Nejlepší hlášky

<lilek> zdravim ve jste ta krásná slečna ze včerejška ?
<Brumla> já nevím važím 550kilo a mám 4 brady.. ale zase trojky prsa... ;)
<lilek> sakra no nevadí. Kdyby něco jsem v nadaci proti obezitě, snažím se pomáhat nadprůměrně obézním lidem. se ozvi
<Brumla> tak mi teda porad ... :)
<lilek> zastřel se.

<a> Seš jak Tamagochi!
<a> Blbej šmejd a úplně k ničemu!

<a> zdar, tak jak ste s <c> včera dopadli?
<b> ani mi nemluv
<a> víš jak jsme šli "na jedno" a <c> říkal že se neožere?
<b> jo, co vyved tentokrát?
<a> no, skončili jsme kolem půlnoci a já šel s <c> k němu domů
<a> a víš jak má kousek od baráku ten stánek se zmrzlinou?
<b> no?
<a> tak po tom, co si <c> klekl na 4 a začal strkat hlavu do toho větráku od chlazení se slovy: "Já chci zmrzlinu, tady je vchod pro psy." musím konstatovat, že mu to opět nevyšlo :D

Komentář: Když se jde "Na jedno"

<On> Máš ráda překvapení?
<Ona> Jasně! :)
<On> ...Seš si jistá? :D

<a> Stalo sa vám to niekedy? Že ste išly po ulyci po chodníku a zrazu okolo vás prešlo auto? Ako ste sa zachovaly?
<b> zachoval som sa gramaticky spravne

<a> Zdar...
<b> Zdar, co potřebuješ?
<a> Hele, asi se mi zničil komp...
<b> Cože?
<a> No fakt... Zkoušel jsem opravdu všechno
<b> Hele, a jen tak, nebydlíš ty na tom jihu?
<a> Jo, proč?
<b> Tam dneska opravujou elektriku ;)
<a> A to vadí?

Komentář: Taky vám jde počitač bez elektriky? :D

<A> nemůžu su nemocná přece
<B> nemocnou tě děla možná to že jsi odmalovaná..

Komentář: hadka o uklid dvou sester

<a> Hele, máš tu prezentaci do Fyziky?
<b> Jo mám, dělala mi to Pikalka
<a> A mě by to udělala taky? :P
...
<a> Doprdele to vyznělo divně...

Komentář: Miluju český jazyk a ty jeho mnohovýznamové výrazy/věty =)

<a> teď mi maminka řekla, že jsem jak blesk do police, protože hrom je jen ubohej dozvuk...

<a> WTF???
<b> co??
<a> Welcome to facebook...;-)
<c> ROOOOOOOFL!!! =D

Komentář: Ten na to přišel...:)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.