Nejlepší hlášky
<a> Příštý týden jsem celý sám doma...co ty na to ? :-D
<b> Příší týden mám krámy a skoro celý jsem v práci.
<b> sorry
Komentář: Nevinná otázka bez podtetu s neočekávanou odpovědí
<a> to potesi: Pevný disk ohlásil, že pravděpodobně dojde k jeho selhání. Ihned zálohujte, nebo vyměňte pevný disk... :D
<b> já si taky občas řeknu že mě chytá srani a že budu muset jit na hajzl... ale pak mě to přejde... třeba to tak má i ten disk :D
<a> Nepřestalo :) Baví mě se na tebe koukat.
<b> Fakt?
<a> Ano.
<a> Třeba ze mě bude detektííív :-D
<b> Nebo voyer :)
<VyjebMa> Je na netu nekdo kdo v tuhle dobu nema uchylny myslenky a v palici jen debilni sex??
Komentář: Všiměte si nicku! :D
<a> si stejně taky šprt....akorát se neučíš a sereš na to no...
<b> ne,naopak, já se učim a ono to sere na mě:)
<Scryre> při pohledu na dřevorubce kácející stromy v Stronghold:Kur*a tomu říkám AXE EFFECT
Komentář: Prostě magor
<a> to je nuda :( nemáte někdo kuličky?? že bych si zacvrnkal :D
<b> o nudě mi ani nemluv....a co se týče těch kuliček, no řekněme že jsem si myslel že jsi chlap ! :D:D:D:D
<a> na co zase myslíš ty prasáku!!! :D Prostě chci normální kuličky, jamku a cvrnkat si, protože je taková nuda, že i tímhle bych se zabavil :D
<b> no já ti naprosto rozumim :D:D já mít jamku tak si taky vesele cvrnkám :D:D:D:D
<c> mas svoje, si nestezuj :P
<a> no to mám, ale místo jamky tam stojí nějakej čůrák :D:D
<c> :D:D:D:D:D kravo zabijis :D
<a> jojo, to mám zase jednou za 10 let vtipnou...
<c> :D:D twe jde to videt :D
<a> tak se těš zase za 10 let no, už mě to nějak přešlo
<c> kurva xD a ja se chtela smaaat :)
<a> si to přečti ještě jednou
Komentář: milujeme dvojsmysly
<reon> objavujem ze si uz celkom pamatam klavesnicu a viem pisat bez toho aby som sa nu pozeral co je celkom zaujimave kedze som to do teraz nevedel vzdy som sa nanu pozeral .. takze nechapem co sa mi stalo ale je to clekom zaujimavy pocit taky ako bysom to povedal..... nieco aspon trochu lepsie a kladne v tento tyzden a mesiac
<reon> celkom zaujimave ze tak pisem lepsie teda bez menej preklepova a chyb
<reon> ak si si to vsimol tieto posledne spravy su tak pisane... a to neratam pouzivanie backspacu a podobme..
<reon> cudne je ze v pamati vobec nemam ako je klavescnica ale ruky to celkom vedia a idu same .. ako este tu lavu cast by som pochopil kedze je to ta na ktorej hravam a vsetky klavesy okolo WASD mam zvladnute ale ze aj lava vie kde je J tak to je ze uspech
<reon> citim sa tak dkao ako keby som bol zhuleny a objavil nieco velmi primiitivne a jednoduche ale uzasne :P
<reon> ten makovnik sa mi zacina pacit :D
<reon> zda sa mi ze je v nom viac nez by malo :D