Nejlepší hlášky
<hani> ahoj, chtěl by sis zašukat?
<mara> Ani ne ;)
<hani> proč?
<mara> Jednak netusim kdo jsi a jednak mam momentalne jine starosti
<hani> ale šukání je příjemmé :)
<mara> To je mozny. V zivote jsem to nezkusil. Zrejme mas vic zkusenosti nez ja ;) Kolik ti mimochodem je? stezi 13?
<hani> aaa ty budeš intelektuááálek :-D
<mara> Bohuzel.. Denne toho lituju, ze jsem se narodil s velkym mozkem, misto velkeho penisu :D
<M> a do tuzemaku nejdu...smrdi mi prace
<M> vzpominam, jak to do nas tenkrat lil ozralej otec kamose
<M> malem jsem se mu vyblil do kapsy
<Z> :D do kapsy?
<M> jo, mel strasne velky monterky :-D
<Ginny> a co ty tu zase strašíš?
<Blackie> měl jsem mít schůzku s finančním poradcem ale odpadloto. takže s nyneivou piluju drobnosti, poslouchám jak kdo neposlouchá, popíjím kafe a dlabu lasagne.. a na druhou hodinu zase zmizím pryč
<Ginny> piješ kafe co já nemám, a jíš moje nejoblíbenější jídlo...a já měla čaj a chleba s marmeládou...ty mě sprostě dráždíš!
<Blackie> hups :P
<Ginny> tseh..mám kafe a 4jádrovej počítač
<Blackie> SAKRA
<Blackie> teď jsi mě dožrala!
<ona> ... a pak pujdem spolecne nakupovat...
<on> Jasně to bude supr!
<ona> To tvoje supr! absolutně nesnáším z toho ironie vyzařuje už jenom když je to napsaný!!
<a> Zdarek, co děláš ?
<b> Ahoj... ále... sedím, dívám se na 2bobule a u toho vychutnávám hrozny =)
<a> Teda, není jak tobě :)
<b> Je to zvláštní pocit, dívat se na ty hrozny, držet je v ruce a říkat si:"Ty jo, zrovna z tohohle mohlo být dobré bílé víno"
<a> ...
<b> Co je ?
<a> Nic, jenom mě tak napadlo... máš tenhle pocit i když pohladíš králíka ?
<ona> miláčku, objednala jsem nám krásný penzionek :-)
<on> ty, ale už mě vážně nes*r!!!
<ona> špatné okno...? :-)
<on> jj sry
<on> ty, ale už mě vážně nes*r!!!
<ona> :-) ty můj roztržitej čumáčku... omylem jsi to poslal podruhé :-)
<on> sry, ale tentokrát správné okno...
<ona> búúúúúúúú :-(
<A> mám krámy !
<B> to nevadí, dáme pod sebe ručník...
<A> mazec, někdo se mi prihlásil na face :DDD
<B> takže nemáš krámy?!! :o kůůůl
<A> nemám, jenom sem ve výpočetce nevypla internet a nějaká kurva si vlezla na můj profil :D čuráci, ZABIJU VÁS
<B> ok.....nepotřebujem ručník
<a> vole, na tom notebooku mozem robit obed ked hram crysisa
<a> mam nohy pod stolom a som sa cudoval ze co mi je horuco
Komentář: ...z neho bude kuchar ala crysis
<a> Knack Knack.
<b> kdo je tam?
<c> tak ti asi nikdo nerozumel
<a> (odmlka... stále odmlka)... Java
<c> stale ti nikdo nerozumi
<a> Nevadí...
<c> zkus to rict normalne hiphopersky
<a> Fuck nigga, ťukám!
<a> Yeah madafaka, whů is dér?
<a> Hej more, neslyšíš? Whů is dér?
<a> Furt nic a pak odpověď:
<a> Java
<c> myslim, ze uz ti zacinam rozumet... jenom mas furt metal prizvuk :D
Komentář: Některým lidem se nezavděčíte...