Nejlepší hlášky
<Patrix> Level, nevíš, proč všichni, se kterýma chci mluvit jsou zrovna away?
<Patrix> Level?
-!- Level is away: [duvod nebyl uveden]
<ladd> brb
<Freddy32> co to znamená brb?
<Nestor> depends..
<Nestor> u nej ze se de vysrat a prijde za 5 minut :)
<a> ahoj ja bych se chtěl zeptat kdy začína ejakulace pište mi email ***@***.cz
<b> Ejakulace začíná přesně v 16.47,pro blbce jako je <a> i o hodinu dříve.
Komentář: netova diskuze :D
<a> nech bože dá
<b> aby Kristínu prešlo auto...
Komentář: rekacia na hymnu MS 2011
<P. Strejček> Těšim se na pana Štětinu respektuji ho! Naopak bych zakazal zločinny spolek Top09 v čele se zmetkem Kalouskem!
<M. Šváb> Pan Štětina je senátor za TOP 09, pane Strejček...
<ona> Do pondělí chci 200 kč na ten výlet a k tomu chci 100 Kč jako dýško za svojí funkci pokladníka
<on> LOL, to si bereš 50% dýško, není to nějak moc?
<ona> Neberu si padesát procent jen polovinu :)
<on> aha, tak to mi uniklo, to je vlastně něco jinýho :D:D
Komentář: blondýnka :)
<a> Blondynky me nejak nejely a nejedou, co je male to je mile, kdyz je to tmavovlase a ma to peknou prdel z kterou se to da chytit tak je to optimalka :D
<b> ano to s tebou naprosto souhlasim
<b> musi byt za co chytit
<b> ale zase to nesmi pretekat, ze :D
<a> Do vysoke blondynky bych si musel tak jedine zasroubovat madlo
<a> No, to taky ne :D
<b> tak vis co, ono me se ty maly taky libi, ale kdyz mas dva metry tak to je proste trochu napytel :D
<a> To kurefsky :D
<b> to jsem oceňoval na <c> - měla tíhu a objem, kterej se vleže rozložil tak, že měla optimálně nastavený těžiště a velkou třecí plochu, takže jsi mohl dělat co jsi chtěl a ona pěkně seděla na místě - do malý hubený štochneš a ona ti uletí přes pulku pokoja :D
<on> polib si bradavku! :D:D:D....jde to vůbec? :D
<ona> ne nejde=D=D
<ona> sem to pro jistotu ted zkusila
<ona> mozna kdybych mela strudly...
<on> a kolik mas tak cm mezeru? slo by se dotknout jazykem? ja mam tak 6 cm
<on> já to prostě nedám
<ona> jo kurva jazykem to jde =D
<on> au ted me ta koza boli
<ona> sme dva
<on> aspon ze ti to jde...