Nejlepší hlášky
<a> hej a kčemu ho chceš ten pc
<b> na server
<a> na jakej ty lamo?
<b> jakej by to byl hw? na intelu? co bys za to chtel? :D
<a> 1000
<b> hw?
<a> win 98
<b> ne sw. ale hw :-D
<a> wh kurva co to zase je?
<b> hardware
<b> co v tom pc je? :-D
<a> vsechno cus koncim
<b> ale jako jak je silnej
<a> tak tech 12 cm tlustej a tak 50 cm vysokej ;)
<Worvi> hey me nejdou zalozky ve ff
<Darker> Final Fantasy?
<Worvi> jj
<Darker> 7, 8, nebo 9?
<Worvi> 8
<Worvi> vzdycky projdu uroven a neda se mi zalozka na safespot
<Darker> a mas verzi pro PC nebo pro PS1 a hrajes pres emulator?
<Worvi> pro pc
<Darker> tak to nevim, verzi pro PC sem nikdy nehral
<Worvi> ale ja myslim <a href="#zalozka"> ve firefoxu
<Darker> looooooool tak co to meles
<Worvi> ty jsi zacal prvni
<Worvi> a navic, copak jsou ve final fantasy nejaky zalozky?
<Darker> ne ale safe spoty ano
<Worvi> ty jsou vsude
<Darker> no ale tam taky
Komentář: Neni FF jako FF ;)
<Snehulaik> mas skusenosti z rozoberanim?
<Smajdalf> jj
<Smajdalf> celkom bohate, ja furt nieco rozoberam
<Snehulaik> ja hladam nieco na omnibook xe 4500
<Snehulaik> ale aj poskladas?
<Snehulaik> :)
<Smajdalf> no
<Snehulaik> nejaky navod nejake foto ako postupovat alebo nejaku radu ohladom
<Smajdalf> no, jednu radu by som mal...
<Snehulaik> ?
<Smajdalf> redy?
<Snehulaik> jj
<Smajdalf> tak dobre citaj, lebo ked sa seknes, uz to nemusis rozchodit
<Smajdalf> to te book chytis do pravej ruky
<Snehulaik> ?
<Smajdalf> poriadne napriahnes... a slahnes z celej sily o podlahu... :D
<Snehulaik> velmi si mi nepomohol
<Smajdalf> mam chut na vtipky, sorry :)
Komentář: njn, mam svoje dni obcas... :)
<extortionnotes> ty seš taká tvrdohlavá palica
<extortionnotes> ež si beran? :D
<Pétˇa> jo
<Pétˇa> dneska jsem vlítl na učitelku :D
<extortionnotes> až taaak? :D
<Pétˇa> mě nasrala :D
<extortionnotes> kde??? :D na WC? :D
<Pétˇa> ne při hodině
<Pétˇa> jsem jí začal utírat :D
<extortionnotes> prdel? :D
<extortionnotes> :D :D :D
<Pétˇa> :D :D :D :D :D :D :D
<Pétˇa> ty seš kkt
<Pétˇa> :D
<extortionnotes> Nejsi sám kdo mi to řííká :D
<Pétˇa> xD
Komentář: ta česká dvojsmyslnost
<Lam3r_co> nepocujem tamburinu!
<PachezZ> písek
<Lam3r_co> dajme si futbal
<PachezZ> písek
<Lam3r_co> ekola
<PachezZ> písek
<Lam3r_co> ekola
<PachezZ> písek
<Lam3r_co> ekola
<PachezZ> PÍSEK
<Lam3r_co> EKOLA
<PachezZ> PíSeK
<Lam3r_co> EkOlA
<PachezZ> pÍsEk
<Lam3r_co> eKoLa
<PachezZ> PÍseK
<Lam3r_co> EKolA
<PachezZ> pÍSek
<Lam3r_co> eKOla
<PachezZ> píSEk
<Lam3r_co> ekOLa
<PachezZ> PísEK
<Lam3r_co> EkoLA
<Nordir> jinak normalni?
<PachezZ> písek
<Lam3r_co> ekola
<PachezZ> písek
<Lam3r_co> ekola
Komentář: Písek
<ona> No já nevim... Nejdřív musim najít totiž víčko od spolužačky flashky... :( Jsem zatim našla pod stolem jen víčko od tělovýho mlíka a od penálu... :D
<on> penál s víčkem, cože? :-D
<ona> To bys musel vidět. :D
<on> už mě zase lákáš k sobě? :-D
<ona> Jaký zase?! :D
<on> jako vždy :-D
<ona> Jasně, co si to myslíš, ty náfuko :)
<on> to se snad radši ani neptej :-P
<ona> No mě to zajímá. :P
<ona> Jako penál nosim i do školy, kdybys nechtěl ke mně domu... :D :D
<on> fuuuj, vo škole? na těch špinavejch hajzlících? brekeke :-D
<ona> Tsssssss, já ti chtěla ukázat jenom ten penál. :)
<on> se mi zdá, že oba mluvíme o jinym penálu :-D
<ona> :D Hovado jedno. :)
Komentář: ...ale vzala to v pohodě :)
<a> já zatím valím na oběd k babičce
<b> dobrou chut :-)
<a> (plněné papriky s rajskou omáčkou :))
<b> plněné papriky budeš jak paprika :-)
<a> to ne, to bych musel mít plněné papírky
Komentář: Třeba ho babička překvapí
<cita> čau
-!- a is away: I am currently away from the computer.
<cita> jak to
<cita> who is that
<cita> :-P
-!- cita has quit
Komentář: sestřenka blondýna :-P