Nejlepší hlášky
<a> kua, keby je vista hmotna tak ju chytim ponorim do hajzla naplujem na nu, namocim do benzinu, dam do microsoft ultra mega microwave zapnem, vytiahnem obalom od windows vista strcim do windows vista based nootebook, nootebook zavirim mojou zbierkou vyrov, naplujem na obrazovku, spalim znova strcim do hajzla, zahodim... prejdem autom poskacem po tom nasadim na nu 8 firewallov a 12 antivirov, strcim do suda s benzinom, hodim 3 atomovky, a vista mi napise: Pozor mozna chyba zabezpecenia... nemate zapnuty windows firewall, windows sa vypne za 3... 2... 1... fatal error, call microsoft support...
<a> jezisi... to je debata :-D
<b> jezis tu neni
<c> kdyby se ten chat dal vypnout, nic nerikam. ale to pipani me uz sere
<b> no me taky
<a> no tak Kristova hnato... :-D
<b> davno uhnila
Komentář: blnoucí veřejný chat na DC++
<a> hej teď mě kámoš poslal rozsekávkovej ftip
<a> sou děti v koncentráku v plynovýkomoře a pustěj jim tam plyn tak to ejdno dítě začne bouchat an dveře ten voják otevře a to dítě pane my se tady dusíme
<b> sem s nim
<a> sem ti ho poslala
Komentář: cte rychleji nez pise
<Čáďe> hele muzu s tebou teda pocitat? :-)
<Stricker> ne :D
<Čáďe> jakto? :-(
<Stricker> nevim znas me
<Stricker> nedokazu prijit ani na rande vcas :D
<Čáďe> ale na rande semnou jo :-D
<Stricker> no prave
<Stricker> ty mi driv uteces nez tam prijdu
<Čáďe> mas chut na sladky? :-D
<Stricker> co?
<Čáďe> ze bys mi moh vylizat prdel mam cukrovku :-D
Komentář: kamoš o půjčení mého noťasu do školy
<a> zdarec, nevite nekdo jakou hodnotu ma odpor ridicova airbagu na fiat stilo?
<b> Myslíš při vystřelení? :D :D :D
<a> ne pri placeni :D
Komentář: niekto chcel asi po buracke predat auto bez airbagu
<a> twe wis co mi neska zpivala sestra :D
<b> ne... ae ty mi to určitě povíš vid? :-D
<a> si tak sedela v aute a z niceho nic... kdo hulí trávu a kdo nehulí je kráva :D :D sem nak nepobrala kde to vzala když je jí 10 :D si to ais vymyslela pac to je uplnej nesmysl :D...
<a> to jen tak nidko nema :D
<b> já mám zas ujetýho bráchu...
<b> ujel do indiie :D :D :D
Komentář: ach ti sourozenci :-D
<on> tak si to pak stahni... potrebuju ohoonit!
<ona> cozeee??? a koho chces jako ohodit???
<on> *ohodnotit
<on> ale ohonit taky a ohodit bych mohl treba tebe... ;P
<ona> prosimte raci po me nic nehaz...
<ona> jeste me zabijes...
Komentář: dostala me uz tim ze si spletla "ohoonit" a "ohodit"...
<a> a idem kupit mistrovstvy v c++
<a> ked budem mat 1500
<a> asi mi ho jezysko donese
<a> jezisko
<b> omg skapem
<b> to sa da aj napisat?
<a> ocividne ano
Komentář: gramatika...
<JohnyX> a az se bude ptat, co je to manifest - Soubor s informaci o java aplikaci pro mobilni telefon :-D
<JohnyX> a ze manifest ma priponu *.MF :-D
<Cool v Plotě> to je pravda to vm tky no
<JohnyX> to ji tam pisnu, hlavne ze budu mluvit pravdu *ROFL*
Komentář: Debata před testem z dějepisu o tom, co umíme...
<Qwerty> přišel nákup bobi, jdeme uklízet
<Qwerty> ježiš :D
<Marthy> ok, papá :-*
<Qwerty> vole :D
Komentář: hold se stane no... jiné okno :D