Nejlepší hlášky
<Pitris> http://www.novinky.cz/auto/164571-tata-motors-zacala-prodavat-nejlevnejsi-auto-sveta.html, tohle jsi cetl?
<Harys> necet, ale to je to z ciny. a myslimi ze za tu cenu se ti vyplati koupit lepsi kolo...
<Pitris> jj, ale me prave zajima za jak dlouho se to rosype
<Harys> to je na jedno pouziti :D
<Pitris> jo, to je mozne
Komentář: to auto stoji 40000 Kc...
<a> zdravím, kolik nohou má ta naše patice pro mikráč na tom kolovým robotu?
<b> nevím, ale napadá mě 27...
Komentář: Tak takový mikroprocesor jsem ještě neviděl :-D
<ona> ahoj
<on> cus
<ona> co delas?
<on> stahuju filmy a koukam na serial 8)
<ona> jaky a na jakej?
<on> zahulime uvidime 2, iron man, hvezdna pechota 3
<ona> zahulime taky stahuju :) a kolik mas %???
<on> 55 procent
<ona> to to mas naky rychly ne???
<on> 85.6 KB/S cool co ;)
<ona> skveli ja mam tak polovicku :(
<on> LOOOOOL
<on> me to jede s premkem pres torrenty 558 KB/S
<ona> =O
<on> :P
<ona> tak ja nemam stavenej PC na stahovani, no!!!
<on> *rofl* *lol*
<ona> ...
Komentář: tak u tohohle sem si málem uchcal smíchy xD
<Fist!ng> Nesnášim náladový holky... jednou skvělá, podruhé na zbití
<Fist!ng> *zabití
<a> na FB má dost velkou podporu
<b> tak ja se nedivim.. a mas pravdu, ze by hned vsichni vedeli, kde je CR, haha
<a> v podstatě stejně nemá žádnou moc.. to není Amerika.. a když můžou mít tam černýho, proč ne my modrýho??
<b> jako ze jeden krade pera a ten druhej inkoust, jo?
Komentář: Debata o volbe prezidenta...
<a> Má noční můra se dnes naplnila. Zapomněl jsem si zapnout poklopec.
<a> Zrovna, když jsem šel naostro.
<Regis> takhle nahle umru a po smrti si reknu
<Regis> mel jsem asus commando za 6k a logitech g15! jsem spokojenej
<Vantomas> mel jsem asus comando za 6k, logitech g15 za 6k, ale sex zadnej, i tak jsem spokojenej
<Regis> to by sis mozna rekl ty =)
<Regis> leda potom
<Regis> mel jsem klavesnici chicony a dsku gigabyte, a umrel sem na lepru od te šlapky s kterou jsem mel za 12k sex :D
<Regis> porad lepsi ta prvni moznost :D
<a> tak si mal zavolat mne, ked uz tak
<a> alebo ondrovi
<b> ty mas aj slovenske cislo?
<a> lol, zeby?
<b> lol zeby?
<b> ked som ho od teba svojho casu pytal tak si ho nechcel dat s patricnym vyrazom akoby som chcel od teba posledne trenky :P
<a> coze? to kedy bolo?
<b> ked si mal ten mobil novy
<b> tu bielu nokiu
<b> ci co to bolo
<a> nj, ale teda nepamatam si, zeby som ti odmietol dat cislo...
<b> nie... ja som to vzdal sam... po otazke naco by ti bolo :P
<b> aby som ta mohol 40 krat za hodinu prezvonit :D :D :D
<a> heh to je minulost :D
<a> to som bol este decko
<b> dufam
<b> :D
<a> teraz by som ta 100x...
<a> vtedy som este nemal skill...
<a> :P
<b> ano kazdy sa vyvija... svojim smerom :D
Komentář: Kamarat ICQ...
<Fru> aj stranku talkra ste robili v pspade, alebo v nejakom grafickom editore?
<Rob> vo worde predsa
<Reset> :DDD ja nemozem :DD
<Bulak> keby sa rob neozval nebol by to on co? :)
Komentář: Vsetci robime v grafickych editoroch :D hlavne php