Nejlepší hlášky
<LS> po krátké úvaze jsem došel k následujícímu rozhodnutí: potřebuju ženskou...
<AS> co te vedlo k tomuto radikalnimu kroku :D
<LS> ponožky... bejvalka mi je skládala takhle se v tom nevyznám a mám na sobě pak každou jinou :D
<a> Ak bi si vedel, že dnešok je posledním dňom tvojho života. Ako bi si ho strávil?
<b> Opravovaním hrubiek po tebe :)
<a> Hele zatím se měj, já musím ještě něco dodělat do práce.
<a> Potřebuju to dodělat, abych měl přes víkend klid na učení.
<b> Tak já jdu dopít rum...
<b> ...abych měl klid na další pití
Komentář: ta pravá vánoční nálada...
<a> Hmm, to jsem zvědavý, kolik % maturantů po písemné části "přežije"...
<b> všichni s IQ vyšším jak věk :)
<c> Tak v tom pripade vek je 21 tak mam icq 22,to mi staci na maturu :D
<d> pravdepodobne ne, kdyz si pletes IQ a ICQ :-D
Komentář: Nové maturity 2011
<a> enkidu byl stvořen, aby se gilgamešovi postavil
Komentář: ...2 významy...
<on> kdyby delka prirozeni byla rovna iq tak jsem genius :D
<ona> Asi to tak bude, seš totiž strašnej kretén.
Komentář: jsme pouze pozorovatel )))
<a> Neví někdo co se to dělo dneska v centru ostravy že tam policatji kmandovali celé centrum nepouštěli tramvaje a obklíčili celou elektru ???
<b> sleva na elektrický obušky?
Komentář: fejsbuk
<spolužák> zdravim, hele máme něco na zejtřek do školy?
<já> Zdar, myslim že ne, čekej ještě se podívám
<spolužák> OK
<já> Jojo, tak máme zjistit něco o tý kronice
<spolužák> o který?
<já> Říká ti něco Kosmas?
<spolužák> ani ne, neni to ten chlápek, kterej byl první ve vesmíru?
<já> jojo přesně ten ;)
Komentář: co všechno se dnes dostane na gympl ;)
<a> Tak co ste dělali dneska v matice?
<b> hrali sme si s cervenym potravinarskym barvivem :)
<a> Co?
<b> tak ten sulin <c> ho dotahnul, sme ho zrali a meli prsty a tlamy jak hovada
<b> nakonec si ho <d> nasypal do piti
<b> a matikarka rika jenom: vypadas jak lacina stetka
<b> tak on jenom COO PROSIIM?
<b> tak se opravila na lehkou zenu :D
<a> hmm
<a> a učení (látka, úkoly atd.)?
<b> coze?