Nejlepší hlášky
<a> hoj hoj, los pivos
<b> hoj, los hovnos, mosim se učit, mám 2 písemky
<a> ej picos
-!- <a> has quit
Komentář: žádné zbytečné řeči nejsou potřeba :-D
<A> A už před sebou prdíte?
<B> No jasně, jinak bychom spolu skoro nebyli...
Komentář: jak daleko jste ve vztahu
<a> vis jak sem si koupil ty parky?
<b> no
<a> tak si je jim jim a u tretiho zjistim ze je zeru i s tim igelitel
<b> :-D LOL
<a> byli dobry :D
Komentář: nesvlikaj se jenom holky :D
<a> Tak já ti ten soubor pošlu přes leteckou poštu...
<b> Ale v zimě holubi nelítaj...
Komentář: Inu, letecká pošta!
<Meggina> týjo, já jsem teda :D chtěla jsem ti, Veru napsat, že se mi líbí Adam.. no a omylem jsem to posala Jirkovi :DD
<Adam> jo? :D jakej?
<Meggina> Veroniko! Sand víš Netušil :D
<Meggina> á, jinej netušil!!! :DD
Komentář: Blbý okýnko :/
<a> Tak máma po dlouhý době dostala zase novej odšťavňovač. Tak trochu sem se v něm pošťoural a napadlo mě, že by se dal využít i na strouhání.
<b> na strouhání??
<a> no na strouhanku víš co. Tak sem to šel říct mámě a zeptat se jí jestli to nemůžu zkusit. Vysvětlil sem jí jak by to mohlo fungovat a ona přinese ten odšťavňovač, rozebere ho a ukáže mi filtr se slovy.: "Bez toho by se to neodšťavnilo, takže je to blbost."
<a> tak sem na ní asi minutu čuměl a pak říkám.: "Ale mami, já ten rohlík nebudu odšťavňovat."
Komentář: Jo možná to půjde až budou rohlíky růst na stromech
<a> jako ja uz si od nedele nemyla vlasy
<b> no vidiš... ja od uterka nevlezla do vany
<a> a od stredy necesala
<b> :D
<b> ja se naposled umyla v pondeli do školy a učesala v utery když sem šla k doktorce :D
<a> na co?
<b> :D
<b> vono ja sem předtim vypadala jako extremni neandrtalec :D
<b> znaš me :P
<a> jeste ze me tak nikdo nevidi
<b> ja sem si dneska v koupelne před mytim rozpustila vlasy a oni držely v tom tež tvaru :D
<a> to je vrchol :D
Komentář: sobota, 16. října
<a> Před půl hoďkou na Náměstí Míru. Dva přibližně 14ti letí kluci přebíhají přes koleje rozjíždějící se tramvaje. Jeden v červených džínách a brejličkách skočí před tramvaj. Zaujme postoj Harryho Pottera, s hůlkou v ruce namíří na řidiče tramvaje a vážným hlasem zakřičí "EXPECTRO PATRONUM!!"
<b> pomůže to jedině, jestli by tu tramvaj řídil mozkomor
Komentář: aneb diskuze na facebooku
<a> hele nemáš tam nějakou vyprcávací marmeládu?
<b> Jako lubrikant? Stačí hořčice?
<a> ne, teď došla Ivka že si pořídila vyprcávací marmeládu
<a> tak řešíme, co to tak může být
<b> nevim, ale jdu se k vam podivat a beru kameru
Komentář: ...a beru schody po dvou