Nejlepší hlášky

<a> Škoda, že nejsou všichni lidi na světě inteligentní jako já...
<b> kdyby byli všichni na světě inteligentní jako ty, lovili bysme mamuti, a při rozdělávání ohně bysme čekali na to, až uhodí blesk...:D
<a> Hajzle.

Komentář: Chat, 2:30 ráno.

<a> Tak dnešní příhoda je drsná ..
<b> úúú počkej, jdu si pro popcorn...můžeš :D
<a> Druhým dnem už něco smrdělo ze sklepa po celém baráku, dneska jsem se tam díval a prohledával ...
<a> Nic jsem "NAŠTĚSTÍ" nenašel, a před dvěma hoďkama tady klepala kriminalka a že tam máme mrtvolu v sušárně :O
<a> Jediné štěstí že jsem se tam nedíval ale jen do kolárny hned vedle ..
<b> můj popcorn byl v misce...teď je rozprsknutý všude po zemi :D doufám, že si děláš prdel
<a> Nedělám... Ale vypadá to na self pwnage
<b> vole, ty jsi cynik :D nemám se rád za to, že se teď směju :D
<b> mno jak řekl jeden moudrý muž
<b> "já už mám peklo jasné, teď se jen snažím získat nejlepší místa"

<b> cau mas chvilku cas?
<a> pockaj chvilku, idem ovladnut svet
<b> ??? coze? :D
<a> idem hacknut Google
<b> :D
<a> tak nic... co si to chcel? :D

Komentář: ..zacinajuci hacker... :D

<chuck> hej
<chuck> ty seš takovej hacker
<loki> cauuuuuuuu chucku
<chuck> proc mi nejde to jezdici kolecko u mysi?
<loki> protoze si chuck
<chuck> jde to nejak nastavit?
<loki> pouzij olej nejlepe vijetej
<chuck> delas si ze me pr**l?
<loki> ne jasem to taky delal protoze sem tomel trosku zadreny
<loki> ale pouzij nejakou olejnicku jinak seti umasti
<chuck> ale me to nejezdi nahoru a dolu ale klikani mi stim funguje
<loki> no prave musis promazat
<chuck> a jak asi? funguje i slunecnicovy olej?
<loki> jo asi jo skusto
<chuck> a jak to mam promazat?
<chuck> myslime oba to stejny kolecko mezi pravym a levym tlacitkem mysi?
<loki> jo
<chuck> a jak to mam promazat?
<loki> kapni dve kapky a otacej koleckem
<loki> tak co
<chuck> 2 kapky jak to mam udelat kdyz mam plnou lahev
<loki> nalej na lzicku
<loki> tak jak maze
<chuck> a otacet nahoru a dolu?
<loki> jednim smerem furt do kola
<chuck> i kdyz mam laserovou?hej?
<loki> jo
<chuck> jak dlouho?
<loki> toc aspon patnact sekund
<chuck> a nic
<loki> tak pridej olej
<chuck> a neni to nekde v nastaveni?
<loki> ale ja sem to taky takhle delal tam sou takovi naolejovany cidla a kdys uschnou tak to nefacha
<loki> tak co
<chuck> nic
<loki> a kolik si tam toho nalil
<chuck> tak 5 kapek
<loki> skus jeste
<loki> ja sem tam daval tak lzicku
<chuck> ok
<chuck> ted dam plno
<loki> jj
<loki> to je ono
<loki> tak co
<chuck> nic
<loki> a dal si tu lzuicku oleje?
<chuck> jj a ni c
<loki> a jak je stara
<chuck> moc ani ne
<loki> no a To je kolik??
<chuck> asi tak od zari ji mam
<loki> tak skus jeste mlzicku
<loki> a skus to i trosku caknout pod tlacitka
<loki> ale ja to delal olejem do auta
<chuck> tam se mi uz i neco vylilo
<loki> tak si skus dojit pro motorovej olej
<chuck> blazne vsude tu mam olej vole
<chuck> a motorovej nemame
<loki> a mas tu mys mastnou?
<chuck> jj
<loki> a kolik si tam toho teda dal
<chuck> dohromady asi 2 lzicky takze tak 1.5 protoze neco se mi vylilo pod tlacitka
<loki> tak jeste malin ko pridat a uvidime
<loki> ??
<chuck> nic do p**i k***a
<loki> tak to asi bude ta chyba v nastaveni
<loki> no tak co
<chuck> a ja vim snad kde to mam nastavit ta mys mi tedka vubec nejezdi furt je nekde olej
<loki> tak ji skus osmazit kdyz jetam ten olej
<chuck> osmazit?
<loki> jo
<chuck> a pak mam po mysi ne?
<loki> tim se ten olej vysmazi
<loki> ne nesmis zase moc
<loki> tak co ale mislim ze smazit je blbej napad
<loki> to se asi ta mys roztece?
<chuck> nesmazim
<chuck> miju si to tu
<chuck> ta mys tedka ani nejezdi kurva
<loki> tak ji skus osolit sul vsakne ten olej nebo jeste mouka ta je lepsi
<chuck> ja zapomnel ze si kuchar
<loki> se viznam
<chuck> hmmm ale mam to tu mejt od oleje nebo od mouky s olejem?
<chuck> mouka dosla tu sul mam nasypat kam?
<loki> tam kde je olej
<loki> uz solis
<chuck> uz to mam posoleny a cekam
<loki> tak pockej tak 30 sekund a pak rekni
<loki> ??
<chuck> hmm nejezdi mi mys
<loki> tak si tam toho asi dal moc
<loki> ja daval vijetej olej
<chuck> hmm
<loki> tak si asi kup novou mys
<chuck> skousim starou
<chuck> a funguje i kolecko
<loki> a jak je na tom ta omastena
<chuck> na tu seru
<loki> do bra prace
<loki> a je to

Komentář: Kámoš napsal, že mu nefunguje kolečko u myši. Tak sme ze srandy jenom napsali ať tam dá olej... On na to skočil..

<a> čau, tak co rozlučka?
<b> nepamatuju si to, jako by to bylo včera

<ona> ..tak hlavně tam kolem té dvanácté buď, vlak má trochu zpoždění, tak nevím kdy přesně dojedeme :)
<on> jo, no já tam asi nedorazím, ještě tu musím něco dodělat, ale poslal sem tam babku,tak si jí tam vodchytni, vona ti předá klíče..
<ona> No počkej, vždyť my jsme se osobně nikdy nepotkali, já nevím jak babička vypadá!!! :-o
<on> tyvole je jí vosumdesát...vypadá jako vokoralej chleba, tu nepřehlídneš..

<> Čus
<> otoč se a podej mi pivo.
<táta> trhni si
<> no ták...
<táta> tak na

Komentář: ať žije internet :D

<a> kdyz pujdu na rentgen plic, najdou ze kourim? XD

Komentář: Life sucks..

<a> včera jsem konečně zastihla <c> na netu :)
<b> tak to už je co říct, jak se má?
<a> má nový notebook ;)
<b> co? jaký? :O
<a> no, taky jsem se ptala, odpověděla mi:"černý" :D
<b> jéééé, já mám taky černý, ale s bílou klávesnicí. :)

Komentář: IT člověk zůstal nepochopen

<a> servus
<b> to by docela bolelo
<a> co to?
<b> no 'ser vuz'

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.