Nejlepší hlášky
<A> Neznášam keď po krásnom dlhom sexe zistím, že nemám pri sebe kapesník
Komentář: 4ever alone
<ona> vis co je nejhorsi?
<ona> ze jsem zjistila ze se mi nezobrazuje pismenko P a A :-D
<ona> to je smutne kdyby si neco takoveho psal nevidim to
<on> ič
Komentář: když je ič ,tak je ič .
<ona> to mě jedno bude stačit dvě rodit nechci :-) moje ubohá kunda už pojednom jí budu mít jak vrata do garáře
<on> nemyslim si
<on> tezko bude plandat :P
<ona> to snad ne kdyžtak si jí přichytim kolíčkama na prádlo
Komentář: Pak nemá populace ubývat
<a> Ty jo, temná obloha shlíží na smradlavé město, kde vládnou fórkaři, jejichž smysl pro humor je asi tak velký jako japonský průměr v rozkroku, vyhýbám se abstinenčním příznakům z nedostatku nikotinu, tak jako chleba somálský vesnici, protože jenom tak ulovím nějaké antilopy, ap. stáčím do prava.
Komentář: Chtěl jenom říct, že si jde zapálit
<a> jo - a nahodou nemas to album, jak deti zpivali, treba we will rock you, forever young a tak... nebo jo?
<b> jo to nemam... ale vim co myslis...
<b> ;-)
<a> no to je jedno, ale vim ze tam byla jedna pisnicka strasne procitene zazpivana a ja uz neim co to bylo, nevis nahodou?
<b> to ne... ja znal akorat we will rock u
<a> skoda... kdyz to je v haji, ja na bearshare napisu kids a najde mi to asi 1000 souboru, ale vsechno je typu 12 years old and 15 years old kids fuck in the bathroom - to asi nebude ono
<b> :-D :-D :-D
<a> ale treba je to prociteny stejne, co ja vim
<b> :-D :-D :-D
<a> no tak jestli je tyhle holce 12 tak ja jsem v tom pripade jeste pod zakonem
<b> ja vim to bejva... to je vsude... teen angels a je jim 40
<a> pockej ty voe - ja si delal prdel ze jsem to stahnul, ale ty to fakt stahujes? tak to byla dobra podpasovka
Komentář: nakonec se ukazalo, ze si dela pr*el, ale celkem me vylekal
<Alen King> Mam hada!
<Alen King> obrovskeho plysoveho modreho hada XD
<had> Haa XDDDD ale ja u tebe nejsem xD
Komentář: Ty vanoce...
<Šmíd29> pošli mě Microsoft Word
<budulanek> no ty seš taky blbeček, že?
<Šmíd29> proč
<budulanek> protože word je v officu
<Šmíd29> no tak to nevím kde mám hledat páč sem ho nenašel
<budulanek> co si nenašel?
<Šmíd29> ten word v tym officu
<budulanek> pane bože
<budulanek> a máš ho naistalovanej?
<Šmíd29> no právě že ne
<Šmíd29> když tu není
<budulanek> to je kokot
<budulanek> tak jak si ho tam mohl hledat?
<Šmíd29> no tak sem se po ním díval
<budulanek> tak napiš do příkazovýho řádku shutdown /s
<budulanek> seš tam?
-!- Šmíd 29 has quit []
Komentář: chi chi
<VinQ> čau
<Nakashi/ThNo> čau
<VinQ> jsem dneska zbiral ořechy mistrovy domu pro jeho manželku
<Nakashi/ThNo> :-)
<Nakashi/ThNo> lol
<VinQ> jsem tam hazel velkým klackem na větve s ořechy :-)
<VinQ> a nazbiraly jsme mu plnou tažku
<Nakashi/ThNo> To sou celoživotní zážitky :-D lol
<VinQ> :-)
<VinQ> ja hazel klackem a bratranec Dundy zbiral :-)
<Nakashi/ThNo>
<VinQ> jj :-)
<VinQ> a pak jsem mistrovy přivazal nechtene dratem palec :-)
<Nakashi/ThNo> ?
<VinQ> jenom chtel přivazat kabely ksobě a on je držel a ja vazal :-)
Komentář: Takový normální den