar..?
<a> máš ICQ?
<b> jo mam..
<a> dej mi ho pls
<b> 244 061 2**
<a> ale de mi čislo podle jmena to nenajdu
Komentář: ..wtf?..
<a> Tak si představ, že mi volali z rodiče
<b> Vážně zajímavý...a?
<a> Prej mě vyhodili z intru
<b> Cože? Co jsi proved?
<a> Na to sem se taky ptal.
<a> Prej sem přišel dvakrát pod vlivem a za to mám vyhazov.
<a> Nejdřív sem se lek a pak sem dostal docela solidní záchvat smíchu, až nechápali
<a> Tak sem jim vysvětlil, že sedim na intru a o ničem takovym nevim a ptal sem se, jak na to vůbec přišli
<a> Co myslíš?
<b> Nevim, kde mohli na takovou hovadinu přijít.
<b> To by jim hlásilo vedení internátu ne?
<a> Prej to vyselo na fb
<b> Jestli to bylo na fb, tak by sis měl začít balit kufry. =D
Komentář: jestli to bylo na fb, tak to musí být pravda
<a> jak mohla <c> vedet, ze ji chci pozvat do kina ? ..
<b> Taky zdravím
<b> Co třeba proto žes jí to řekl...?
<a> Ja ji rekl, ze pujdem, ne ze ji pozvu
<b> A myslíš, že v tom <c> vidí rozdíl? :D
<a> mati se me ted ptala co chcu na vanoce
<a> tak sem rikal ze svaty klid
<b> no vidis, to reknu taky
<b> ja bych klidne zrusil darky... protoze me s*re to vymysleni co komu koupit
<a> tak ja to mam jednoduche
<a> mati knizku, tatovi dvd, bratrovi nejakou p*covinu, babinam a tete to same, dedove umreli
<a> a to je vse
<b> jo to mas dobre, moje mati necte, tatik se nediva na dvd, bratr si nic nezaslouzi
<b> a pak neco nakupuj
<a> Víš jak máme mít zítra do češtiny nějaký citace od Stendhala?
<b> jj
<a> Tak toto jsem pravě našla na netu :D "Láska je líbezný květ, ale je třeba odvahy, abychom si jej šli utrhnout na kraj strašné propasti. - Homo Habilis"
<b> Byli chytřejší než se zdají :D
<a> až se vrátí kolega z obchůzky po stavbě, tak konečně pojedeme domu
<a> někde se zasekl, asi pro něj budu muset jít
<b> to je jasný, vytáhni ho za uši :-D
<a> nechce se mi ale chodit ven, co mám dělat :-D ... nechám to být a počkám
<b> :-D vrchol lenosti, seš línej i jet domu z práce:-D
Komentář: netušil jsem, že jsem až tak línej :-D