Nejlepší hlášky
10:44:15 <Genius69> : Ja chci vlhkou kundicku
10:45:24 <YoungCouple> : Tak se koukni na plasticky operace. Zmena pohlavi uz neni v dnesni dobe zadny problem.
Komentář: No jo. Genius se hned pozná.
<a> jestli si nekdo mysli, ze Soft znamena u toaletaku jemny, tak pouze pri velmi kratkodobe "aplikaci"
<a> tenhle vikend byla ta moje osmkrat "stastna" :D:D
<b> heh. kdyz sme se s moji poznali. byla ONA stastna cca 25x. a ja 2x :) casem to prejde :D
<c> chlapi nedrazdete :)
<b> kobru bosou nohou :D
<c> za chvili to budou 2 roky co jsem nejakou drzel v naruci ...
<b> tvl. vydrz.. to od te doby drzis v ruce jen "tu kobru" ne ? :D
<c> jsou veci, o kterych gentleman nemluvi :)
<b> to je fakt :)
Komentář: Ze života tří gentlemanů :)
<x> *****nejfíc♥♥..Věděla jsem,že můj přítel je "tam
<x> dole" dost vyvynutej,ale až tak,ne mu není kondom to jsem
<x> nečekala.****...ale bylo to sladký.** Děkuji lásko♥♥♥Miluji tě♥♥"
Komentář: piča detected? :-)
<a> tak sem to naistaloval, bude to dobre?
<b> jo v klidu
<a> ok, tak du honit
<b> omg ty prase
<a> HoN it
<b> omg uz to nehraj!
Komentář: HoN - Heroes of Newerth / zavislak XD
<a> platis kreditkou nebo kovovejma penezma?
<b> ani jednim :)
<a> a cim teda
<b> bankovkama :)
<a> Kdes byl tak dlouho?
<b> U bratranka si pujcit Diablo
<a> Takze konecne ho mas?
<b> Moc ne... musel sem tam ty CD hledat
<a> Nasels tam aspon NECO?
<b> sem byl tak rad kdyz sem po hodine a pul nasel vsechny tri obaly ze sem si ani neskontroloval ci sou tam ty CD-cka...
<b> tak sem dosel domu vytahnu Install disk a kdyz to po mne chtelo Play disk tak sem si vsiml ze Cinematics disk chybi...
<b> tak sem hned volal bratrankovy at mi ho donese kdyz pujde kolem... a pak sem otevrel datadisk a tam misto Diablo - datadisku bylo CD se Simpsnama v docela dobre kvalite
<a> jojo dobry ale ted vysla na povrch otazka... dem dem CS nebo DoTu? :))
<b> ani jedno, koukam Simpsny ;)
Komentář: Pro ty co neznaj Diablo - je na 4 CD a ve trech obalech
<a> informace nejsou zadarmo
<a> obzvlast v dnesni dobe
<b> ty seš mi nějakej vydřiduch...
<b> děláš aspoň něco zadarmo?
<a> jj... ignoraci
Komentář: co dodat :-), dnešní doba je krutá
<Artemian> Někde v okolí hoří... asi bych se tam měl jít kouknout jsem taky u hasičů
<Amaunetka> Nezdržuj se banalitama a radši hraj!
Komentář: Jednou takhle při hraní AION xD
<mladší bratr> Kurva neser mě
<starší bratr> Ty vole ti odinstaluju WoWko
<mladší bratr> no a já ti pak odinstaluju Facebook
Komentář: lol:D:D:D:D