Nejlepší hlášky
<Lukas [:-}> len pisem len s tebou... a tebe to dost trva... tak popritom si citam lamer.cz a su tam dobre citacie
<majuš> a zase ta kritika...
<Lukas [:-}> aka kritika?
<Lukas [:-}> jaj
<Lukas [:-}> sorryyyyy...
<majuš> blee
<Lukas [:-}> tak opravena verzia len pisem len s tebou... a ja prilis rychlo citam... tak popritom si citam lamer.cz a su tam dobre citacie
<majuš> ftierkaaaa
<Lukas [:-}> trhni si milaciik :D
Komentář: zapametajte si... tomuto "neznemu" pohlaviu sa nikdy nezavdacite
<a> už udělám 100 kluků !
<a> když jsem 17.3. začínal, tak jsem jich udělal sotva 30...
<b> Kluků? A sakra !
<a> má tam být kliků ! 100 kliků !
Komentář: rozhovor s expřítelkyní
<a> Otec je fakt technickej typ
<a> Prej, jestli bych mu do počítače nestáhl fotky, co mám vyfocený na mobilu
<a> Tak jako že jo, ať mi donese paměťovku
<a> Donesl mi SIM kartu...
<a> Jsem mu řekl, že z tohodle mu moc fotek nestáhnu, že to není pameťovka
<a> Ještě mi málem vynadal, že sedím furt u kompu a ani fotky stáhnout neumím :-/
<a> Navíc se divím, že mu nepřišlo blbý, když na kartě je napsáno *operátor*..
<ona> ja umreeeem kto pozerá dobu ľadovu ?? :D :D ten malý veveričiak či čo to je ja umieram z neho jak si chrani svoj zaluď :D :D
<on> no aj ja by som si radšej chránil žaluď :D :D :D
<astro> No, na druhou stranu, co říkáš ty by mohl být validní systém. V mafii například. Máš lidi a bosse. Bosse chytne sraní a když je obsazeno, tak nejen, že dotyčnýho vyhodí s holou prdelí ale většinou i bez hlavy a boss se de vysrat.
<Thomasio> Dude..
<Thomasio> Boss mafie má většinou na vlastní záchod..
<astro> tím hůř pro toho, kdo by byl na něm
Komentář: Modelování a simulace
<a> Nemáš samopal?
<b> Ne...
<a> A nůž?
<b> Ne ale mám propisky...
<a> A pomůžeš mi??
<b> Jo.
<a> jdu hrát tu nejlepší hru na světě xP
<b> ok, běž si hrát na honěnou :D
<on> ok ;)
<on> miluju tě, hrozně moc
<ona> a ty si myslíš, ze já tebe ne?
<ona> zkus mi to dávat jiným způsobem najevo a ne hádkama a řešením píčovin ;)
<on> budu se smažit ;)
<on> *snažit!!!
Komentář: ICQ: hádka s láskou
<a> cau dneska <c> zas perlil :)
<b> cau no povidej
<a> No prisel za nama ze si vsadil ve sportce a ze muze vyhrat 50 000,- a my na nej ze co si zato poridis kdyz vyhrajes? A on ze: chcu vagon plny kurev xD naky japonky, mongolky a hlavne poradnou negrici s velkym bobrem :D