Nejlepší hlášky

<a> Dobrý den, zkusil jsem si vyměnit zadní kryt na iphone 3G i s baterii vše se mi povedlo při zapojování kabelu (1-6) vše sem zapojil iphone poskládal dohromady sešrouboval a spustil šel mi jen display bez dolního kulatého tlačítka, opět sem to rozmontoval a nyní už nejde ani display a ani zvuk při připojeni nabíjení. Chtěl bych se zeptat kolik stojí oprava díky :)

Komentář: borec píše na iphonedoctor :-)

<a> Mate cenik v el. podobe, abych nemusel ceny prepocitavat a opisovat rucne?
<b> Jiste, tady http://***/cenik.cdr

<syn> kukas noviny?
<otec> nie, co sa deje?
<syn> ludia zo socialne slabsich rodin vraj dostanu po 20kg ryze, zemiakov a muky povodom zo slovenska
<otec> hm...
<syn> viem ze to neni vela, ale potesi
<otec> hm... hlavne, ze je ta ryza povodom zo slovenska ;)

<A> Hele, zkouším zajímavý experiment. Když si pokaždý, když dojdu do koupelny, umeju nohy, tak vlastně za chvíli umeju celou podlahu...

<a> Hele, tak jsem přemejšlela a chtěla bych bydlet v Anglii, bylo by to super, chtěla bys taky bydlet v Anglii?
<b> V Anglii, tam to stojí za prd. Já bych chtěla bydlet ve Velký Británii

Komentář: :D Znalec zeměpisu :D

<xXMonsterXx> Ty vole tak projizdim fotky z prvni N(Osma trida)
<SlideIT> No a?
<xXMonsterXx> no a mam takovej pocit ze ty holky sou uplne vypatlany, koukam hele pekna fotka, tak kouknu na komenty, je jich tam pres 150 ale staci kdyz ti poslu kousek.
<SlideIT> posilej xD
<xXMosnterXx> no cely je to asi tohle:
<holcina1> to je tak dokonalá fotka=)
<holcina2> ‎:) =D xP
<holcina3> nehorázně dokonalá :)
<holcina4> <3 <3
<holcina5> Krásná fozka :)
<holcina6> Krásný♥
<SlideIT> Dobrej vymaz xD
<xXMonsterXx> Tak sem jim tam hodil reklamu, s tim ze kdyz si takhle sami spamujou, ze jim to nemuze vadit
<slideIT> Te zjebali jak svin ne?
<xXMonsterXx> Ty vole do druhzho dne bylo komentaru pres 350 a vsichni mi je nadavali ja spamuju a jakej sem debil... xD

Komentář: Co je teda SPAM?

<a> To je pí**!
<b> Neměla si náhodou dneska mluvit slušně?
<a> A kur** :D

Komentář: Když tu bude 25 Liků tak ode dneška nebudu mluvit sprostě :D

<hollly> On ti frčí do mladé?
<ja> Jo
<holly> Tak si ho přidej do přátel.
<ja> Možná tak do databáze pohřešovaných osob.

<Barbora Pytlíková> potřebovala bych sem přidat dlouhý text a hlásí mi to , že je to přílis dlouhé. nevíte jak by to sem slo vložit?
<Lukáš Adamec> Velikost pole pro vkládání příspěvku je záměrně omezena z důvodu zbytečných slintů, které ve své duchaplnosti vypovídají vpodstatě o ničem

Komentář: na Facebooku

<a> Víš, co znamená tento znak? - "?"
<b> co

Komentář: Otazník...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.