Nejlepší hlášky

<a> Tak si říkám, jestli není na čase omezit porno, když mi při zapínání anonymního okna automaticky stoupá péro…

<a> wooow ... gitara sa ukázala ako skvelý univerzálny nástroj na viac rôznych použití... nielen že s ňou vieš vytvárať hudbu, ale dokonca aj skvele skúži ako stolík na jedlo keď máš stôl zaprataný a dokonca aj ako príjemný podhlavník
<b> preboha :DDD
<a> tiež sa okrem toho dá použiť na sebaobranu či útok na súrodenca alebo ako pomerne účinné veslo pri náhodných táborákoch :D

<a> tvl, posloucham grime a najednou takovej zajimavej a dobrej zvuk, rikam si dobra.... najednou v hudbe pauzicka a soused vedle vrtal vrtackou do zdi :-D

Komentář: moderni hudba...

<zákazník> 1. Dlouhé odezvy (řádově minuty) při náběhu ABC, aktualizaci stránek, zobrazení číselníků apod.
<řešitel> konektivitu testujeme. Zda byt vse funkcni (rychlost i moznost vkladani priloh). Pokud Vam nektery z problemu pretrvava tak mi dejte prosim vedet.
<řešitel> Status changed from 'Otevřený' to 'Čeká na zákazníka'.
<řešitel> Status changed from 'Čeká na zákazníka' to 'Vyřešeno'.
<zákazník> Ověřeno připojení dokumentu - problém TRVÁ.
<řešitel> Status changed from 'Vyřešeno' to 'Uzavřeno'.
<řešitel> Survey request ('Hodnocení') sent to 'zákazník'.

Komentář: Jaké asi bylo 'Hodnocení'?

<a> jak mam odinstalovat program
<b> start - ovládací panely - programy
<a> co je to start ?

<a> tak je to tady ... 2012 opravdu bude konec světa, v japonsku už to začiná :P
<b> ou, situace je vážná. Seřidme si hodinky!

<a> hele a holky sou jak binární soustava... 1 je dostal ses dál 0 je dostat ses o krok zpět... a když seš u 11111111 tak si vyhrál takhle ti to asi vysvětlim.
<b> mmmmm kurva dobry přirovnaní :-D

<a> No tak super mám zablokovanou SIMku :D tak teda jakože volám SOS a myslim si že volám operátorovi.. hmm... hovno :D prej dobrý den copak máte za problém?:D mno já sem si blokla simku a newim heslo a on jenom takový : ale my neposkytujeme žádné takové služby.. dovolala ste se na linku policie, hasiču a zachranky.. :D ze mě mohl mít dobrou prdel :D sem se zase předvedla :D

<a> Ale ty prosííímtě :DD
<b> dalsi takova :| , ze ja si nejake status vubec davam :D
<b> ale myslim to vazne ! >:(
<a> no vidíš tak si ho nedávej když si nechceš číst debilní komentáře :-)
<b> no to ma byt informativniho charakteru chapej :D , na tabuli zakaz vjezdu taky nenapises ale tyyy prosimte :-D

<a> Všichni říkají že GM znamená GameMaster...
<a> Podle mě to znamená Gumový Medvídek...

Komentář: WoW :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.