Nejlepší hlášky
<a> ta grafika se tváří jako sdílená
<b> ona na tebe dělá xichty ?
Komentář: ICQ
<a> musim ještě s dastynem ven
<b> Dasty je želvička?
<a> dasty je štěně zlatýho retrývra
<b> Tak ho di vyměnit za želvičku, psa má každej vocas.
<a> ty taky?
<b> Ne, já mam jen ségru, ale pořídim si zas potkana.
<a> segru...hm....ty si hroznej ocas..tu má taky skoro každej.
<Mama> help
<Mama> pred vchodem do skleniku se ubytovala srnka
<Mama> jak mam vodit psa vencit?
<Mama> obavam se ze skonci v obyvaku
<Mama> zacala spat pod okny
<Mama> a ted se stehuje bliz a bliz do baraku
<Mama> za chvili ty dvere do skleniku ani neotevru
Komentář: jeste ze jsem z ty samoty utekl :D
-!- a is away: "Lepší než-li dívčí zrada, teplá prdel kamaráda."
<b> debile... oddelej to... nebo uz nechci byt kamarad :-D
<a> jako ocekavam ze napisu model a komponenty nebudou slozite jak pica
<b> odpoustim ti to nevhodne pouziti slova "komponenta"
Komentář: diskuze nad frameworkem
<a> zcasu na cas mi z internetove komunikace unikaju takovehle veci. live konverzace je proste live konverzace..
<a> proto nikdy nepochopim ti lidi co hraji wowko a rikaj jim pratele a pritom se s nimi vzivote nevideli a poradne nekecali
<b> co na tom nechapes? vzdyt te nenechali zemrit v instanci. chlape to je neco!
<b> kdyz te nekdo dobre healne tak to je zakonite kamarad, ne?
<a> co to je instance?
<b> ok... nech plavat
<b> tak napriklad kdyby tebe v Unreal Tournamentu 3 repairuje kdyz si v tanku
<b> to je dobry kamarad ne ?
<a> ja nevim... ja jsem deathmatch-ista... ja hraju sam za sebe
<a> Som ti vravel ze tu pesnicku najdem skor ako sa mi to prekonvertuje z youtube.
<a> A to som mu dal naskok 30 minut :D
<a> Dal jsem čistění nepoužívaných ikon na ploše, takže mám na ploše jen třetinu ikon co jsem tam měl. Dmnce prostě. XD
<b> hey, to mas z ty futuramy...!
<a> Ale nejlepší je, že teď aspoň vidim celou Leelu, kterou původně překrývaly ikony. :)
Komentář: Futurama Maniak!
<DogDollars> mno :) jsem přetahoval uploadery z konkurence
<DogDollars> ale nechtělo se jim psát kopu příspěvků
<DogDollars> tak mi daly svolení at si najdu linkery
<Kristle> nechapu o cem mluvis
<DogDollars> linker dává linky :D
<DogDollars> a uploader nahrává na net ty filmy
<Kristle> to sou ako lidi?
<DogDollars> ne roboti :D
Komentář: Co dodat :D Holka