Nejlepší hlášky
<ona> Ekosystém-je ekologický systém organismů a prostředí na určité ploše na které došlo k takovému vzájemnému vztahu , že tolik energie vede k vytvoření tropické struktury , biotické rozmanitosti a behu látek uvnitř soustavy
<ona> co to je?
<on> jednoduše-organismy spolu jebali a jebali až začlo být horko a začal rozvoj-stromy a takvznikl ekosystém kde všechno souvisí se vším
<ona> tak jo já si to přeložím taky abych to mohla říct u tabule díky
<on> :D:D
Komentář: Líp vysvětlit to už nejde...
<a> jsou to nemyslici dementi
<b> to zni jak indove :D
<a> tricetkrat jim reknes co maj udelat a jak a oni to udelaj pozde a blbe
<a> :D
<b> indove :D
Komentář: v HP jsou ajtaci indove...
<SONNyq> Authorization Request
<finer> mas novy icq? :)
<SONNyq> jj, zacine pekne od zacatku:-)
<finer> proc? :))
<SONNyq> sis nevsiml jo?:-) Ted uz nejsem Sonny_ ale SONNyq:-)
<SONNyq> teda co se tyce icq
<finer> to se da vole zmenit i u staryho icq :D
<SONNyq> hovno:-)
<SONNyq> :-D
<finer> da :D
<SONNyq> radsi to ani nevyslovuj
<SONNyq> :-D
<finer> omg
<finer> omg
<SONNyq> lol
<SONNyq> no neva
<SONNyq> aspon trochu procistim seznam
Komentář: Kolik lidi udelalo to stejny? :-)
<a> The hurricane has hit the coast. Co je toto za typ věty?
<b> Perfektní dárek.
-!- <b> has quit
<a> ale počkej, počkej... To je vše?
Komentář: X( Present perfect
<a> jo
<b> ne
<a> jo!
<b> no ne!!!
<a> ježiš neser
<b> ...
<b> teď si mě trochu dostala, sedim s ntb na záchodě
<David> Možná je to blbej dotaz, proč mi nejde odmocnit komplexní číslo .. ?
<Petr> protože máš imaginární jednotku pod odmocninou
<David> Musil Nějak nerozumím, a řešení problému .. ?
<Petr> musíš si vypočítat moduly čitatele a jmenovatele a jeiich úhly a pak podíl těch modulů umocnit na (rozdíl jejich úhlů lomeno 2). tak u vlnové impedance, u té gamy pak součin modulů a součet úhlů lomeno 2.
<Petr> jo a ještě ty moduly odmocnit :D prostě ten vzoreček předělat aby to vyšlo v exponenciálním tvaru
<David> Mám zvláštní dojem, že nerozumím řeči tvého kmene :D
Komentář: VUT FEKT
<A:> mně se na <C> líbí, že není zatížený předsudky... pokud je to savec... jde do toho...
<B> on je dost na exotiku.. např. v Ostravě v ZOO. měl v oddělení tapírů se mu vzušeně chvělo chřípí a půl hodiny jsme ho nemohli odtrhnout od zábradlí...
<B:> ..nakonec ho zřízenec vzal přez předlohktí smetákem.
<A:> na jeho omluvu však musím přiznat že LELA (tapířice) byla v říji...
Komentář: ..máme rádi zvířata..
<on> Jsi na nás furt naštvaná?
<ona> Tohle vám jen tak nezapomenu...
<on> Dělali jsme to pro tvoji postavu... :)
<ona> Však vy taky zhubnete až vám pošlu účet.
* O 3 dny později
<on> No to si děláš srandu ne? Vždyť jsme toho tolik nemohli udělat!
<ona> No zdá se že jo
<on> Bez těch prachů se sotva nažerem
<ona> No jo!Já to dělám pro vaše dobro-vlastně by jste mi měli děkovat!
<on> A to jako za co?
<ona> Dělám to pro vaši postavu ! :)
Komentář: Poučení pro příště-Ledička se nevyhazuje z okna-zvlášť pokud se nachází v 6.patře!
<a> Jak přetaktuju procesor?
<b> Páčidlem
<a> Myslím to vážně
<b> Já taky... Vezmeš páčidlo, uděláš tak-tak-tak a máš to přetaktovaný
<a> jako od mamky za visvedčení jsem nic nedostal
<b> no já bych ti taky nic nedala když si měl domu přinýst vysvědčení