Nejlepší hlášky
<a> NESER!
<b> neee, poho neserem
<a> PAL DO P**E!
<b> ach, keby mozem, tam aj byvam
<a> Hraju hada a připadám si jako Esmeralda...
<b> Cože?
<a> Taky pořád narážím do zdí!
<a> Ide sa rezerwowat dowca:)Snad vijde!a bude moreeeee
<b> Mas tam chybicku. Pise sa "wijde".
Komentář: status na Facebooku
<a> Hlavně si to zase neposer, znáš se
<b> no právě
<a> Když ti řekne, že jí máš půjčit bundu, co uděláš?
<a> :)
<b> cože, kundu? :-)
<a> bundu pičo nadržená :)
<b> teď zima není, vyseru se na ní :-)
<a> Ne, špatně
<b> takže půjčit
<a> Ne, taky špatně
<b> takže?
<a> První ji řekneš, že by ses na ni mohl vysrat a až pak ji tu bundu pujčíš :)
Komentář: Kamarád radil, jak na kamarádku :-)
<a> taky to máte zrychleny
<b> zrychleny?
<a> no, já mám už 65minut
<b> to máš zrychleny ještě z noci
<a> ale prdy
<b> ale počkej, jakej je stav v 65 minutě
Komentář: Diskuze k fotbalovému utkání Žižkov : Zlín... Byla 35. minuta...
<ona> SUNDÁVÁM SI MIKINU :-D :-D
<ona> sry... omyl
<on> pokračuj...
<ona> fajn :-D sundávám si triko
<ona> džíny
<ona> ponožky
<ona> sundávám si kalhotky
<ona> ty vole on s u toho snad dělá dobře
<ona> aha, sorry, překlep
-!- on has quit
Komentář: Stane se...
<a> hey, woe, potrebuju pretaktovat procak, nakz rady jak na to?
<b> no tak tz mas intel, tz se taktujou blbe, ale hlavne musis flashnout bios...
-!- b has quit
<a> coze mam udelat s tim biosem?
<c> mas si ho asi dat na flashku woe...
Komentář: We are noobs, and we are proud of it!
<a> *******, ty nemas ten paypal?
<b> koho? to na přepalování obrázku na ty CD?
<a> presne... to placeni pres internet :-)
Komentář: :)
<Yahoda> Hráči Ada byl udělen bobřík na 50000 minut na tomto fóru z důvodu protoze... no protoze... no proste protoze si provokoval na vip a na domovsky, tak ho dostanes i tady :D.
<Ada> super :D
<Ada> tak jsem zvědav co tu do unoru budu dělat :D
Komentář: Jedno posilvestrovské odpoledne