Nejlepší hlášky

<Syslik> Mám nové moonspelly
<Syslik> a zajímavé na tom albu je že do prodeje bylo officiálně uvedeno 19. 5. 2008 což je datum mého zrození
<Ondra> hh. zrození
<Ondra> hh
<Syslik> jojo trénuju mozek... a snažím se mluvit a psat trochu jinak...
<Ondra> to je fajn
<Syslik> furt lepší než napsat že mě vyflusly na svět... i když to je stylovějšíé
<Syslik> vyflusly mě rodidla
<Ondra> devět měsíců po dopadu mrdky do matčiny dělohy
<Syslik> hhh
<Syslik> po ukrutném nelítostném souboji spermií bičík na bičík se jedna přecejen dostala tam kam měla... ale byla tak pochroumaná že se z toho vyklubalo dítě s předpoklady invalidního důchodce
<Ondra> hhhh

Komentář: Po ránu trocha humoru

<Charla> ROFL , lamer:
<Charla> <BratrCukr> Právě sem si na disku uvolnil 2 GB místa.
<Charla> <Mýval> No a co?
<Charla> <BratrCukr> Z toho 254 MB byl výpis systémovývh chyb
<Charla> Komentář: widle...
<BlackChar> No a co?
<BlackChar> mě výpisy chyb zabírají 2 giga běžně. Co bych dal za 254 MB :/

Komentář: Visty...

<a> Ahoj moje icq xxx-xxx-xxx poradte mi prosim co delat.
<b> No musis to stahnout
<a> Mam to stazeno, co dal?
<b> Musis to rozbalit eh...
<a> Co mam rozbalit? Nic mi neprislo.
<b> Jsi v pasti
<a> Prominte ja nevedel ze je to nelegalni, jdu si hru hned koupit.
<b> Jojo radsi bez. A priste si dej pozor na archivy. :-P
<a> Dam nebojte. Tak ja jdu do toho obchodu, papa.

Komentář: Warez uz i v nizsich sferach ci jen Inteligence mimo chapani?

<a> za co mam jit zitra na maskar?
<b> za to co si normalne, akorat reknes ze si bezdak
<a> haha, to sem se mohl zeptat i tad tho kidu kecupu, co tu mam na taliri

Komentář: :-)

<a> Jo už kopretinka jo? No teda *ROFL*
<b> čumíš, viď?
<a> Já ani ne, se dalo čekat :-D To říkam furt jakmile to smrdí po ku*dě a vypadá to že by ti to dalo tak to je hned sluníčko, prdelka, kopretinka apod :-D

<a> sakra a btw na sever je od vas co? :D
<b> sever
<a> Looooool tak to bych necekal :D

Komentář: nj ty světové strany...

<ona> Ty vole :D Matka na mě: "Nech toho, jsi byla zmazaná jak carskej důstojník..." :D

Komentář: Hodná to maminka

<Gadzin> Ty woe, se na to... nic nejde furt mi to pada...
<Maestro> Windows?
<Sharpe> Se máš závidim :oD
<Gadzin> To vyhodim okna!
<Sharpe> JJ vyhoď okna :oD
<Maestro> Okna za to nemužou, když se ti jebe comp :D
<Gadzin> Z okna volové :D

Komentář: Windows jako windows hlavně, že to zahodí :oD

<a> nerooooob
<a> ja som nadržaná
<a> a aj viem prečo
<b> prečo?
<b> pozeráš to porno?
<a> aké porno :-D
<a> ovulujem :-D

Komentář: Rozhovor s priateľkou na ICQ xD

<a> snad nejdeš ještě jednou do něčeho?
<b> si kur kde mam brat prachy
<a> makej
<b> chces si taky neco vydelat?
<a> kradenim?
<a> ne
<a> NE!
<b> to neni kradeni jen premisteni

Komentář: I tak se to dá nazvat... xD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.