Nejlepší hlášky

<a> loool :-D zabil si nice :-))
<b> Kto je to LOOOL? A preco zabil NICE?
<c> lol používa preto že chce byť IN a si zabil používa preto lebo chce byť ako Rytmus
<d> Takze ked to skombinujeme a prekombinujeme, tak vlastne IN zabil Rytmusa?

Komentář: Tak nejako...

<on> ty woe cus,dneska se me stala taka prihoda
<ja> jo jaka?vykladej
<on> no proste su na compu a mati zamnou prijde a necok mi rika,a vis jak neposloucham tak cosi odvetim a parim porad dal,no za chvilku ze si pudu udelat obed,doma ticho jak cip,tak me napadlo ze mati sla asik nekam ven. tak vis jak vytahnu jidlo z lednicky a ze si k tomu vemu okurky a kompot. doma chodim jen v boxerkach,tak vemu klice od sklepa(bydlim v panelaku,to vis)no hodim papuce a du do teho sklepa,vemu kompot a okurky a kdyz se vracim tak se me zabouchly dvere.no jenze ja nemel klice,jen od sklepa. tak tam tak stojim v boxerkach,v jedny ruce kompot v druhy okurky. no nastesti si rikam ze mamcina kamoska ktera bydli o par pater pod nama ma klice,tak ze si tam zajedu. no samozrejme v tu chvili nekdo jede vytahem do nsaeho patra, tak si to supitam v boxerkach a s kompotem a okurkama v ruce po schodech, no ne ze potkam jednu kundu od nas z baraku,trapas jak svina,zdrham dal,zazvonim u mamciny kamosky,ta otevre a cumi na me jak na uchyla. kdyz ji to vysvetlim tak me da klice,no jedu vytahem zpatky dom,otevru si a doma mama ze kde su. no rikam ze sem si sel pro kompot a okurky a ze se me zabouchly dvere a ze sem si musel pro klice k sousedce. a vona ze prej proc sem nezazvonil,ze byla v loznici a spala.....tak to sem mel dost,priste ji budu poslouchat kdzy mi necok rika

<on> btw vies co je dneska za datum ne? :)
<ona> nooo pockaj
<ona> 11.9.2009
<on> no, celkom haluz ne?
<ona> preco? co je na tom?
<on> tak ze som mal akruat 11.9. zapis :)
<ona> a co?
<on> sak vies co sa stalo 11.9. ne?
<ona> ne
<on akoo 11.9.2001, nic ti to nehovori?
<ona> to sa daco zkydalo v amerike ne?

Komentář: hlavne byt v obraze :o)

<a> :-(
<b> Co se stalo?
<a> neřeš

Komentář: Ženský status na Facebooku

<ona> jo já už vím proč mě bolí v krku!
<on> zase angina?
<ona> to je tvoje práce, to není žádná angína!
<on> to se mi ulevilo

Komentář: pozor na hrdlo

<a> Tvl, ta hra mě pěkně nas*ala
<b> Musí se tam platit, vim no
<a> ONO SE TAM MUSÍ PLATIT?!!

<a> Přijdu, koukam, kde máte kategorii na myši, nechce se mi to hledat, tak napisu do hledání slovo "mys" a najde mi to USB rámečky pro disky. Jeden z těch rámečků jsem koupil, kde najdu takové ovladače, aby se choval jako myš? Děkuji.

Komentář: Komentář k novým stránkám nejmenovaného e-shopu.

<J> normalne,tady u nas vcera kalili holky kdyz jsem byl v praci,ilca kikca a peta,vypili nejaky vino ,rano prijdu domu a peta na me : co jsi to mel ve spajzu za vino?to bylo dobry,sladky a sumivy,holky chtej vedet kde jsi ho koupil,vsem nam moc chutnalo,sem se kouknul do spajzu a oni my vypili rychly spunty
<J> a mysleli si jak kalej nejaky vino
<L> jak se jim tohle povedlo ?
<J> pac na ty flasce nebyla etiketa byla to jen zelena flaska se spuntem a uz nemeli co pit,tak se nakalili rychlejma spuntama
<L> tak to je husty

<nick-olas> ...a po krátkej skúsenosti s prácou na linke technickej podpory už môžem povedať že chápem zmysel vety " Peklo sú ostatný ľudia "

<a> ty vole :D já se z tý matky jednou poseru :D
<b> pročpak ?
<a> ona na mě že prej u sousedů zasadili trávu. Tak řikám že si dáme spolu všichni :D a prej jestli jsem to zkousel rikam že jo :D a ona že to chce taky zkusit at ji dám k narozkám jointa :D:D:D
<a> prej kurva mě je 45 a jeste sem to nezkusila :D:D tobe je 15 a už t o máš za sebou :D:D
<b> :DDDDDD
<a> a ted zase přišla jestli nemám 2o,- tak ji je dám a ona mi vrátí kilo :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.