Nejlepší hlášky
<mi.s.ha> aldo? jak mám zaplatit ty letenky přes internet, když je to v eurách a já mám na účtě jen koruny?
Komentář: ještě tvrdila, že na kreditní kartě není datum vypršení té karty
<faust> Mohli bychom natočit film "Ze života primána"...
<davidecek> No... nebo ze života sekundánky.
<faust> Tak tu teda šukat nebudu!
<a> Ahoj, <b> prosim te
<b> no
<a> jak to, ze strasne slozek v program fails ma ikonu adobe reader
Komentář: program fails alot::)
<on> sereš na mě!
<ona> neseru
<ona> byla jsem na WC
Komentář: tak přece sere
<RiNDiR> Cauky nezbedo
<Nezbední> Juj! Ahoj lumpíku! Normálně sem si nablil do rukávu...
<RiNDi> Tak už sem na FEJZBůKU
<RiNDi> Cože?
<Nezbední> SUPER!! Vlastně sem si tam jenom kejchnul vajíčko... Ale mohlo to dobapdnout tak jak sem napsal!
<RiNDiR> FUJ
Komentář: Mini - vomit :)
<cagy> nazdar. koupil sem is hodinky :)
<cagy> tyhle
<cagy> http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/collection/?c=KA&y=76&p=167
<cagy> "si"
<@ndre@> a seš to určitě ty... adame? :-D
<cagy> nejsem
<@ndre@> a kdo seš?
<cagy> david
<@ndre@> cože?
<cagy> a co sis myslela?
<@ndre@> jak se menuješ primenim?
<cagy> A k čemu to ptřebuješ? Už toho vím moc a necháš mě zlikvidovat? :D
<@ndre@> jak
<@ndre@> jak se menuješ?
<cagy> a nepovim nepovim :P
<@ndre@> a kolik ti aspon je?
<cagy> 24
<cagy> Znojmo, vidím tě dvojmo.
<@ndre@> tys mě někdy viděl?
<cagy> nevim, je to možný. A kolik je tobě?
<@ndre@> 14
<@ndre@> mno nic... už du tak čau
Komentář: Všimla si toho po půl roce. A ve Znojmě sem nikdy nebyl...
<a> Dosiel mi email:
<a> Nezabudnite svoje heslo, preto??e bolo zak??dovan?? v na??ej datab??ze a my by sme V??m ho nemohli znovu posla??. Ak zabudnete heslo, m????ete po??iada?? o nov??, ktor?? bude aktivovan?? rovnak??m sp??sobom ako V???? ????et.
<b> Tajnicka, mg...
<a> Tak se dal uč...
<b> no snažim se, ale moc mi to nejde... nebaví mě to :)
<a> Ale to dáš... tak taky koho by to bavilo vid? ;)
<a> No ikdyz najdou se i takovy
<b> tak mě taky něco baví... něco... :)
<a> No me taky ocas... neco...
<a> Málokdy
<a> Občas... :-D ne ocas :D
<b> :D
Komentář: <a> je holka... ;)
<a> v hlave okno... spis vykladni skrin
Komentář: jeden chalan, po piatkovej noci :)
<a> jeste jednou se vyspim a uz mi prijde novej Diamond
<a> takhle technologicky nadrzenej jsem uz pekne dlouho nebyl
<b> jeste 2x se vyspim a uz mi privezou novy uhli
<a> naposledy asi na Gothic 3
<a> proc ne rovnou koks?
<b> pac ty brikety se blbe snupaj
<a> tak nejakej mlynek by to chtelo
<a> nebo si poridit vetsi dirky do nosu
<b> chtel jsem si cracknout frnak,ale asi to zkusim backdoorem
<b> mozna si taky jeste tripnu oboci... ale to az bude uplnek
<a> backdoorem? tak to bacha na trojany, at se ti nenatahnou do blood flow
<b> tam se nevejdou, uz tam jsou cervi
<b> jeste me napadlo pouzit hydru
<a> koukam ze ti na backdooru bezi docela solidni traffic
<b> yop... down mam grandiozni, up trosku bledne, to nemam rad... ale obcas se to sejde a kapku to tam floodi, ale zvladam to
<b> Ne,ale znas to... silnejsi pes...
<a> jo to se stava, obcas chytnu takovej traffic ze mi system: misa hlasi total overflow a musim nasadit FUP
<a> silnejsi pes vocura kandelabr vic do vejsky?
<b> jop, buffery jsou mrchy ale to mam vosetreny... ale napadl me firewall... ale trosku se bojim kolize s hubem
<b> Mno ale kazdopadne to bude v konecny fazi uhli, no...
Komentář: dc.bestofallhub kolem pul druhe rano