Nejlepší hlášky

<Quimby> hrajes wow?
<SodaE> jj
<SodaE> ale nemam povolene porty
<SodaE> takže si nezahraju tet
<SodaE> jinak
<SodaE> hraju
<Quimby> ty si GM?
<SodaE> jo na svim localhostu
<SodaE> !
<Quimby> na cem?
<SodaE> localhostu
<SodaE> 127.0.0.1
<Quimby> to je server?
<SodaE> JO
<SodaE> a přímo WoW!
<Quimby> a das mi odkaz?
<SodaE> http://localhost/
<Quimby> naslo mi to vic veci
<SodaE> what?
<Quimby> http://search.icq.com/search/results.php?q=localhost&ch_id=&search_mode=web
<SodaE> lo icq vyhledávání
<Quimby> jinak v mozila firefox mi to nenajde
<SodaE> tomu se říká localhost
<SodaE> http://cs.wikipedia.org/wiki/Localhost
<Quimby> to je lepsi a jak oserver mi to nepride
<SodaE> tam můžeš mít server
<Quimby> a ty ho tam mas
<SodaE> jo když si zapnu mangos
<Quimby> hm ale ja ho tam nemuzu najit :-(
<SodaE> zapni si mangos!
<SodaE> nebo jiné EMu
<Quimby> to nechapu nevim kde
<SodaE> na svým kompu
<SodaE> localhost -> locální host
<Quimby> ale nevim kde ve svim kompu
<Quimby> nikdy sem ho nezapinal
<SodaE> OMFG
<SodaE> radši drž ruce (tzv. Hubu)

Komentář: njn takovy jsou Lamy na WoW

<dc> kdo vymyslel takovou hovadinu jako je alsa :>
<cURLy_bOi> alzasoft?
<cURLy_bOi> lol aha
<dc> ne
<dc> alsa
<cURLy_bOi> ty mluvis o linuxu :D
<dc> jo :)

<Unkown> caf
<George> zdar
<Unkown> muzu se dneska stavit pro tu futuramu
<Unkown> pls
<George> nechce se me
<Unkown> tak ja se stavim ve dve
<George> se me nechce
<Unkown> ti to zabere 10min
<George> no prave
<Unkown> tak ve 2
<George> se me nechce
<Unkown> jo jasny
<Unkown> ve 2
<Unkown> ja se teda stavim
<George> nechce se me
<Unkown> to me nezajima
<Unkown> zabereti to 10min ani ne.tak ve 2
<George> no ale me se nechce
<George> nechce se me s nikym mluvit
<George> nic zadnej kontakt s lidma
<Unkown> ses pica
<Unkown> nejveci
<George> jj

Komentář: nekteří lidé nepochopí

<Haus> co jak bylo?
<iantar> dobry
<Haus> prachy?
<iantar> papriky
<Haus> co
<iantar> okurky
<Haus> seš fakt pičus-nechápu

Komentář: loleq

<sauCEPan> cus
<sauCEPan> hele tak me napada
<sauCEPan> ses kluk nebo holka?
<Kocourek> kluk
<sauCEPan> aha
<sauCEPan> ok
<sauCEPan> nevim proc me to napadlo
<Kocourek> co te napadlo?
<sauCEPan> no tahle otazka
<Kocourek> napis zachvilku
<Kocourek> no co si chtel?
<sauCEPan> nic uz. jen se te zeptat na to na co uz sem se zeptal :)
<Kocourek> na co ses ptal?
<sauCEPan> loooool
<Kocourek> ja nemam cas tak me rekni co ci chtel?
<sauCEPan> tak kdo mi teda odepisoval?
<Kocourek> kdy?
<Kocourek> ja
<sauCEPan> loool v 17:22:28 sem se te ptal a v 17:23:44 si mi odpovedel
<sauCEPan> uz ti to docvaklo?
<Kocourek> ne
-!- kocourek has quit

Komentář: teda mam sklerózu ale tohle...

<ScorpionSX> ...tak slavnostne oznamujem ze som zaplnil kazdy MB na vsetkych diskoch.... nemam absolutne totalne volne miesto... a co z toho vyplyva??? nemozem uz stahovat ziadne pecko...

Komentář: to je pech..

<Ywetta> jo muzu normalne smazat icq?
<Bajt> jako ten program? jasne.. s tim miranda nijak nesouvisi..
<Ywetta> ja vim, ze je s tim jen spojena jako to cislo a tak, tak jestli mirande pak nebude neco chybet, kdyz to smazu....

Komentář: Přechod na Mirandu je velice bolestivá záležitost

<a> jo dyz nekomu nekam upnu fotky tak aby je nikdo nevidel to bych tam mela dat asi heslo zeji?
<b> heslo kam ? :D
<b> hm ? ...
<a> no jak to zazipuju nebo ten rar

Komentář: dnes už zipujeme i rary :D

<a> a teďka už nevim, jestli jet
<b> jak chces, ale moh bys, pac nemam ani cigo, hehe
<a> vole :))
<a> já mám 3
<b> to taky neni moc, hehe
<a> no právě, ale hlavně se mi nechce tahat přes celou prahu, páč střízlivím a v tomhle stavu nerad něco dělám :))
<b> tak po ceste naky kup..
<b> doraz vole
<a> no to je jasný, že bych nedorazil se třema cígama, zvlášť když bych dal dvě po cestě, že jo :D
<b> tak vyraz pindo
<a> ale jakože já jsem celkem vytuhlej
<a> co u tebe? kromě toho, že mi zkouříš půlku cíg :))
<b> to je prvni vec .) a na neco mrknem

Komentář: Nakonec vyrazil, koupil, vykouřili, zahulili, mrknuli a šli spát :)

<Indigo_Tablet> <m4ever> hoj lidi potreboval bych pls poradit nakej program kterej by blokoval vyskakovani oken v IE protoze my desetilety segre tam furt skace porno na ktery chodi fotr a kerio nepomaha :-B
<Indigo_Tablet> Komentář: bestofallhub mainchat
<Indigo_Tablet> Toto je uchylnost :D
<MrMephisto> no a co naucit ji na FireFox?
<fuunny_film> lol
<JC_> :))
<Almer> roflex
<MrMephisto> btw, zaridil bych otci jiny profil nez sestre a bylo by po problemech
<MrMephisto> Na svym at si chodi na jake porno chce a svica o tom vubec nemusi vedet
<JC_> myslis profil ve woknech ?
<MrMephisto> jasne, presne
<MrMephisto> mas prece XP ne?
<JC_> jop, ale nevim jestli tohle zrovna pomuze
<JC_> tehda ve skole jsme toho nemohli zbavit ani zaboha
<MrMephisto> proc by nemelo? V profilu mas oddelene uplne vsechno: Cache, History, Oblibene polozky, ...
<JC_> stejne tam byly nejaky toolbary etc
<MrMephisto> Pak tam mas spyware, stahni HijackThis, a odstran to
<JC_> sak myslim ze ten fotr tam ma neco podobnyho :)
<JC_> nebo ze by jen ty popup ? :)
<MrMephisto> Pokud ti tam skacou samy od sebe popup okna, nutne musis mit v IE spyware. Natahuje se tam nejake dllko, ktere ma kdovijake neblahe vedlejsi ucinky.
<MrMephisto> Hledel bych se ho co nejdriv zbavit, protoze PC na kterem tohle mas je neduveryhodny... nikdy nevis, jestli to treba neodchytava klavesnici, neloguje to a neposila pres net kdovikam
<JC_> jojo to jo, ja jen tak teoreticky :)
<Indigo_Tablet> Btw ... vy ste kokoti :D
<Indigo_Tablet> Uz vas napadlo, ze som to sem pastol z lamera ?
<Indigo_Tablet> A asi mi je jednod ako ten problem vyriesit ? :D
<MrMephisto> ne, to me nenapadlo, sry :))))
<Indigo_Tablet> :DDDD
<MrMephisto> :))) tos me teda dostal :))
<Almer> rofl...tak toto je mozna jeste vetsi lol, nez ten post
<fuunny_film> :)

Komentář: z lamera na lamera

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.