Nejlepší hlášky

<a> NESER!
<b> neee, poho neserem
<a> PAL DO P**E!
<b> ach, keby mozem, tam aj byvam

<a> Hraju hada a připadám si jako Esmeralda...
<b> Cože?
<a> Taky pořád narážím do zdí!

<a> Ide sa rezerwowat dowca:)Snad vijde!a bude moreeeee
<b> Mas tam chybicku. Pise sa "wijde".

Komentář: status na Facebooku

<a> kdyby demence nadnášela...tak lítam...

<a> Hlavně si to zase neposer, znáš se
<b> no právě
<a> Když ti řekne, že jí máš půjčit bundu, co uděláš?
<a> :)
<b> cože, kundu? :-)
<a> bundu pičo nadržená :)
<b> teď zima není, vyseru se na ní :-)
<a> Ne, špatně
<b> takže půjčit
<a> Ne, taky špatně
<b> takže?
<a> První ji řekneš, že by ses na ni mohl vysrat a až pak ji tu bundu pujčíš :)

Komentář: Kamarád radil, jak na kamarádku :-)

<a> taky to máte zrychleny
<b> zrychleny?
<a> no, já mám už 65minut
<b> to máš zrychleny ještě z noci
<a> ale prdy
<b> ale počkej, jakej je stav v 65 minutě

Komentář: Diskuze k fotbalovému utkání Žižkov : Zlín... Byla 35. minuta...

<ona> SUNDÁVÁM SI MIKINU :-D :-D
<ona> sry... omyl
<on> pokračuj...
<ona> fajn :-D sundávám si triko
<ona> džíny
<ona> ponožky
<ona> sundávám si kalhotky
<ona> ty vole on s u toho snad dělá dobře
<ona> aha, sorry, překlep
-!- on has quit

Komentář: Stane se...

<a> hey, woe, potrebuju pretaktovat procak, nakz rady jak na to?
<b> no tak tz mas intel, tz se taktujou blbe, ale hlavne musis flashnout bios...
-!- b has quit
<a> coze mam udelat s tim biosem?
<c> mas si ho asi dat na flashku woe...

Komentář: We are noobs, and we are proud of it!

<a> *******, ty nemas ten paypal?
<b> koho? to na přepalování obrázku na ty CD?
<a> presne... to placeni pres internet :-)

Komentář: :)

<Yahoda> Hráči Ada byl udělen bobřík na 50000 minut na tomto fóru z důvodu protoze... no protoze... no proste protoze si provokoval na vip a na domovsky, tak ho dostanes i tady :D.
<Ada> super :D
<Ada> tak jsem zvědav co tu do unoru budu dělat :D

Komentář: Jedno posilvestrovské odpoledne

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.