Nejlepší hlášky
<a> Tak si říkám, jestli není na čase omezit porno, když mi při zapínání anonymního okna automaticky stoupá péro…
<a> wooow ... gitara sa ukázala ako skvelý univerzálny nástroj na viac rôznych použití... nielen že s ňou vieš vytvárať hudbu, ale dokonca aj skvele skúži ako stolík na jedlo keď máš stôl zaprataný a dokonca aj ako príjemný podhlavník
<b> preboha :DDD
<a> tiež sa okrem toho dá použiť na sebaobranu či útok na súrodenca alebo ako pomerne účinné veslo pri náhodných táborákoch :D
<a> tvl, posloucham grime a najednou takovej zajimavej a dobrej zvuk, rikam si dobra.... najednou v hudbe pauzicka a soused vedle vrtal vrtackou do zdi :-D
Komentář: moderni hudba...
<zákazník> 1. Dlouhé odezvy (řádově minuty) při náběhu ABC, aktualizaci stránek, zobrazení číselníků apod.
<řešitel> konektivitu testujeme. Zda byt vse funkcni (rychlost i moznost vkladani priloh). Pokud Vam nektery z problemu pretrvava tak mi dejte prosim vedet.
<řešitel> Status changed from 'Otevřený' to 'Čeká na zákazníka'.
<řešitel> Status changed from 'Čeká na zákazníka' to 'Vyřešeno'.
<zákazník> Ověřeno připojení dokumentu - problém TRVÁ.
<řešitel> Status changed from 'Vyřešeno' to 'Uzavřeno'.
<řešitel> Survey request ('Hodnocení') sent to 'zákazník'.
Komentář: Jaké asi bylo 'Hodnocení'?
<a> jak mam odinstalovat program
<b> start - ovládací panely - programy
<a> co je to start ?
<a> tak je to tady ... 2012 opravdu bude konec světa, v japonsku už to začiná :P
<b> ou, situace je vážná. Seřidme si hodinky!
<a> hele a holky sou jak binární soustava... 1 je dostal ses dál 0 je dostat ses o krok zpět... a když seš u 11111111 tak si vyhrál takhle ti to asi vysvětlim.
<b> mmmmm kurva dobry přirovnaní :-D
<a> No tak super mám zablokovanou SIMku :D tak teda jakože volám SOS a myslim si že volám operátorovi.. hmm... hovno :D prej dobrý den copak máte za problém?:D mno já sem si blokla simku a newim heslo a on jenom takový : ale my neposkytujeme žádné takové služby.. dovolala ste se na linku policie, hasiču a zachranky.. :D ze mě mohl mít dobrou prdel :D sem se zase předvedla :D
<a> Ale ty prosííímtě :DD
<b> dalsi takova :| , ze ja si nejake status vubec davam :D
<b> ale myslim to vazne ! >:(
<a> no vidíš tak si ho nedávej když si nechceš číst debilní komentáře :-)
<b> no to ma byt informativniho charakteru chapej :D , na tabuli zakaz vjezdu taky nenapises ale tyyy prosimte :-D
<a> Všichni říkají že GM znamená GameMaster...
<a> Podle mě to znamená Gumový Medvídek...
Komentář: WoW :D