Nejlepší hlášky

<mi.s.ha> aldo? jak mám zaplatit ty letenky přes internet, když je to v eurách a já mám na účtě jen koruny?

Komentář: ještě tvrdila, že na kreditní kartě není datum vypršení té karty

<faust> Mohli bychom natočit film "Ze života primána"...
<davidecek> No... nebo ze života sekundánky.
<faust> Tak tu teda šukat nebudu!

<a> Ahoj, <b> prosim te
<b> no
<a> jak to, ze strasne slozek v program fails ma ikonu adobe reader

Komentář: program fails alot::)

<on> sereš na mě!
<ona> neseru
<ona> byla jsem na WC

Komentář: tak přece sere

<RiNDiR> Cauky nezbedo
<Nezbední> Juj! Ahoj lumpíku! Normálně sem si nablil do rukávu...
<RiNDi> Tak už sem na FEJZBůKU
<RiNDi> Cože?
<Nezbední> SUPER!! Vlastně sem si tam jenom kejchnul vajíčko... Ale mohlo to dobapdnout tak jak sem napsal!
<RiNDiR> FUJ

Komentář: Mini - vomit :)

<cagy> nazdar. koupil sem is hodinky :)
<cagy> tyhle
<cagy> http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/collection/?c=KA&y=76&p=167
<cagy> "si"
<@ndre@> a seš to určitě ty... adame? :-D
<cagy> nejsem
<@ndre@> a kdo seš?
<cagy> david
<@ndre@> cože?
<cagy> a co sis myslela?
<@ndre@> jak se menuješ primenim?
<cagy> A k čemu to ptřebuješ? Už toho vím moc a necháš mě zlikvidovat? :D
<@ndre@> jak
<@ndre@> jak se menuješ?
<cagy> a nepovim nepovim :P
<@ndre@> a kolik ti aspon je?
<cagy> 24
<cagy> Znojmo, vidím tě dvojmo.
<@ndre@> tys mě někdy viděl?
<cagy> nevim, je to možný. A kolik je tobě?
<@ndre@> 14
<@ndre@> mno nic... už du tak čau

Komentář: Všimla si toho po půl roce. A ve Znojmě sem nikdy nebyl...

<a> Dosiel mi email:
<a> Nezabudnite svoje heslo, preto??e bolo zak??dovan?? v na??ej datab??ze a my by sme V??m ho nemohli znovu posla??. Ak zabudnete heslo, m????ete po??iada?? o nov??, ktor?? bude aktivovan?? rovnak??m sp??sobom ako V???? ????et.
<b> Tajnicka, mg...

<a> Tak se dal uč...
<b> no snažim se, ale moc mi to nejde... nebaví mě to :)
<a> Ale to dáš... tak taky koho by to bavilo vid? ;)
<a> No ikdyz najdou se i takovy
<b> tak mě taky něco baví... něco... :)
<a> No me taky ocas... neco...
<a> Málokdy
<a> Občas... :-D ne ocas :D
<b> :D

Komentář: <a> je holka... ;)

<a> v hlave okno... spis vykladni skrin

Komentář: jeden chalan, po piatkovej noci :)

<a> jeste jednou se vyspim a uz mi prijde novej Diamond
<a> takhle technologicky nadrzenej jsem uz pekne dlouho nebyl
<b> jeste 2x se vyspim a uz mi privezou novy uhli
<a> naposledy asi na Gothic 3
<a> proc ne rovnou koks?
<b> pac ty brikety se blbe snupaj
<a> tak nejakej mlynek by to chtelo
<a> nebo si poridit vetsi dirky do nosu
<b> chtel jsem si cracknout frnak,ale asi to zkusim backdoorem
<b> mozna si taky jeste tripnu oboci... ale to az bude uplnek
<a> backdoorem? tak to bacha na trojany, at se ti nenatahnou do blood flow
<b> tam se nevejdou, uz tam jsou cervi
<b> jeste me napadlo pouzit hydru
<a> koukam ze ti na backdooru bezi docela solidni traffic
<b> yop... down mam grandiozni, up trosku bledne, to nemam rad... ale obcas se to sejde a kapku to tam floodi, ale zvladam to
<b> Ne,ale znas to... silnejsi pes...
<a> jo to se stava, obcas chytnu takovej traffic ze mi system: misa hlasi total overflow a musim nasadit FUP
<a> silnejsi pes vocura kandelabr vic do vejsky?
<b> jop, buffery jsou mrchy ale to mam vosetreny... ale napadl me firewall... ale trosku se bojim kolize s hubem
<b> Mno ale kazdopadne to bude v konecny fazi uhli, no...

Komentář: dc.bestofallhub kolem pul druhe rano

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.