Nejlepší hlášky

<ona> di z análem do PRDELE!

<a> ta grafika se tváří jako sdílená
<b> ona na tebe dělá xichty ?

Komentář: ICQ

<a> musim ještě s dastynem ven
<b> Dasty je želvička?
<a> dasty je štěně zlatýho retrývra
<b> Tak ho di vyměnit za želvičku, psa má každej vocas.
<a> ty taky?
<b> Ne, já mam jen ségru, ale pořídim si zas potkana.
<a> segru...hm....ty si hroznej ocas..tu má taky skoro každej.

<Mama> help
<Mama> pred vchodem do skleniku se ubytovala srnka
<Mama> jak mam vodit psa vencit?
<Mama> obavam se ze skonci v obyvaku
<Mama> zacala spat pod okny
<Mama> a ted se stehuje bliz a bliz do baraku
<Mama> za chvili ty dvere do skleniku ani neotevru

Komentář: jeste ze jsem z ty samoty utekl :D

-!- a is away: "Lepší než-li dívčí zrada, teplá prdel kamaráda."
<b> debile... oddelej to... nebo uz nechci byt kamarad :-D

<a> jako ocekavam ze napisu model a komponenty nebudou slozite jak pica
<b> odpoustim ti to nevhodne pouziti slova "komponenta"

Komentář: diskuze nad frameworkem

<a> zcasu na cas mi z internetove komunikace unikaju takovehle veci. live konverzace je proste live konverzace..
<a> proto nikdy nepochopim ti lidi co hraji wowko a rikaj jim pratele a pritom se s nimi vzivote nevideli a poradne nekecali
<b> co na tom nechapes? vzdyt te nenechali zemrit v instanci. chlape to je neco!
<b> kdyz te nekdo dobre healne tak to je zakonite kamarad, ne?
<a> co to je instance?
<b> ok... nech plavat
<b> tak napriklad kdyby tebe v Unreal Tournamentu 3 repairuje kdyz si v tanku
<b> to je dobry kamarad ne ?
<a> ja nevim... ja jsem deathmatch-ista... ja hraju sam za sebe

<a> Som ti vravel ze tu pesnicku najdem skor ako sa mi to prekonvertuje z youtube.
<a> A to som mu dal naskok 30 minut :D

<a> Dal jsem čistění nepoužívaných ikon na ploše, takže mám na ploše jen třetinu ikon co jsem tam měl. Dmnce prostě. XD
<b> hey, to mas z ty futuramy...!
<a> Ale nejlepší je, že teď aspoň vidim celou Leelu, kterou původně překrývaly ikony. :)

Komentář: Futurama Maniak!

<DogDollars> mno :) jsem přetahoval uploadery z konkurence
<DogDollars> ale nechtělo se jim psát kopu příspěvků
<DogDollars> tak mi daly svolení at si najdu linkery
<Kristle> nechapu o cem mluvis
<DogDollars> linker dává linky :D
<DogDollars> a uploader nahrává na net ty filmy
<Kristle> to sou ako lidi?
<DogDollars> ne roboti :D

Komentář: Co dodat :D Holka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.