Nejlepší hlášky

<a> Příštý týden jsem celý sám doma...co ty na to ? :-D
<b> Příší týden mám krámy a skoro celý jsem v práci.
<b> sorry

Komentář: Nevinná otázka bez podtetu s neočekávanou odpovědí

<a> to potesi: Pevný disk ohlásil, že pravděpodobně dojde k jeho selhání. Ihned zálohujte, nebo vyměňte pevný disk... :D
<b> já si taky občas řeknu že mě chytá srani a že budu muset jit na hajzl... ale pak mě to přejde... třeba to tak má i ten disk :D

<a> Nepřestalo :) Baví mě se na tebe koukat.
<b> Fakt?
<a> Ano.
<a> Třeba ze mě bude detektííív :-D
<b> Nebo voyer :)

<a> Ááá konečne jsem hom
<b> ... homo ?
<a> home* ty debile ! :D

<VyjebMa> Je na netu nekdo kdo v tuhle dobu nema uchylny myslenky a v palici jen debilni sex??

Komentář: Všiměte si nicku! :D

<a> si stejně taky šprt....akorát se neučíš a sereš na to no...
<b> ne,naopak, já se učim a ono to sere na mě:)

<Scryre> při pohledu na dřevorubce kácející stromy v Stronghold:Kur*a tomu říkám AXE EFFECT

Komentář: Prostě magor

<a> to je nuda :( nemáte někdo kuličky?? že bych si zacvrnkal :D
<b> o nudě mi ani nemluv....a co se týče těch kuliček, no řekněme že jsem si myslel že jsi chlap ! :D:D:D:D
<a> na co zase myslíš ty prasáku!!! :D Prostě chci normální kuličky, jamku a cvrnkat si, protože je taková nuda, že i tímhle bych se zabavil :D
<b> no já ti naprosto rozumim :D:D já mít jamku tak si taky vesele cvrnkám :D:D:D:D
<c> mas svoje, si nestezuj :P
<a> no to mám, ale místo jamky tam stojí nějakej čůrák :D:D
<c> :D:D:D:D:D kravo zabijis :D
<a> jojo, to mám zase jednou za 10 let vtipnou...
<c> :D:D twe jde to videt :D
<a> tak se těš zase za 10 let no, už mě to nějak přešlo
<c> kurva xD a ja se chtela smaaat :)
<a> si to přečti ještě jednou

Komentář: milujeme dvojsmysly

<reon> objavujem ze si uz celkom pamatam klavesnicu a viem pisat bez toho aby som sa nu pozeral co je celkom zaujimave kedze som to do teraz nevedel vzdy som sa nanu pozeral .. takze nechapem co sa mi stalo ale je to clekom zaujimavy pocit taky ako bysom to povedal..... nieco aspon trochu lepsie a kladne v tento tyzden a mesiac
<reon> celkom zaujimave ze tak pisem lepsie teda bez menej preklepova a chyb
<reon> ak si si to vsimol tieto posledne spravy su tak pisane... a to neratam pouzivanie backspacu a podobme..
<reon> cudne je ze v pamati vobec nemam ako je klavescnica ale ruky to celkom vedia a idu same .. ako este tu lavu cast by som pochopil kedze je to ta na ktorej hravam a vsetky klavesy okolo WASD mam zvladnute ale ze aj lava vie kde je J tak to je ze uspech
<reon> citim sa tak dkao ako keby som bol zhuleny a objavil nieco velmi primiitivne a jednoduche ale uzasne :P
<reon> ten makovnik sa mi zacina pacit :D
<reon> zda sa mi ze je v nom viac nez by malo :D

11:53 <a> no zmizni uz spat
11:54 -!- b has quit
11:54 <a> wow

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.