Nejlepší hlášky
<a> ako sa inak povie nevispitatelna?
<b> psycho
<a> =Dale ne neco co zoberie ucitelka
<b> psychopatka
<a> inak...
<b> 1.stupen jebliny
<a> vis co radsej kasli na to=D
<a> cum nejlespi telefonat na svete.......a kdy te zase uvidim?? Jo to ja nevim to se zeptej spis sebe, zalezi az budes mit volno ty...no vzdyt vis ze mam ted plno prace ale az budu mit volno tak prijedes ju?
Komentář: kamosovi volala pritelkyne
<a> tyvoe uz si nekdy videl material, ktery by s vetsi tloustkou mel vetsi propustnost tepla?
<b> ne..no
<a> ale mohli by jsme ho vyvinout
<b> a na co by jako byl?
<a> no cim by byl tensi tim by byl lepsi..
Komentář: ...vedecky projekt
<moucha Martina> hm...víte jak je zábavná konverzace v jednom??
<moucha Martina> víc než ve dvou!!
<moucha Martina> ale jen určitou dobu....
<moucha Martina> a ta pomalu končí....
<moucha Martina> už se to zrychluje....
<moucha Martina> už se ta chvíle blíží...(neni to písnička??)
<moucha Martina> mno tak já jdu....
<moucha Martina> hm...sbohem...hloupý chate...
<moucha Martina> numíš nic...ani si se mnou povídat...
<moucha Martina> *neumíš
Komentář: když nejsou on-line spolužáci....
<Klavirista> ty nevies co drzal dano v ruke ked sme s ivetou dosli do izby na silv.?
<toledun> ne
<toledun> co?
<toledun> co co co?
<Klavirista> vtaka
<toledun> :-D
<toledun> a co robil?!
<toledun> honil, stal, ohrozoval vas?
<Klavirista> po leziacky cural
<toledun> skapeeeeem
<toledun> zajtra ideme na pivo a porozpravas mi to
<Klavirista> mam ho zvukom nahrateho...
<toledun> poooosli
<Klavirista> ale musis slubit ze nikomu nic nepovies jasne
<toledun> jasaaan
<toledun> mas este nieco?
<Klavirista> vies to tak si to nechaj pre seba ja sa ho nekedy spytam co znamena ta mataššita co furt krical
<toledun> a mas este nieco?
<Klavirista> a od koho vies ze som ho sprchoval
<toledun> od pala
Komentář: Silvester 2006 a haslerkovica s medovinou. Frajerka nebola potesena.
<Smockei> co potrebujes ?
<Pengl> hele kdyz mam nainstalovany win home,kde sezenu ten product id
<Pengl> nebi kdyz je instaluju a zavolam aktivacni linku windows
<Smockei> jj
<Smockei> mas to napsane i v tom pruvidci
<Smockei> je tam free tel. linka
<Pengl> 250-963-464 vysvetli mu to prosim
<Pengl> prezeme by to bylo moc zdlouhavy
<Smockei> ja mu volat nebudu, at mi zavola
<Pengl> to je icq...
<Smockei> aha :D
<Pengl> lol
<Smockei> jsem uz pretazenej
Komentář: Narocny den, kdy jsem zarizoval hausing serveru :D
<OndraSter> rad bych si sel neco zahrat, jenze mi komp vytuhava a ja netusim proc :P
<xixao> protoze windows
<OndraSter> ne, tim to neni
<OndraSter> zklamal sem te?
<OndraSter> a ted to jdu zkusit :]
<xixao> no ja si pockam az timeoutnes
-!- OndraSter has quit [Ping timeout]
<Jirka PARAS> Nemate nekdo prosim dobry program na paleni chranenych DVD? Nebo nemate komedii doblba (palenou)?
<kitty> ne,jenom pecenou
<Jirka PARAS> ako to myslis?
<kitty> omg
<Jirka PARAS> o mein Gott?
<kitty> forget it
<Jirka PARAS> neumim anglicky
<kitty> jasne ze ne,ja takove picoviny nezbiram...ted myslim ten film
<kitty> a co ce tyce toho programu...skus stahnout neco z netu,ne?
<kitty> vygooglis a jedes
<Jirka PARAS> zkousim, ale ty jsi koukam v paleni filmu uplna zacatecnice:-)
<Jirka PARAS> a na jake strance je ten goooooooooogle?
Komentář: bez komentare :)
<a> stastny novy rok...konecne som triezvy asi :D
Komentář: 4.1.2007
<a> tak dneska budu mit vystavenou omluvenku od "horske sluzby"
<b> ale, copak?
<a> je toho nejak moc - nestiham posta sice jede ale jen na jednom disku atak ...
<b> už víš, co se stalo?
<a> no co by rozbilo se to
<b> :-D
<b> alespoň, že ta pošla funguje...
<a> jo ale jak rikam jen na jednom HDD , budu tam muset nakomponovat i ten druhej a mozna to vypada na to ze az o vikendu ten system se mi totiz moc nelibi
<a> kdyz do toho dam USB klic tak se vypne celej stroj
<a> takovej rychlej power off
<b> co?
<a> no proste tam das USB a server klekne
<a> a je jedno do ktere diry
Komentář: kleknul server...